NYX Professional Makeup

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnargnoemi, Módosítva: 2015. július 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

6 színből álló korrektor paletta könnyű formulával, kitűnő fedéssel.

Ár: 2000 , Eladó: szbfruzsi
Állapot: Egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

Lizz07

2020. június 14.

Teszi a dolgát, szépen el lehet vele kendőzni a hibákat, nem kell korrigálgatni napközben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 14.

SpinnerCat

2020. március 26.

Első ilyen jellegű sminkem, eddig nem volt szükségem hasonlóra, de az elmúlt időszakban a fejembe vettem, hogy lila táskásak a szemeim. Szerintem nagyon szépen el lehet dolgozni, más korrekciókra is izgalmas próbálgatni. Szerintem szép a végeredmény, eltüntetni a foltokat - annak ellenére, hogy a családom tagjai szerint semmi különbség nincs az előtte-utána állapotok közt (ők az eredeti lila táskákat sem látják)... Mindenesetre én kedvelem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 26.

lexyweaver

2018. július 17.

Működik, nagyon jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 17.

Működik, nagyon jól teszi a dolgát.

sophianae

2018. március 17.

Imádom, jól együtt működik a többi sminkemmel együtt, tartós!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 17.

Imádom, jól együtt működik a többi sminkemmel együtt, tartós!

greengirl

2017. május 20.

Féltem megvenni, mert rossz véleményeket, jobb esetben pedig inkább semlegeseket olvastam róla. Meglepődtem, de rajtam egészen jól működik. Fehér bőröm van és ügyesen eltünteti a karikákat. Krémes, könnyű használni. Nincs összehasonlitási alapom, ezért egyelőre ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Buttercupcosplay

2017. április 30.

Tök jól működik, nagyon hasznos. Fehérebb bőrűeknek a leghasznosabb, főleg, akiknek emiatt sok minden jobban meglátszik a bőrük alatt (pl szem alatti karikák, szemüveg helye, erek, stb). Nekem sárgás-barnás a bőröm, de ahhoz is nagyon jól megy. Főleg az zöldet szoktam használni a piros foltokra, meg a sárgát ér a rózsaszínt együtt szem alá. 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 30.

Monica6

2016. február 25.

Nagyon bejött, sokkal jobb mint a catrice márkának ez a palettája. Nagyon jól lehet vele csalni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.