Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: faooi, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
szilvia.bano

2020. február 12.

Fenntartom, hogy ez nálam továbbra is az etalon. Fél nap alatt, összesen két használat után teljesen rendbe tette a száraz, cserepes ajkaimat, nap közben már nincs is szükség más ajakápoló használatára, elég, hogy ezt felviszem reggel és este. Az illata és az íze isteni. Viszont sajnos kicsit drága. Jelenleg 3200 Ft-ba kerül, és ha jól emlékszem ehhez képest kb. 2700 Ft-ról indult. Kuponos napokon meg fogom venni, különösen a téli időszakra, amikor nagyon száraz a szám, de rendszeresen nem ezt fogom használni, ugyanis találtam egy másik nagyon jó ajakápolót, méghozzá az Alverde körömvirágos stiftet. Igen, stift és ennek ellenére nem sokkal marad el ettől, szintén nagyon jól hidratál. És összesen 250 Ft-ba kerül. Nem vonok le csillagot, mert nagyon szeretem ezt az ajakápolót, de 4.5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Tekka

2019. december 11.

Update: Most a hideg téli napokon újra előkerült, csak mert még elég sok van benne és sajnálnám kidobni. Muszáj adnom még egy csillagot, nevezzük átlagosnak akkor. Összeségében véletlenül sem venném újra, de az tény, hogy eddig az ez első ilyen ajakápoló amit használtam ami még akkor is hidratálja az ajkaimat vagy legalábbis rajta marad míg pl. a hideg időben otthonról beérek az irodába vagy akárhová. Ez igazából attól van mert tényleg ilyen furcsa, vastag réteget képez, de úgy tűnik ez télen legalább kapóra jön.

Korábbi tapasztalatok alapján, hogy annyira nem praktikus a tégelyes kiszerelés egy ajakbalzsamnak, bár hagytam volna, de olyan jó véleményeket hallottam róla, hogy muszáj volt kipróbálnom.. Sajnos maga a krém se nyűgözött le, valahogy olyan nehéz és fura réteget képez, és az intenzív hidratációt se érzem. Lehet hogy nem rossz, de kifejezetten jó sem az tuti, és nekem inkább negatív mint pozitív a tapasztalatom. Borsos árát tekintve gondoltam esténként lefekvés előtt elhasználom és úgy annyira nem zavar, de így se nagyon visz rá a lélek. Az illatát is furának tartom. Sajnos egyáltalán nem bejövős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Wicky93

2019. december 9.

Nagy kedvencem lett rövid idő alatt. Nagyon ki szokott száradni a szám a téli időszakban de ez egy pár óra alatt helyre teszi. Az illata is nagyon tetszik, narancsos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 9.

req

2019. november 19.

Nagyon szeretem, főleg a téli időszakban cserepes ajkaimra igazi gyógyír. Egyáltalán nem hagy ragacsos érzetet maga után. Egyetlen negatívum a tégelyes csomagolása, igy csak otthon használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

hheni

2019. november 19.

Megéri az árát, a száradást egyből eltünteti jó az illata is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 19.

Megéri az árát, a száradást egyből eltünteti jó az illata is.

cherry83

2019. november 4.

Én éjszakára használom csak, mivel elég vastag réteget képez. Az illata nagyon kellemes, jól hidratál, hamar helyre teszi a száraz, cserepes bőrt. Ár-érték arányban kicsit húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 4.

csill87

2019. november 1.

Nagyon szuper sminkalap,ráadásul imádom az illatát, kellemes citrusos, narancsos. Eddig Carmexet használtam,amit szintén nagyon szeretek, de annak teljesen más a hatása, fényes,míg ez a matt rúzsok alatt is jól mutat. Nekem természetesen teltebb ajkaik vannak, és bevallom, el vagyok ettől ájulva,annyira szépen kisimítja a kis ráncocskákat, eddig nem csinált ilyen szép ajkakat nekem semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 1.

Viola23

2019. október 25.

Igaz, hogy nem túl praktikus ez a tégelyes kiszerelés, de személy szerint még ez a cuki kiszerelése is tetszik benne. Elég testes "krém", de nekem pl. ha éjszakára bekenem vele a szám, akkor annyira hidratált lesz tőle reggelre, hogy nappalra nem is kell semmit használnom rá. Hamar helyre hozza a cserepes ajkakat. Sokáig elég. Az illata egyáltalán nem zavaró számomra. Nekem bevált, bár az ára tényleg elég húzós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 25.

vzsm02

2019. október 16.

A hatása tök jó, illata mézes-citromos, azonban a textúrája nem győzött meg, vastag réteget érzek, ami nem szívódik be hosszú ideig. Drága, és a tégely nálam sem nyerő kompozíció, de véleményem szerint egy Carmex tud legalább ennyi. Újra nem veszem, nekem nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

vadvirag919

2019. április 13.

Végső megoldásként rendeltem, mert valamitől véresre repedt az ajkam, és folyamatosan hámlott. 24 óra alatt rendbe tette. Jó testes kis krém, az ára húzós, de sokáig elég lesz, szóval nem bánom. Imádom a citrusos illatát is. Nem szívódik be teljesen, de ez nekem most pont kapóra jön, az összetevői pedig naggggggyyyyon szépek, el nem tudom mondani mennyit kellett keresnem egy olyan ajakra valót, amiben nincs semmiféle alkohol....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.