Numis Med

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: felicitas, Módosítva: 2014. december 18.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz

Hidratálókrém 5% karbamid + hialuronsav tartalommal

• tartós nedvességgel látja el a bőrt
  • alkalmas smink alá is

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

boczagica

2015. november 30.

Szuper termèk! Bár extrèm száraz bőrre javasolják, zsíros ès kombinált bőrűek figyelmébe is ajánlom.Mert: leárazva vettem, a szemkörnyékem ápolására.Kipróbáltam a kézfejemen.Arra számítottam hogy nagyon zsíros.De nem.Ezért gondoltam teszek vele egy próbát.És láss csodát!Az èn bőröm semmilyen krémet nem tolerált. Idáig.Ez az első termék, amit fèlelem nélkül kenek magamra.Teljesen beszívódik,nincs zsíros utóérzet. Nem okoz pattanást. A bőröm túlérzékeny, rozáceás.kombinált. Bár nyárra valószínűleg elég lesz valami könnyebb zselé àllagú, most a hidegben fantasztikusan jól működik. A pumpás kiszerelésért plussz pontot adnék ha lehetne. Már a másodikat használom. Biztos hogy ismèt újra veszem. Az ára sem vészes .Sajnálom hogy nálunk csak a müllerben kapható.
UI . Korábban a tubusos,illatmentes verziót használtam. Sajnos megszűnt. Azt gondoltam az inci alapján hogy csak annyi a különbség, hogy ebben van hyaluron. De sajna szerintem illatanyag is.. Ettől függetlenül változatlan a rajongás.Különösen a szemkörnyékem van oda tőle. :-))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. november 30.

felicitas

2015. április 18.

Igaz megint nem volt hideg tél, de ezt használtam és nagyon bevált. Hidratál, nem tömíti el a pórusokat, színezék és illatanyag nincs benne, kellemes az adagolója. Eddigi legjobb arckrémeim közé tartozik, hirtelen nem is tudnék jobbat említeni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol, Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Squalane eo 1 0

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak