Nvey Eco

Ár:   8490 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Vedd meg online a Naurel.hu-n 8490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Naurel, Módosítva: 2015. május 26.

Vedd meg online: Naurel.hu, 8490 Ft

Az NVEY ECO száraz tusporával szépen hangsúlyozhatod szemeid ragyogását. Szárazon alkalmas a körvolnalak satírozására, nedves ecsettel felvíve pedig gyönyörű tusvonal húzható. Barna és fekete árnyalatát használhatod natúr illetve merészebb smink elkészítéséhez.

Teljesen természetes összetevőket tartalmaz. A jojoba- és kamillavirág olaj, valamint az E-vitamin puhaságot kölcsönöz a bőrnek.

Zsírkő-mentes, nem tartalmaz mesterséges adalékanyagokat

Ár: 8490 Ft , Eladó: Naurel.hu
Fizetés: utánvétel, banki előreutalás, bankártya, Szállítás:futárszolgálat
Lilla777

2017. augusztus 22.

Két és fél éve van meg és még mindig csomó van benne, pedig minden nap használom. Nagyon tartós, este ugyanúgy néz ki mint reggel frissen felkenve. Szoktam használni szárazon és nedvesen egyaránt. Sokkal könnyebben tudok vele bánni, mint egy folyékony tussal. A barnát és a feketét egyaránt szeretem. Szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 22.

aivil

2017. január 11.

Kiválónak tartom az Nvey Eco termékeit, gyakorlatilag az összes sminkszeremet lecseréltem erre a márkára. Mindközül ezt a tusport imádom a legjobban, mert elképesztően sokszínűen lehet használni. A korábban használt készítményeimmel ellentétben egyáltalán nem kenődik el, szép tartós!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 11.

rosetta5

2016. június 8.

Az új kedvenc! Nagyon praktikus és kiváló minőségű. Most először próbáltam ki a száraz tusport, mert elegem lett, hogy mindig a tusvonal meghúzásával kell bajlódnom reggelente. Sokszor elmaszatolódott vagy nem úgy sikerült, ahogy szerettem volna. A száraz tusport nedves ecsettel szoktam felvinni és sokkal könnyebb vele dolgozni, mint a hagyományos tussal. A barna színt általában a hétköznapok során használom, a feketével viszont dögös party sminkeket lehet készíteni. Remek választás!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 8.

Antioxidánsok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Ascorbyl Palmitate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.