Nuxe

Ár:   4715 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 5290 3970 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: nuxehu, Módosítva: 2014. május 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 5290 3970 Ft

• Csökkenti a szem alatti sötét karikákat és ragyogóvá teszi a szemeket.
  • Azoknak a nőknek, akik első mimikai ráncaikat érzékelik (30 éves kortól).
  • "Botox-szerű" hatás.
  • Különleges illat az érzékeny szem környéki területre.
  • Barack szín és enyhén gyöngyházfényű hatás.

93.4% természetes eredetű összetevők Parabén-mentes.

Ár: 5290 3970 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat

claudia.nyilas

2018. április 23.

Nekem nagyon kevésnek tűnik, túl folyékony ez a krém. Nem érzem, hogy táplálja a szem alatti bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 23.

VandaCsapo

2017. november 21.

A Botox szeru hatas elmaradt de mindenkeppen javitott a szemkornyeki borom allapotan.
Nem csodaszer de egyebkent a kategoriajaban szerintem jo. Enyhen gyogynovenyes az illata ami nem annyira eros a tobbi Nuxe termektol megszokott modon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 21.

SBarbara

2016. december 29.

Az illata nagyon jó, könnyen beszívódik, jól sminkelhető, sokáig elég. Hidratál, de azért picit többet vártam tőle. Nem választanám újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 29.

senskin

2016. június 11.

Finoman a rózsa illatra megy rá az egész, a természetességre. Hidratál és feszesít, kellemes felkenni. Éjjelre használom. Több féle szemkrémem van. Meg kell mondjam , hogy rendszeres hidratálással meg lehet előzni a ráncokat. ( Azért a sok sok víz, sport, alvás sem árt! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

maminti

2016. május 28.

Márkb. 2 hónapja használom, (sose fogy el), de eddig a Nuxe termékek közül ez működik a legkevésbbé. Gyakorlatilag semmit nem csinál, némi kis hidratáláson kívül sajnos. Biztosan nem veszem újra, keresgélek tövább hatékonyabb szemránckrémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. május 28.

balogh.andrea

2016. április 4.

Amit én kb. 3 hete rendeltem, annak már mályvaszínű kupakja van, de feltételezem, hogy a krém ugyan az.

33,5 évesen most jutottam el odáig, hogy komolyan elgondolkoztam egy szemkörnyékápoló használatán - viccből már korábban is voltak próbálkozásaim, de mivel szerencsére igazából még most sincsenek szarkalábaim, nopláne ráncaim, 10 évvel ezelőtt meg egyenesen vén nyanyának gondoltam az akkori 33,5 éveseket, nem fordítottam túl nagy figyelmet erre a dologra.

Abszolút hirtelen felindulásból, minden előzetes terv nélkül dobtam be a kosárba egy nuxe-os rendelés mellé, és elhatároztam, hogy ezt most rendesen és rendszeresen használni fogom. Azzal tisztában voltam, hogy csak éjjelre fogom tudni használni, mert nappalra az én bőrömnek szinte minden krém túl sok, de az a helyzet, hogy engem így is teljesen lenyűgözött. Egyáltalán nem olajos vagy nehéz, hanem éppenhogy igazán finom és kellemes állagú, halvány barack-színű kenceficéről van szó amúgy.

Bár - ahogy említettem - ráncaim nincsenek, tehát ezeken nem volt mit eltüntetni, de a bőröm nagyon szép tónusú lett, puha, hidratált, ragyogó (ez így furán hangzik, mert nyilván nem klasszikus értelemben ragyog, hanem olyan jó rám-nézni a tükörben, na :) )
Reggelente hajlamos vagyok olyan felpüffedt szemekkel ébredni, mint akit éjjel jó alaposan eltángáltak valami haramiák, de az utóbbi 3 hétben (mióta ezt használom) ez egyszer sem fordult elő (pedig - az akár éjszakába nyúló - meló sem lett kevesebb, a házimunka meg főleg; a kisfiam se alussza többször át az éjszakát, és sajnos továbbra sem engedhetem meg magamnak, hogy 9-ig szundizzak)

Nagy összehasonlítási alapom nincs (valamennyire is értékelhető használatként korábban Clarins Eye Contour Balm - mintákkal bohóckodtam max. heti egyszer, vagy amikor éppen a lábamra esett a szekrénykém kinyitásakor), de nekem eddig nagyon bejött ez a krém és ha elfogy, újra is fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. április 4.

sztikke

2016. január 16.

Semmi extra ez a krém, nem is értem miért ezt vettem meg, hiszen még korai az én bőrömnek. Gyorsan beszívódik, de nem hidratál különösebben, a karikákat persze nem tüntette el, és nem is éreztem a botox hatást. Azon amúgy is csak a kiadós alvás segít :) Maradok inkább a Créme Prodigieuse változatnál, az jobban bevált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.

Makk Zsuzsó

2015. október 27.

A parfümöt nem értem, korrekten hidratál, természetesen semmi botox-hatás, inkább átlagos cucc. Nekem nincsenek karikáim, táskáim, de azért egy kis feszesítést el bírnék viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 27.

koboldmaki

2015. augusztus 30.

Nekem bevált, tényleg halványított a sötét karikáimon. Nagyon érzékeny a szemkörnyékem, de egyáltalán nem irritálta. Most lecseréltem,de csak az illatanyag miatt, próbálok ezen a téren tudatosabb lenni és illatmentes termékeket használni. Alapvetően egy nagyon jó kis szemkrém, hozza amit ígér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

dor1

2015. február 27.

2 hete használom, egyelőre tetszik. Az illata is nagyon finom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 27.

2 hete használom, egyelőre tetszik. Az illata is nagyon finom!

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Hydroxyethyl Urea, Sodium Hyaluronate, Butylene Glycol, Ammonium Lactate

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.

Anti-bakteriális és gombaölő glycine biovektor.

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.