Nuxe

Ár:   4790 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 4790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 14.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 4790 Ft

• Hidratáló és frissítő szemkörnyékápoló, akár érzékeny szeműeknek és kontaktlecsét viselőknek is
  • Könnyű, nem zsíros, gyorsan felszívódó állag
  • Olyan erőteljes antioxidáns hatóanyagokat tartalmaz, mint az Everlasting Blue, a kék agerát és a kakaó kivonat
  • Táplálja, újraéleszti és védi a bőrt a mindennapi agressziók okozta oxidatív stressz ellen, amely a bőröregedés egyik fő oka
  • Figyelemre méltóan száműzi a fáradtság jeleit
  • Elmulasztja a szemkörnyéki duzzanatokat koffein tartalmának köszönhetően
  • Természetes eredetű hyaluronsavat tartalmaz, ezáltal hidratáltabb, kellemesebb tapintású lesz még a szemkörnyéki vékonyabb bőr is
  • Csökkenti a sötét karikák megjelenését

Ár: 4790 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
deezsina

2019. február 5.

Mintákból próbálgattam elég sokáig, nagyon nagy problémák nincsenek a szemem körül (nem puffadt vagy ilyesmi) csak néha összegyűrődik és már kezdődő ráncok akadnak. Ennek a felfrissítésére alkalmas, de az árát tekintve ennél talán picit többet kéne már tudnia.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 5.

cicukacukika

2019. január 16.

Sokkal többet vártam tőle, amilyen drága. Sajnos nekem nem jött be, hidratálta a bőröm, de a táskáim ugyanúgy ott maradtak a szemem alatt, a sötét karikákat sem enyhítette.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 16.

Terkabarka

2018. október 15.

Az illata olyan nuxe-osan túltolt, lehetne visszafogottabb.
Nem érzem, hogy csodaszer lenne, de szépen hidratál, könnyen beszívódik, a pumpás adagolóját is szeretem.
Még nem tudom, hogy újra fogom-e venni, de ami van, azt biztosan elhasználom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 15.

Az illata olyan nuxe-osan túltolt, lehetne visszafogottabb.
Még nem tudom, hogy újra fogom-e venni, de ami van, azt biztosan elhasználom

Pupimaci

2018. augusztus 27.

Abszolút teszi a dolgát. Eddigi legjobb szemkörnyékápolóm. Én imádom az illatát is. :) Nagyon sokáig elég, ez a kis pumpás csomagolás pedig a legpraktikusabb megoldás szerintem egy szemápolóhoz. Nagyon gyorsan beszívódik, nem hagy zsíros utánérzetet. A táskákat tényleg lelohasztja!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

krisztina0012

2018. augusztus 9.

A gyógyszertárban ajánlották, így vásároltam meg. Mivel a szemem alatt időnként látszanak a fáradság, a kevés alvás jelei, ezért gondoltam, keresek egy olyan krémet, amivel orvosolhatom a problémát. Az árát egy kissé soknak tartottam a mennyiségéhez képest, de úgy gondoltam, egy próbát megér.
Az illatát nagyon szeretem, engem az sem zavar, hogy sokáig érződik a bőrömön. Könnyen beszívódik és szépen hidratálja a szemem alatti részt.
A csomagolása nagyon praktikus, tetszik a pumpás megoldás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 9.

A csomagolása nagyon praktikus, tetszik a pumpás megoldás.

Romi96

2018. július 22.

A sötét karikáim miatt vettem meg, de szinte semmi változást nem tapasztaltam. Ettől függetlenül jól hidratál, az illata engem nem zavar, és a pumpás adagolóját is szeretem, viszont nem hinném, hogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 22.

Parfuwoman

2018. június 10.

Jó kis termék, kellemesen hidratál, nem csíp, jól beszívódik és hűsít is, de miért kell egy szemkörnyékápolóba parfümöt tenni? Ezért 4*, amúgy 5* lenne

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 10.

claudia.nyilas

2018. április 23.

Azt hittem, hogy kevés lesz, és nem lesz elég tápláló, de tévedtem. Teljesen jól beszívódik és felfrissíti a szem alatti bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

youdith

2018. április 19.

Teszteltem, két nap bőgés következtében, alul-felül mindenhol durván felpuffadt szememre kentem és pár perc alatt levitte teljesen a duzzanatot, majd újra, anélkül, hogy bármi hideg pakolással próbálkoztam volna. Nem csípi a szemem, nem túl zsíros, kellemesen puhít, hidratál, fáradt reggeleken csodaszer. A pumpás adagolója is nagyon jól működik, így sokáig elég és higiénikus. Nekem az enyhe illata nem zavaró, krém illata van.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

fenyes

2018. február 7.

Nagyon jó termék! Reggelente nekem elég puffadtak a szemeim, egyik reggel (éjszaka rosszul aludtam) valami rémesen néztek ki(puffadt, fáradt, táskás)... bekentem ezzel a krémmel és 5 perc után (!!!) semmi puffadás nem volt a szememen én is alig hiszem el. Az illata tényleg erős de szerintem nagyon finom, úgyhogy nem zavar.:) abszolút 5 csillag és újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.