Nuxe

Ár:   3290 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Kiszerelés:   15 g   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motorosvicus, Módosítva: 2020. február 21.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Ajakápolók
Bőrtípus:   Száraz

Balzsam formulája koncentráltan tartalmazza a méz, a propolisz és az értékes olajok hatékony erőit. A tápláló ajakbalzsam azonnal enyhíti, mélyen táplálja és segít helyreállítania száraz ajkakat. Bizonyítottan hatékony extrém hideg körülményekben is: a használók 90%-a egyetértett abban, hogy könnyedén visszanyerték a komfortérzetüket.

84,5%-ban természetes eredetű összetevőket tartalmaz, parabénmentes.

Ár: 2800Ft , Eladó: Edina1313
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Szolnok, fizetés: Banki előre utalás után posta vagy foxpost

csill87

2021. augusztus 29.

A sminket fiókomban tartottam, de csak a felét tudtam elhasználni mielőtt megavasodott volna. Nem szeretem ez a kiszerelést, túl drága és a Carmex sokkal jobb, és olcsóbb is mint ez. Ez tényleg csak egy furcsa réteget képez, de valahogy mégsem hidratál annyira.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Blaneczka

2021. augusztus 29.

Nagyon próbáltam szeretni, de valahogy nem passzolunk össze sajnos. Csak úgy van a számon este is és reggel is. Talán valamennyire felpuhítja az elhalt hámsejteket. néha azért úgy érzem segít, de valahogy nem nyúlok érte minden este. Nappalra el se tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

bluegirl0306

2021. május 12.

Nekem nagyon tetszik a hatása. Éjszakánként szoktam felkenni alvás előtt és mire felébredek, csodásan hidratáltak lesznek az ajkaim tőle. Engem nem zavar a viaszos réteg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 12.

Viki1978

2021. április 22.

Kicsit sem nem kedveltem meg... pedig többször nekifutottam. Pixi dobozban kaptam, de el is ajándékoztam. Viaszréteg, ragacsosság... és a kézzel belenyúlkálásról ne is beszéljünk... ha lenne 0 csillag, tőlem biztos azt kapna...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 22.

bigbogesz

2021. február 10.

Téli hideg estéken nyúlok hozzá legtöbbször, mert nagyon mélyen hidratálja az ajkakat. Vastagon felkenem és reggelre feltölti, kisimítja az ajkam ráncait. Gyógyszertárakban időnként leárazzák, de szerintem teljes áron is megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Benedetta88

2020. december 28.

Sűrű, illatos ajakápoló. Én is kizárólag éjszakára használom. A tégelye nagyon mutatós, de nem éppen higiénikus. Ezért egy L'occitane rúzsecsettel viszem fel esténként. Az állagát annyira nem szeretem, mert nagyon testes, nagyon sűrű.
Kicsit viaszos érzetet nyújt és nagyon érezni, hogy van valami a számon, szinte össze is tudná tapasztani:) Na ez az amit csak estére vagyok hajlandó elviselni, mert reggel pihe-puha ajkakkal ébredek cserébe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

lenochka

2020. november 4.

Nagyon sűrű és nagyon gazdag, nekem már-már olyan, mint egy ajakmaszk, úgyhogy én kizárólag lefekvéskor használom, mondjuk mivel tégelye, így nem is tudnám elképzelni, hogy a táskámban vigyem magammal és menet közben használjam, hiszen nem lenne túl higiénikus. Este alaposan bekenem vele az ajkaimat és reggelre pihe-puhák lesznek. Ha valakinek száraz, cserepes ajkai vannak, akkor mindenképpen próbálja ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 4.

EvandEra

2020. június 27.

Nagyon nem szeretem. Viaszos réteget hagyott, kellemetlen érzés felkenve és nagyon nem praktikus a "belenyúlkálós" tégely. Hidratálást nem tapasztaltam, inkább hámlani kezdett a bőr az ajkaimon tőle. Sajnos nálam max. télen jöhet szóba, azért a 2 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Honey
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Tocopherol