Nu Skin

Ár:   15 000 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rszalay, Módosítva: 2011. március 12.

Ár:   15 000 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A Tru Face Line Corrector bemutatja az új prokollagén peptideket. Ez az új technológia segít lággyá tenni a száj, szem és homlok környéki mérsékelt és mély barázdákat.

Nu Skin Tru Face Line Corrector, Revealing gel, Priming solution
Ár: 13000 , Eladó: dinkka
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
pertlp

2017. december 18.

Nagyon szeretem. többször is újra megrendeltem. A szem alatti sötét foltokat nem tünteti el, de felkenés után gyorsan frissebbnek hat a tekintetem. Praktikus a kiszerelése, nem a köröm alá kerül a krém, hanem a bőrre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 18.

Virvatuli

2017. január 3.

Nem is tudom. Használtam a Galvanic Spa géppel ráncokra, a végét pedig az itt olvasott vélemények hatására szemránckrémként, de látványos hatást nem tapasztalok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 3.

vfejes

2015. december 26.

Én nem értem a nagy hype-ot körülötte. Egy kis Glycerin és peptid van benne, allergiát nem okoz, viszont csupa ragacs a bőröm, ha nem keverem krémmel. Ajándékba kaptam a férjemtől évekkel ezelőtt, de nem nagyon tudtam hogyan használjam el kínomban.. Nekem egy ránctalanító az anti-aging és Anti-oxidáns összetevőknél kezdődik, legalább hyaluronsav vagy valamelyik vegyülete lehetne benne. Az ára horror, sajnos a legegyszerűbb koreai booster is agyonveri... Egyébként mindezt leszámítva semmi baj nincs vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 26.

Catlover

2015. június 25.

Csodaszer minden szempontból.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. június 25.

Csodaszer minden szempontból.

illesjulia

2015. március 26.

Az apró barázdákat a szemem körül teljesen eltünteti, Heti egyszer használom a Galvanic SPA kezelés részeként, és imádom. Nem is gondoltam rá eddig, hogy sima szemránckrémként használjam a gép nélkül, de az itt átfutott vélemények alapján ki fogom próbálni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 26.

Dorka7

2013. április 20.

4. tubust használom, ugyan nincsen hozzá készülékem, de a legjobb szemránckrém amit valaha használtam. Soha nem csíp, 5-6 hónapig kitart, (30 ml) és egy élmény rá sminkelni. Reggel és este is kb. 2 borsnyi mennyiséget. Ha azt nézzük, hogy mennyi ideig elég, és dupla akkora mint a szemránckrémek általában, egyáltalán nem drága. Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. április 20.

zszemplen

2013. április 15.

4,5 éve használom A True Face Line Correctort, heti egyszer a Galvanic Spa géppel, az arckezelés közben, egyébként pedig minden reggel, mint szemránc krémet. Ennyire hatékony terméket még nem találtam, nekem 15 perc alatt kisimítja a microbarázdákat és a szemhéjam is feszesebb lesz. Nem tartom drágának,mert a 10,000 forintos krémet 2,5 hónapig használom, mert a szem alá egy borsónyi elég. Csodaszer!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. április 15.

nazsnalya

2012. július 23.

nagyon szépen simít, feltölti a ráncocskákat ( anyukáméból szoktam csenni néha, ha nagyon keveset aludtam:)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 23.

sminkesmas

2012. május 8.

Kellemes és hatékony krém ami a Nu Skin gép használatával fejti ki tökéletesen a hatását.
Valóban látványos és felér egy kozmetikai kezeléssel.
Jó smink alap, csakis a ráncokra kell alkalmazni, így hiába drága, viszonylag sokáig elég.

Bővebben is olvashatsz róla nálam.

Üdv
Smink és Más

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 8.

Valóban látványos és felér egy kozmetikai kezeléssel.

Bővebben is olvashatsz róla nálam.

Üdv
Smink és Más

annamarialado

2011. november 27.

Nagyon jo szemmel lathatoan csokentete a homlokamon es a szigorlati rancom melyseget finom konnyu allagu krem csak sajnos az ara miatt nem tudom folyamatosan hasznalni amugy eletem resze lenne az ara miatt -1 pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. november 27.

Antioxidánsok: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Gyulladáscsökkentők: Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract
Hidratálók: Glycerin, Centella Asiatica (Gotu Kola) Extract
Peptidek: Palmitoyl Oligopeptide

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint haj- és bőrkondícionáló hatású összetevő és oldószer. Paula Begoun szerint az összetevő vízmegkötő hatása hasonló a kollagénéhez és valószínű, hogy a sebgyógyulást is elősegíti, bár ez az állítás még nem teljes mértékben megalapozott.

Mandula őrlemény. Fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként.

Tisztító, emulgeáló, sűrűség szabályozó, bőrjavító (skin conditioning) és felületaktív anyag (surfactant).

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak