NYX Professional Makeup

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: miomio, Módosítva: 2018. április 10.

Ár:   1990 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Vajasan puha és selymesen sima a NYX új szájfénye, melynek íze olyan édes mint az amerikai sugar cookie-é és az ajkakat azonnal zamatossá változtatja. Kend ajkaidra önmagában  vagy a kedvenc rúzsod fölé az enyhe-közepes fedésért ami az ajkaidba olvad ragacsosság nélkül.

12 árnyalatban kapható

NYX Butter Gloss mini 4,7 ml
Ár: 1000 , Eladó: Anna07
Állapot: Új, Helyszín: Győr, 4es metro vonala, fizetés: Személyes átvétel, foxpost
Ár: 1400 Ft/db vagy 2500 ft/ 2 db , Eladó: jucika81
Állapot: 1 alkalommal próbált, Helyszín: Salgótarján, fizetés: Fizetés banki utalással, posta vagy foxpost

iifenopy

2020. május 27.

Nagyon jó a formula, szép és széles színválaszték. Nekem klasszikus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 27.

Nagyon jó a formula, szép és széles színválaszték. Nekem klasszikus.

Black Fairy

2020. május 15.

Nekem a Praliné és az Angel food cake van meg. Mielőtt bármit írok: nem kedvelem a szájfényeket, már az összes többitől megváltam, most csak ez a kettő van a készletemben.

A Praliné kicsit foltosan fed, viszont az Angel Food Cake-nek nagyon szép egyenletes a fedése. Előbbi teljesen természetes szín, szinte beleolvad az ajkam természetes színébe, utóbbi egy nagyon üde tavaszi színnek tűnik nekem.
A viseletük meglepően kényelmes, bár "nehéz", nem túlságosan ragacsos, és nem is mászik le az ajkamról. Az ajakpiercingem (patkó) kicsit útban van neki mondjuk, amikor visszafordítom az ajkamra, lekeni róla, illetve a szár alatti rész is lekopik, de ez annyira nem feltűnő. Kicsit olyan, mintha még hidratálnának is. A végeredmény szép fényes, örülök, hogy ilyen "krémes" finishük van és nem csillámmal vannak telenyomva.

Mivel egyébként matt rúzs párti vagyok, nem hiszem, hogy túl gyakran fogom tudni használni őket - nem tetszik a kinézetük magamon - de smink nélküli napokat feldobni nagyon jópofa termékeknek tűnnek. :)

UPDATE
Hozzám került a Madeleine is. Az állaga és tartóssága ugyanolyan, mint a másik kettőnek, azonban ez egyenletesen fed. Mivel sokkal világosabb, nem annyira látszik az ajkaimon, csak a fénye. Továbbra sem leszek szájfény rajongó, de egészen okés termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

UPDATE

Fanni97

2020. május 9.

Angel food cake - visszafogott rózsaszín, nagyon kényelmes viselet, nem ragad túlságosan. Hétköznapokra nagyon ajánlom, sokszor van akcióban, teljes áron nem biztos, hogy megvennem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

macooka

2020. március 8.

Én sem tudom, és nem is akarom lehúzni ezt a szuper kis szájfényt. Egyelőre csak Tiramisu árnyalatban van meg, de biztosan veszek még, ha lesz rá kapacitásom. Nem ragad, a fedése közepes, tartóssága is meglepően jó. Az ára meg aztán még szuperebb, egyes helyeken már 1200 Ft-ért is meg lehet kaparintani darabját. Mi kell még egy jó szájfényhez? Semmi :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Odil

2020. március 8.

Olyan kis finom. <3 Imádom ezt a krémes, nem ragadós, babás állagot. Soha nem voltam szájfényes, de az új, barackos-rózsaszínes hajamhoz szerettem volna valami üde tavaszi dolgot a nehéz, matt rúzsok helyett, a Peaches and cream pedig olyan értelmezhetetlen rózsaszín, mint amit a Barbie magazinhoz csomagoltak anno a gyerekeknek, azonban enyhe fedése miatt pont csak annyi színt ad, ami tovább hangsúlyozza a rózsaszín mindenemet, meglehetősen ízlésesen.
Az illatát is imádom és még hidratál is. Nagyon cica ez az egész dolog. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

Az illatát is imádom és még hidratál is. Nagyon cica ez az egész dolog. :)

tara95

2020. február 12.

Rákaptam a nyxre, van pár elég brutál termékük ami veri a high-endet. Ez a szájfény is ékes példája ennek. Sunday mimosa az enyém, ez egy csodálatos barackos nude szín, szerintem kb mindenkinek jó lehet. Sűrű, kissé ragacsos, magasan pigmentált, 0 csillámmal. A tartóssága is teljesen jó, illetve ami nekem nagyon fontos, matt rúzs fölött is kellemesen hidratál és magában is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 12.

Klau16

2019. október 29.

Adventi kalendáriumban volt benne mini változatban. Imádom de nagyon. Pont szépen csillog látszik de azért nem túl sok. Könnyű viselni nem idegesítő hogy van valami a számon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 29.

lenizsu

2019. október 7.

Gyönyörű fénye van. Ragadós formula, tartós. Érzem, hogy a számon van, de pont ezt az érzést szeretem benne. Nem túl tartós, de nem is vártam tőle. Élvezem újra és újra felkenni. Több színben is használom önmagában. Rúzs felé nekem nem vált be.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

lexyweaver

2019. június 22.

Az Angel Food Cake, a Red Velvet, a Praline és a Madeleine árnyalatokat vettem meg (eddig). Gyönyörűen pigmentált szájfények, kellemes őket viselni. Vigyázni kell vele, hogy ne tegyünk fel egyszerre túl sokat belőle, mert úgy hajlamos csíkozódni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 22.

Soly77

2019. április 5.

Jajj az uj kedvencem pedig a márkáért valahogy megmagyarázhatatlan okokból nem rajongok, valami vásárlás mellé kaptam egy teljesen nude színt. Az állaga fogott meg elsőre, szájfény szoval nagy tartósságot ne várjon senki. Fincsi süti illata van de nem tolakodó. Ami még nekem külön tetszik szerintem ápol is, nagyon kellemes viselet, azóta még beszereztem 2 plusz színt. Ujra kell kenni mert az evés ivást nem bírja de nem is várom tőle... tartós rúzsom van más, ez most a hétköznapi kedvencem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Emolliensek: Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Diisostearyl Malate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Silica Dimethyl Silylate
Tisztítószerek: Diisostearyl Malate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, CI 77499, CI 77491, CI 77492, Manganese Violet / CI 77742, Red 7 Lake / CI 15850, Red 28 / CI 45410, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Ceresin 0 0

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.