Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: faooi, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Kissdorii

2021. december 30.

Igazi csodaszer!
Este felkenek egy réteget és reggelre még a legcserepesebb, vérző számat is megpuhítja.
Nem gondoltam volna, hogy lesz ami a Carmexen túltesz, de az az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 30.

Igazi csodaszer!
Nem gondoltam volna, hogy lesz ami a Carmexen túltesz, de az az!

Kosza41

2021. november 7.

Update: egy hete használom, de sajnos nem szerelem. Nem olyan, mint a képen (ahol krémesen hullámzik), hanem sokkal zsírosabb, a számon is réteget képez, ami nem baj, de picit ragad és... Folyamatos használat mellett inkább picit szárít, mint hidratál. Persze estétől reggelig is fent marad, meg reggel is érzem, de ennél jobbat vártam egy "csodaszertől". Kipróbáltam azóta a rózsásat (bár csak a tesztert), annak sokkal kremesebb az állaga, csak ne lenne az a fura fahéjas illata.... Nem is értem egy rózsa nevű krémhez ezt hogy álmodták hozzá. Levonok egy csillagot, ez a krém nem éri meg az árát.

Finom illat, nagyon szépen hidratál, de nagyon vastag krém, ez nem a hibája, hanem a tulajdonsága. Széppé teszi az ajkat, csillogni nem csillog, tehát nem látható. A nuxe stiftes ajakápolója viszont könnyedebb, hetkoznapokra, nem extrém igénybevétel esetén az jobban megfelel.
Szerintem örök időkig kitart.
Nagy negatívuma a csomagolás: olyan üvegcsében van, ami önmaga iszonyú súlyos, nem lehet cipelni magaddal. Mondjuk még ebéd után is éreztem a számon, de mégis, ha szeretek egy ajakápolót, szeretem hurcibálni. Na ezt nem fogom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. november 7.

Szerintem örök időkig kitart.

angelavaradi

2021. szeptember 28.

A hideg beköszöntével sajnos nagyon kicserepesedett a szám. Az itteni vélemények alapján vásároltam meg ezt a terméket és milyen jól tettem! :) Pár nap alatt napi 1 használat mellett teljesen puha és hidratált lett az ajkam. Mostantól alap darab nálam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 28.

lillllllla

2021. május 4.

Nagyon szeretem! Sokat segít a cserepesre száradt ajkaimon. A kiszerelés is gazdaságos, szerintem sokáig elég lesz. Csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 4.

brizsitte

2021. április 20.

Az örök ajakápoló, mindig volt, van és lesz is helye a piperepolcomon. Éjszakára, vagy matt rúzs alá, vagy csak szimplán száraz ajkakra, vagy csak azért, hogy jobb kedvem legyen az illatától. Ha el is csábulok más ajakápoló felé, a Nuxe ezen ajakbalzsama mindig ott lapul a fiókomban, eddig egyik sem ért fel hozzá. Lekopogom, nekem még nem volt vele semmilyen gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 20.

kovacsanett

2021. március 22.

Imádom! Bevallom, függőjévé váltam. Isteni az illata, a méz és a grapefuit kivonatnak köszönhetően. Ha feszül az ajkam vagy száraz, estére jól bekenem és szuperül gyógyít, már 1 használat után is. A száraz ajkak megmentője. Állandó társ :) Semelyik másik ajakápló nem tesz ilyen csodát, mint ő. Ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 22.

Zsuzsi216

2021. március 11.

Nagyon kiszáradt és kicserepesedett az ajkam a hidegtől. Sajnos sem a L**ello sem az E*s nem segített rajta, sőt. Eszembe jutott, hogy van egy Nuxe ajakbalzsamom. Felkentem és láss csodát. Egyből enyhült a feszülés és a fájdalom. Remélem reggelre kevésbé lesz kiszáradt a szám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 11.

simpe_dora

2021. február 5.

Az biztos hogy nagyon vastag krém, viszont ennek megfelelően hidratál is szerencsére. Finom az illata, a párom is szívesen keni a száját ezzel ami nagy szó :) Ha nagyon száraz a szám, akkor biztosan ezt használom és másnapra nagyon szép lesz az eredmény. Engem kicsit zavar, hogy tégelyes, mert így az utcán nem igazán tudom csak úgy használni, ezért általában vagy reggel vagy lefekvés előtt este használom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 5.

violavoncydonia

2021. január 31.

Isteni finom narancsos csoki illata van, karácsonyra kaptam. Nagyon jó lefekvés előtti ajak maszkként, vagy rúzs alá, hisz matt és nem csúszik le tőle a rúzs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 31.

zsibritagnes

2021. január 7.

Ajándékba kaptam, de nagyon megszerettem. Nekem ez egy olyan ajakápoló, amit főleg itthonra, leginkább éjszakára kenek fel, mert nagyon vastagnak hat, de ez számomra pozitívum, mert tényleg nagyon tápláló. Ha kell, egy éjszaka alatt rendbehozza a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.