Best of Beauty 2019

Nuxe

Ár:   2645 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online a Nuxepatika.hu-n 2790 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: faooi, Módosítva: 2014. május 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrprobléma:   Vízhiány
Vedd meg online: Nuxepatika.hu, 2790 Ft

Tápláló ajakvédő balzsam, melynek hatékonyságát extrém hideg körülmények között, Kanadában tesztelték.

Ár: 2790 Ft , Eladó: Nuxepatika.hu
Fizetés: utánvétel, előre utalás, Szállítás:futárszolgálat
vadvirag919

2019. április 13.

Végső megoldásként rendeltem, mert valamitől véresre repedt az ajkam, és folyamatosan hámlott. 24 óra alatt rendbe tette. Jó testes kis krém, az ára húzós, de sokáig elég lesz, szóval nem bánom. Imádom a citrusos illatát is. Nem szívódik be teljesen, de ez nekem most pont kapóra jön, az összetevői pedig naggggggyyyyon szépek, el nem tudom mondani mennyit kellett keresnem egy olyan ajakra valót, amiben nincs semmiféle alkohol....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

VEdit06

2019. március 29.

Telt ajkaim van, hajlamosak a kiszáradásra. Sokáig dédelgettem a gondolatot, hogy na majd most megveszem ezt az ajakápolót, mert egy kedvenc blogom ajánlása alapján nagyon szuper alap akár a matt rúzsok alá is. Nem az. És sajnos azt kell mondjam, hogy önmagában sem állja meg a helyét. Baromi vastag,sűrű réteget von az ajkakra, így (na ja) véd is, de ez kellemetlen, diszkomfort érzést ad. Rúzst meg aztán pláne nem lehet rá felvinni, pláne nem mattot. Vártam, hogy elfogyjanak az ajakápolóim, mert ez egy beruházás mint ajakápoló, a maga közel 3.000,- Ft-os árával, nem vált be, ár-érték arányban nagyon negatív a mérleg. Igaz a mennyisége kiadós. Ami jó: illat. Nagyon kellemes, mézes grapefruitos. Most még abban reménykedem, hogy a nagy nyári melegek alkalmával talán kicsit "olvadósabb", kevésbé merev lesz, talán el tudom használni. Nézegetve a képeket a neten, lehet, hogy egy régebbi formula, fekete kupakkal, jobb volt, nekem már a fehér kupakos termék van, 2019-ben vásároltam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 29.

Vancsa

2019. március 14.

Szeles időben sokszor cserepesre szárad a szám és olyankor nagyon nehéz helyrehozni. Mivel próbáltam már tőlük pár dolgot, gondoltam adok egy esélyt az ajakápolójuknak is. Hát ebben nagyon nagyot csalódtam. Maximum este tudtam használni, mivel darabos és nagyon zsíros vagy nem is tudom milyen fura állaga van, szinte összeragadt tőle a szám. A tetején még valami színelváltozás is volt, ezt utólag vettem észre mikor a fölső réteg már kezdett elfogyni, ne ekkor döntöttem úgy, hogy maradok az eddig "bevált" ajakápolónál, ennél biztos jobb hatást érek el vele. Kukában végezte! :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 14.

zalla

2019. március 10.

Elég felemás a viszonyom ezzel a termékkel. Először is, hatalmas pluszpont, hogy nagyon kellemes, visszafogott -nem mű- illata van, A tégelye jól zárádik. A termék maga sűrű, kiadós, és tényleg matt hatása van, ami rúzsalapnak tökéletes. Tényleg védi az ajkakat a külső hatásokkal szemben. Viszont, én nem érzem a hihetetlen hidratáló hatást. Igen, véd a kiszáradástól, mert egy sűrű krém réteg védi az ajakat a széltől/hidegtől, de nem érzem, hogy hidratáltabbak lennének az ajkaim. Nem rossz, de ha éjszaka ezt használom, nappal pedig egy fényvédős ajakápolót (ami általában nem igazán hidratál), az ajkaim kicsit továbbra is kicsit szárazak. Ehhez képest igen drága, bár tény, hogy kiadós mennyiség (annyira kiadós, hogy lehet rám romlik...).

