Numis Med

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ydeman, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Kategória:   Samponok
Bőrtípus:   Száraz

Illatmentes sampon 5% urea tartalommal száraz fejbőrre

Ydeman

2015. augusztus 12.

Leárazott termékként találtam a DM-ben és állandó kísérletezéseim tárgya lett, de nem jött be. Lehet, hogy azért, mert nincsen probléma a fejbőrömmel, de nekem viszket tőle a fejem. És szilikon is van benne, amit csak most látok, hogy beírtam az összetevőket.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 12.

Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Urea, Glycerin, Sodium Lactate, Lactic Acid, Propylene Glycol
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid
Vitaminok: Panthenol

Tisztító, emulgeáló, bőr- és hajkondícionáló szer.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Squalane eo 1 0