Nuxe

Ár:   2686 Ft   Kategória:   Kézkrémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Agneschka, Módosítva: 2019. október 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Kézkrémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Ez a koncentrált forumla táplálja, nyugtatja és védi a kezek száraz, esetleg sérült bőrét méz, értékes növényi olajok, shea vaj és grapefruit esszencia kivonatával. Használja igény szerint, naponta többször is.

89%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz.

Parabénmentes.

cickibty

2021. május 11.

Gyorsan beszívódik, nagyon finom, visszafogott illata van. Nagy hibája, hogy elképesztően gyorsan fogy :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

Honeyhair

2021. március 5.

Amennyire nem kedvelem a Reve de Miel sorozat illatát az arcomon (ott zavar a sok illatanyag), annyira kellemesnek tartom a kezemen. Stresszes munkanapok elengedhetetlen kelléke ez a kézkrém, mert az illata - ami valóban a mézes-virágos jelzővel írható le leginkább - kifejezetten relaxáló, aromaterápiás hatással bír. Rögtön megnyugszom, ha megérzem, és szerencsére egy használattal nagyon sokáig érződik az illat. A hatása már csak hab a tortán. Finom, puha, de nem ragadós, abszolút klaviatúra-konform kezeket csinál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

_-Mia-_

2020. december 2.

Fincsi illatu, bar a reve de miel face balm mögött kullog csak, azt nalam nem veri semmelyik ezen volalon belüli termekük. A hatasa: cserepesre/repedtre szaradt kezeken csodat nem kell varni töle, atlagos allapotot telen azonban szepen karban tart. Esti aromaterapias-wellbeing-kezkremnek megfelel, a kemeny munkat meg majd ellatjak a nagyagyuk.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 2.

Csillag2812

2020. november 29.

Nekem ez abszolút egy csodaszer a kezeimnek. Oda vagyok az illatáért, olyan kellemes mézes-viragos illata van nekem, ami luxus érzést nyújt. Egész gyorsan beszívja a kezem és utána pihe-puha lesz. Hideg időben nekem elég ha heti 2-3x használom a kézfejemre és a körmeimre. Első Nuxe termékem de egyszerűen imádom! Újra vevős ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 29.

Virvatuli

2020. február 27.

Vagy hat kézkrémem van használatban jelenleg (minden lehetséges helyen egy, hogy, izé, kéznél legyen), de ezt használom a legtöbbet, és nagyon szeretem, a hatását és az illatát is, főleg most, hogy folyton kezet mosok, és viszketősre szárad a kezem. Nem zsíros, beszívódik (nem azonnal, de relatíve hamar, cserébe táplál, és nem kell tíz perc múlva újrakenni). Kezd amúgy megváltozni a véleményem a Nuxe termékekkel kapcsolatban, eleinte túlárazott és túlhype-olt márkának tartottam, a híres olajukat meg kifejezetten nem szeretem, de a Reve de Miel vonal belopta magát a szívembe. (És ha már ezt leírtam, gyorsan be is kentem vele a kezem.)

(Az összetevőlista a tubuson hasonló, de nem teljesen ugyanaz, mint ami itt szerepel. Fent van még egy változatban a krém az oldalon, de azzal sem egyezik száz százalékosan.)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 27.

Benedetta88

2019. december 24.

Még csak pár terméket próbáltam a Nuxe kínálatából és eddig nincs az a "hűha"érzésem a márka ikonikus termékei iránt, gondolok itt a száraz olajra vagy az ajakbalzsamra. Viszont ez a krém nagyon pozitív számomra. Kellemes az illata, az állaga, könnyen beszívódik és érezni, hogy táplálja is a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 24.

csaktimi

2019. október 16.

A termékcsalád arclemosója annyira jó mézes illatú-állagú, ettől is valami ilyesmit vártam de semmi közük egymáshoz sajnos. A krém elég könnyed, nekem este elég gyorsan beszívódik de másnap reggel olyan mintha be se kentem volna...kicsit csalódás. Ha már szétreped a szárazságtól a bőröd, javaslom hogy ne ezzel próbálkozz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Agneschka

2019. október 16.

Első használat: Kellemes illatú, testessége ellenére nem hagy maga után réteget, gyorsan beszívódik. Érezhetően/láthatóan táplálja a kézbőrt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Emulgeálószer és felületaktívanyag.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.