NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   6,8 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. március 27.

Kiszerelés:   6,8 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Tartós, illatanyagmentes, jól használható sminkalap nélkül is. A szivacsos applikátor megkönnyíti a felvitelt. 9 árnyalatban érhető el, hogy mindenki megtalálja a számára tökéleteset.

bernadettu

2020. május 14.

Nekem a State of Flux van meg kalendáriumból, ez is pinkes árnyalat.
Maga a highlighter nagyon szép, de az applikátora nagyon bumszli, a nyílásba úgy kell visszapaszírozni.
Ujjal szoktam felvinni az arcomra, legtöbbször sok amit az applikátor felvesz ezért a felesleget a kulcscsontomon használom.
Nekem a por állagú highlighterek egyszerűen praktikusabbak,könnyebben használhatóak, szerintem tovább nem kísérletezem a folyékonyakkal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

Nekem a State of Flux van meg kalendáriumból, ez is pinkes árnyalat.

HegiD

2019. szeptember 21.

(Soft pearl pink árnyalat)Régóta kerestem egy szolid fényű highlightert, amiben nincsenek hatalmas csillámok, mivel az nekem nem tetszik, nagyon természetellenes. Szerencsére ez nem olyan, tökéletes hétköznapokra, ha meg esetleg egy kis extra ragyogásra vágyom felviszek még egy kicsit belőle. Nem is értem miért nem olyan népszerű ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 21.

berniponi

2017. december 8.

Jelenlegi kedvenc, szépen eldolgozható, jól pigmentált. Viszonylag hamar megszárad, így érdemes hamar eldolgozni ujjal vagy akár egy ecsettel. Én lapos alapozó ecsettel szoktam eldolgozni, és általában a (nyx) duo chromatic highlighteremből is teszek rá, úgy a legütősebb. Közepesen tartósnak mondanám, bár fixáló sprayt nem használtam mostanában, azzal talán növelhető a fent maradó idő. Szerintem abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

A CosIng besorolás szerint felületaktív anyag és emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2