Nuxe

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 15.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

• Tisztít, eltávolítja a sminket és lágyan világosítja a bőrt
  • Érzékeny, normál/kombinált bőrre
  • Arcra és szemre
  • Szappan-mentes
  • Nem szárítja ki a bőrt
  • Nem okoz miteszereket
  • 95% természetes eredetű összetevő
  • Parabén-mentes

Csilla209

2017. október 23.

Nagyon kellemes krémes állaga van, nekem tökéletesen letisztítja az arcom. Utána mindig áttörlöm tonikkal, de a szennyeződés nagy részét ez a gél távolítja el. Nem húzódik utána a bőr, inkább kellemesen puha lesz. Az illata nekem kicsit erős, de összeségében ez egy szuper arclemosó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 23.

B.Letta

2017. október 17.

Sajnos nálam ez a termék nagyon nem vált be.Egyszerre több terméket is vásároltam a termékcsalád közül,és azt kellett tapasztalnom,hogy valamiért a rózsát nem bírja az arcbőröm.Ezzel nem is lenne probléma,ez van.DE!Ez a termék borzalmas!A nevében az van,hogy arctisztító gél.Elsősorban ezért is vettem meg,mert nagyon szeretem a géles állagú tisztítókat.Sajnos ez nem géles,hanem inkább krémes.Ez is az én problémám,hiszen nem néztem meg a tesztert. Kipróbáltam,azután biztos,ami biztos alapon mindig átmegyek micellás vízzel az arcomon,hogy tiszta legyen az.Amit a vattakorongon megláttam...semmit nem szedett le ez a tisztító,csupa alapozó foltos volt a vattakorong.Sajnos az első használat után kuka lett belőle,senkinek sem adtam volna szívesen,hiszen nem használ.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Vica75

2016. január 14.

Borzalmas rózsaillata van, 1 Ft-ért kaptam, többet nem is ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 14.

Borzalmas rózsaillata van, 1 Ft-ért kaptam, többet nem is ér.

azutatir

2015. április 6.

Diszkrét, rózsás illata van, de ez nyilván nem meglepetés :) Az állaga krémes-géles, nem habzik. Nekem ez a lemosók esetében kicsit zavaró, mert szeretem azt érezni, hogy ellepi a hab az arcom és mindenhonnan letisztítja a sminket. Mivel nem habzik, ezért ezt a lemosót jól bele kell masszírozni a bőrömbe és viszonylag sokat kell használni belőle. Más szóval nem egy gazdaságos darab. Általában miután használom még egy tisztítóval körbe kell mennem az arcomon, hogy minden sminket eltávolítsak. Nem szárítja a bőröm és az összetevői is meggyőzőek, de nem érzem úgy, hogy ez lenne életem eddigi legjobb lemosója :( Az hogy világosítaná a bőrt szerintem kizárt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 6.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.