Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: faooi, az összetevőket feltöltötte: szappanka, Módosítva: 2020. szeptember 16.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

1600 Ft ÚJ Nuxe Réve De Miel Lip Balm
Ár: 1600 Ft + postaköltség , Eladó: csicsy22
Állapot: új, dobozos, Helyszín: --, fizetés: banki átutalás után postán maradóként tudom küldeni

zsibritagnes

2021. január 7.

Ajándékba kaptam, de nagyon megszerettem. Nekem ez egy olyan ajakápoló, amit főleg itthonra, leginkább éjszakára kenek fel, mert nagyon vastagnak hat, de ez számomra pozitívum, mert tényleg nagyon tápláló. Ha kell, egy éjszaka alatt rendbehozza a számat.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 7.

Kyngu

2020. december 10.

Legtáplálóbb, leghatékonyabb ajakápoló, amit eddig használtam. Kicsit drágállom, de ezerszer jobban ajánlom, mint egy olcsóbb, de felejthetőbb terméket. Nagyon jó citrusos mézes az illata ezen kívül.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 10.

Musil

2020. augusztus 17.

Végre egy ajakápoló, ami inkább pempős, mint vazelines állagú! Nagyon tetszik, hogy alig van illata, jól kenhető, és sokkal-sokkal ritkábban kell kenni, mint bármelyik másik stiftes vagy tégelyes ajakápolót. Nagy a szerelem, a tégelyes ajakápolók közt messze a legjobb! A Carmexet ki nem állhatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

piroslili

2020. július 25.

Minden reggel és este használom. Sok vizet iszom, így nem cserepesedik ki a szám, viszont ki tud száradni egy hideg vagy nagyon meleg napon.
Én imadom ezt a balzsamot, egy evre biztos eleg lesz napi hasznalat mellett. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 25.

Én imadom ezt a balzsamot, egy evre biztos eleg lesz napi hasznalat mellett. :)

Blancanieve

2020. május 25.

Szerettem az illatát, kellemes az állaga is, valamennyire táplál, puhít, de nekem nem ő lett az igazi. Úgy gondolom nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 25.

anneshirley

2020. május 19.

Másik Nuxe-os "karanténvásárlásom" a kézkrémjük mellett. A messze földről (nem) rendelhető Laneige Lip Sleeping Mask-ot próbálja helyettesíteni, de elég gyengén muzsikál. Ez is vastag réteget képez, de reggelre sem szívódik be teljesen, hanem továbbra is ott csücsül, ahová kented. Állagra kissé szemcsés (mint a sheavaj), ami nem tudom, hogy "gyári hiba"-e vagy ilyennek hivatott lenni. Ezeket még meg tudom bocsátani, viszont rendszeresen (hetente) fizikai bőrradírral kell hámlasztanom mellette, mert - ellentétben a Laneige termékével - a látszólagos puhaság ellenére mélyebb hidratáltságot nem eredményez. Nagyon kis mennyiség elég belőle, szerintem a fele sem fog elfogyni szavatossági idő alatt. Az illatát kedvelem, mézes-citromos, nem túl művies. Ebböl a szempontból erősen a Phi Mézi ajakápolójára emlékeztet, ami egyébként szintén jobban ápol ennél. Az INCI már nem az itt leírt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

UrbanTimea

2020. április 23.

Nagyon szeretem az ajakápolókat, sokat kipróbáltam már. Már régen kinéztem magamnak, és négy hónapja megvettem a Müllerbe, azt hiszem 3900 forint volt. (ami amúgy a 15 grammra leosztva nem is vészes, egy átlag sztikkesben 4-4.5 gramm van).
Minden nap használam, este biztos. Nekem nagyon kényelmes, szeretem az érzést amit hagy az ajkamon. Sokkal ritkábban kell kenni, mint egy átlag balzsamot. És bár a funkcióhoz nincs köze, de remek illata van. Még mielőtt elfogyna újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 23.

Livi87

2020. február 29.

A valaha használt legjobb ajak balzsamom.Este felkenem reggelre pedig gyönyörűen rendbe teszi az ajkaim,Finom,citrusos illata van,bársonyosan puhává varázsolja az ajkakat.Nagyon sokáig elég,mivel gazdag krém nem kell belőle sokat felvinni.Ez egy matt ajakbalzsam nincs igazán fénye,én ezt nagyon szeretem benne.Azt viszont kevésbé szeretem hogy ilyen tégelyes,de megbocsájtom neki,mert ennél szuperebb ajak ápolóval még nem találkoztam!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. február 29.

szilvia.bano

2020. február 12.

Fenntartom, hogy ez nálam továbbra is az etalon. Fél nap alatt, összesen két használat után teljesen rendbe tette a száraz, cserepes ajkaimat, nap közben már nincs is szükség más ajakápoló használatára, elég, hogy ezt felviszem reggel és este. Az illata és az íze isteni. Viszont sajnos kicsit drága. Jelenleg 3200 Ft-ba kerül, és ha jól emlékszem ehhez képest kb. 2700 Ft-ról indult. Kuponos napokon meg fogom venni, különösen a téli időszakra, amikor nagyon száraz a szám, de rendszeresen nem ezt fogom használni, ugyanis találtam egy másik nagyon jó ajakápolót, méghozzá az Alverde körömvirágos stiftet. Igen, stift és ennek ellenére nem sokkal marad el ettől, szintén nagyon jól hidratál. És összesen 250 Ft-ba kerül. Nem vonok le csillagot, mert nagyon szeretem ezt az ajakápolót, de 4.5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Tekka

2019. december 11.

Update: Most a hideg téli napokon újra előkerült, csak mert még elég sok van benne és sajnálnám kidobni. Muszáj adnom még egy csillagot, nevezzük átlagosnak akkor. Összeségében véletlenül sem venném újra, de az tény, hogy eddig az ez első ilyen ajakápoló amit használtam ami még akkor is hidratálja az ajkaimat vagy legalábbis rajta marad míg pl. a hideg időben otthonról beérek az irodába vagy akárhová. Ez igazából attól van mert tényleg ilyen furcsa, vastag réteget képez, de úgy tűnik ez télen legalább kapóra jön.

Korábbi tapasztalatok alapján, hogy annyira nem praktikus a tégelyes kiszerelés egy ajakbalzsamnak, bár hagytam volna, de olyan jó véleményeket hallottam róla, hogy muszáj volt kipróbálnom.. Sajnos maga a krém se nyűgözött le, valahogy olyan nehéz és fura réteget képez, és az intenzív hidratációt se érzem. Lehet hogy nem rossz, de kifejezetten jó sem az tuti, és nekem inkább negatív mint pozitív a tapasztalatom. Borsos árát tekintve gondoltam esténként lefekvés előtt elhasználom és úgy annyira nem zavar, de így se nagyon visz rá a lélek. Az illatát is furának tartom. Sajnos egyáltalán nem bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.