NYX Professional Makeup

Ár:   5690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Milka, Módosítva: 2017. március 7.

Kiszerelés:   8,2 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Mattítja a fénylő bőrt és tökéletesen kiegyenlíti a bőrfelszínt

marillus

2018. március 27.

Most kezdtem el használni a terméket egy Nyx alapozóval, egyenlőre bevált. Sajnos a korrektor amit szerettem tőlük az megszűnt, remélem ez a kombináció helyettesíteni fogja hosszú távon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 27.

Powderpuff Girl

2017. december 21.

Most fogyott el a light árnyalat. Szerettem a csomagolását, masszívabb fajta műanyagból készült, nem úgy, mint mondjuk a rimmel stay matte. Emiatt a táskámba bedobva sem lett minden púderes. Egy kis pamaccsal érkezett és a fedelében egy nagy tükröt is elhelyeztek. Szerettem használni, valószínűleg újra is fogom vásárolni, de a púderekkel folyamatosan kísérletezek. Fél napot bír ki ez is az arcomon, utána kifényesedik. Az állaga inkább selymes, mint teljesen matt, természetes hatást kelt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 21.

Milka

2017. március 7.

Négyféle árnyalatban létezik, ( light, light/medium, medium/dark, deep ) itt sikerült hozzájutnom a light/medium-hoz, amiről látatlanban sejtettem, hogy necces, mert én a magam nc 30-as bőrszínemmel inkább vagyok medium, mint light :) De azért így is meglepődtem, mikor kinyitottam a dobozt ( itt hívnám fel a figyelmet rá, hogy jó kis stabilan záródó cuccról van szó, tehát műkörömmel csak óvatosan ) és szembesültem a valósággal. Oltárian világos, azonban blenderrel, illetve ecsettel kiválóan eldolgozható, az alapozó színén nem változtat, a ráncokba nem mászik bele, nem szárít és nem lesz tőle erőszakos matt a bőrkép, inkább ad hozzá egy kis selyemfényű ragyogást. Nálam sajnos ő sem váltotta meg a világot a mindentől kifényesedő orrom tekintetében, azonban néhány órát kapok tőle pluszban és azért ez sem semmi. Alig több, mint 8 gramm, ami nem egy hatalmas mennyiség. Kicsit porol is, ezért célszerű óvatosan kinyerni a szükséges anyagot. Közepes tónusú bőrre szerintem még a legsötétebb is jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 7.

Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.