Update1: Meg kell kövessem a terméket, mert ebben a száraz, hideg időben ez az egyetlen termék ami megvédi az ajkaimat attól, hogy kirepedezzenek. Szerencsére nem láttam jelét annak se, hogy megromlott volna.
Update2: Eltelt másfél év, kipróbáltam azóta jópár terméket, de télre nem tudok jobb ajakkencét. Nem hidratáló a hagyományos értelemben, de a hideg és szél okozta káros hatások ellen nagyon jól véd.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 10.

Boriskajuliska

2019. január 5.

Szerettem vona valami kis pluszt az ajakápolás terén és a sok jó vélemény alpján esett erre a választásom. Illata finom, állaga darabos kellemetlen de ennek ellenére adtam neki egy esélyt. Semmivel sem jobb mint pl a labello bármelyik változata (sőt!), a labello med verzióját meg meg sem közelíti csak az kb. 1/3 áron van. Nem szeretek kidobálni dolgokat de ezzel kivételt tettem:(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 5.

Dorcsa

2019. január 5.

Ugyanazokat tudom elmondani róla mint pamutbojt. Őszintén szólva le se mertem írni eddig, hogy milyen rossz, mert ódákat hallani róla mindenhol... Baromi nehéz az ajkakon, ennek ellenére reggelre cserepesebb a szám, mint este amikor felkentem. Azt hittem, hogy az enyém valami selejt, ezt a szemcsés állagát nem is tudtam hova tenni,de látom most, hogy más is említette.
Egy pici van még benne, nem volt szívem eddig kidobni, amikor számomra baromi drága egy ajakápoló, de azt a kicsit a mai szelektáláson kidobom.
A reggeli carmex és este nyugtató blistex számomra a bevált termék ajakápolásra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

pamutbojt

2019. január 5.

Számomra katasztrófa ez a termék. Kibontása óta szemcsék vannak benne, ami elviselhetetlen az ajkakon. Amikor felviszem, borzasztó furcsa réteget képez, darabokban megül a számon, be sem szívódik. Hidratáló hatását sem tapasztaltam, és az állaga miatt számomra teljességgel használhatatlan, pedig az itteni vélemények alapján nagy reményeket fűztem hozzá. Nem vagyok különösebben finnyás a termékek állagát illetően, de ez egyszerűen kritikán aluli. A tégelyes kivitel is ellene szól, de ez vásárláskor ismert. Az egy csillag hatalmas bók a terméknek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 5.

bendi13

Korcsoport: < 18
2018. december 22.

Nemrég kezdtem el Nuxe termékeket használni, és nagyon meg vagyok elégedve. Érződik az ember kezében, hogy egy minőségi terméket tart a kezében. Szerintem bőven megér 2700 Ft-ot, mert ha belegondolunk van Eos 1500 ért vagy Labello 1600 ért(limitált kiadás) és szerintem az utóbbi két márka nem túl jó. Ez az ajakábalzsam a téli időszakban nagyon szépen regenerálja a hideg által kiszáradt ajkakat. Nekem elegendő naponta egyszer használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 22.

Zanli

2018. december 8.

Vetekszik a kedvenc Carmex ajakápolómmal. A hidratálása hasonló, a használata kicsit különbözik így szépen kiegészítik egymást. Szeretem és nagyon ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Rikki

2018. november 18.

A zsírossága tetszik, illetve a hidratáló hatása is elegendő amíg nem jönnek a tartós mínuszok. Valahogy nálam nem működik tökéletesen a felszívódása, tápanyag visszapótlása. És kb. fél év használat után kis szemcsék képződtek benne, ami ugyancsak kellemetlen. Mivel többet várnék a márkától, ezért adok csak 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol, BHT
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A pézsmarózsa magjának olaja. A neten teljes a konfúzió, ezt az olajat gyakran látjuk "vadrózsaolaj (Rose hip oil) név alatt, vagy kép mellett. Az igazság ezzel szemben az, hogy elég sok rózsaféle növeszt a csipkebogyóhoz hasonló áltermést, de természetesen ezek azért különböző fajok, így az olajuk összetétele is különböző.  A pézsmarózsa olaj a CosIng szerint emoillent és bőrkondícionáló.