Nuxe

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: mosolypotty, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 10.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Exkluzív technológia: ez a bőrfiatalító és tökéletesítő szemkörnyékápoló golgotavirág kivonat és hialuronsav segítségével segít fenntartani a bőr optimális energiaszintjét a fiatalabbnak látszó, ragyogó bőr érdekében a szemek környékén is.

Azonnali hatás: a krém tökéletesítő és lágyító textúrája a masszázs applikátorral együtt segít a finom ráncok, a sötét foltok és a pirosság eltüntetésében.

A szemkörnyéki terület napról napra egyenletesebb és ragyogóbb lesz, a sötét karikák és a puffadtság megjelenése csökken, a ráncok kisimulnak. A szemek környéke ragyogóan fiatalosnak tűnik.

anikoszekely

2020. március 18.

éjszakára szoktam használni, és van hogy reggel is a szemem körül megsimítva még mindig puha érzést kelt. enyhén csillogó hatása van, gondolom segít a fényvisszaverésben és optikailag is így világosítja a szem környékét. Eddigi legjobb fejjel rendelkezik, lapított, és addig a legjobb, amíg még hideg és úgy masszírozom :) adagolni is könnyű, hogy a fej másik oldalán van, így véletlenül sem nyomunk többet a masszírozás közben. Ismét nem tudok csalódni a márkában! az eddigi szemkörnyékápolókat megvettem, ritkán jutott eszembe használni, ezt a terméket alig várom hogy használjam :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 18.

deezsina

2020. március 13.

Érdekes krém, mintát használok jópár hete. A leírt másik véleménnyel szemben ez nem egy színezett krém, nem fed, nincs benne színanyag, hanem kb mint a fehér krémek, amik nem átlátszó gélek, úgy ennek is van egy krémszíne, ami picit sárgább a megszokottnál.
Fő erénye a hátrányából is fakad, a szilikontól nagyon selymes, csúszós púderes érzetet hagy maga után. Nem sminkelek annyit, hogy tudjam, ezekkel milyen viszonyban van. Én reggel használom a krémet hogy felfrissítse az összegyűrődött fejem, arra jól működik. Ennyiért azért meg nem venném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 13.

claudia.nyilas

2019. június 8.

Elvagyok szontyolodva.... nagy reményeket fűztem hozzá, főleg ezzel a jó kis aplikátorral. Kezdjük ott, hogy a színe valahogy túl sárga. Aztán olyan érzés, mintha csak tömény színezett szilikon lenne. Aztán a bajt még az is tetézi, hogy minden elmászik rajta!!! De szó szerinte minden!!! Korrektor, alapozó még a Laura Mercier porpúder sem fogja meg az elmászást, csúszkálást! Szóval így maximum csak esténként fogom tudni használni sminklemosás után. Na de színeszett korrektort estére?! Szóval nekem nem jött be...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 8.

pandaprincess01

2019. május 1.

Szerintem ez egy szuper szemkörnyék ápoló. Színezett a krém, így smink nélkül is szép lesz a szemkörnyék. Gazdag, selymes állagú, kicsit primerre hasonlít igy kitölti a finom ráncokat. A hideg, adagolófej pedig egy jó kis plusz reggel. Szeretem, most is van a szekrényemben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 1.

VivienBalogh

2019. április 10.

Nagyon szuper termék, én imádom!
Nagyon kevés elég belőle, sokáig elég a maga kis 15 ml mennyisége.
A fém gömb aplikátorral tökéletesen el lehet dolgozni a krémet, nagyon kellemes érzés maga a felvitel is. Kellemes az illata, nem túl erős, tipikus Nuxe termék.
Nagyon jól hidratál, illetve kissé színezett, így sokat alvós napok után nekem még korrektorként is megállja a helyét.
Nekem biztosan újra vevős! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

Nagyon szuper termék, én imádom!
Nagyon kevés elég belőle, sokáig elég a maga kis 15 ml mennyisége.
Nekem biztosan újra vevős! :)

mosolypotty

2018. március 15.

Nagyon sokat reméltem ettől a krémtől, mert a termékcsalád egy másik készítményét imádom. Sajnos csalódtam benne.A szem alatti karikáim eltűntetése volt a fő célom, amikor megvettem. Ezt sajnos oly módon éri el a krém, hogy enyhén színezve van. Amivel nem is lenne gond feltétlen, viszont akárhányszor próbáltam használni, csípte a szemem és folytak a könnyeim tőle, szóval ha nem közvetlen alvás előtt kentem magamra, akkor kb azonnal le is kellett törölnöm.
Az illata egyébként nagyon finom, és szép enyhén csillámló testszíne van a krémnek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 15.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

A perzsa selyemakác kérgének a kivonata. Antiglikációs hatású, akadályozza a cukormolekuláknak a bőr támasztórostjaihoz kapcsolódását, ami a bőr saját, belső öregedésének folyamata. Glicerinnel és Darutoside-al kiegészülve alkotja az ún. Beautifeye nevű hatóanyagot, melynek a gyártó által végzett klinikai tesztekben különösen erősnek bizonyult a felső szemhéj megereszkedése elleni hatása, valamint látványosan képes volt csökkenteni a ráncok mennyiségét (akár -34%) és mélységét (akár -33%), a sötét karikák intenzitását (akár -30-32%) és duzzanatok megjelenését.

A Svéd ezüsttövis (Siegesbeckia Orientalis) nevű ázsiai gyógynövény kivonata. Gyulladáscsökkentő, serkenti a szövetek regenerálódását a kollagénrostok termelődésének stimulálásán keresztül. Mivel hatásában hasonlít a Centella asiatica (tigrisfű, ázsiai gázló) kivonatának hatásához, gyakran együttesen alkalmazzák vele, vagy elkülönített hatóanyagaival, a madecassoside-dal és asiaticosiddal.