NYX Professional Makeup

Ár:   4999 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: molnargnoemi, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

6 színből álló korrektor paletta könnyű formulával, kitűnő fedéssel.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gen0

2024. március 3.

Nekem nagyon bejon igaz csak a zoldet meg a korrektort hasznalom de nagyon jo az allaga szuperul fed! Ha tobb idom lesz sminkelni kiprobalom a tobbit is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. március 3.

WME

2024. február 29.

Szuper kis színkorrektor: jól eltalált színek vannak benne, jól pigmentált (egész kevés is elég belőle), jó állaga van, kompakt (a szükséges színek egy helyen). Szemkörnyéki sötét karikák és pattanások utáni piros foltok eltüntetésére használom. Ahhoz kicsit testesnek érzem, hogy a szem alatti ráncokra kenjem (szerintem beleülne a ráncokba), viszont ha keveset viszek fel a szemzugba, és csak azt kenem szét, akkor pont jó. Az alapozón pedig nem üt át.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. február 29.

Csengi_99

2024. január 28.

Imádom. 25 év után végre úgy nézhetek a tükörbe, hogy a szemem alatti sötét karikáknak nyoma sincs.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. január 28.

farkaspetra

2023. szeptember 25.

Még azért ki kell tapasztalnom, hogy pontosan melyik színt hova érdemes használni, de nagyon ígéretesnek tűnik, az állaga nagyon jó krémes. Tetszik a sok színlehetőség.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. szeptember 25.

Irudi

2023. augusztus 12.

Rosaceás az arcom, és télen vállalhatatlanul ki tud pirosodni a hőmérsékletváltozás/hideg szél miatt.

A színezett fényvédők nem fednek eléggé, a korrektor pedig magában nem elég, simán átüt rajta a bőrpír.
Használtam már zöld színű primert is, de őszintén szólva, nem segített semmit. Beszívta a bőröm, és utána olyan volt, mintha nem is lett volna rajtam semmi zöld.

Így megpróbáltam egy colour contour palettát keresni, és mindenféle kedvezményekkel végül nagyon jó áron jutottam hozzá ehhez a palettához.
Azért is választottam ezt, mert ezt a palettát nagyon sokoldalúan lehet használni.
Van benne zöld, ami a rosaceám miatt fontos.
Barack a szem alá, egy nude szín az arc többi részére korrektornak, a sötétebb barnát pedig kontúrozásra is lehet használni.
A lilát és a sárgát nem használom még, de annyi baj legyen.

Nagyon keveset kell használni belőle, szépen építhető, és teljesen jól elfedi a pirosságot.
A zöld fölé én egy másik korrektort használok, ami egy picit krémesebb, de teljesen jól működnek együtt.

És ami nekem a legfontosabb: nem lesz tőle semmi baja a bőrömnek. Nem szárít, nem okoz pattanásokat, olajos lemosóval simán lejön, és még a fényvédőmmel is jól kijön.

Ha valaki szemezik ezzel a palettával, szerintem nyugidtan próbálja ki, az én érzékeny bőrömre is tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. augusztus 12.

Van benne zöld, ami a rosaceám miatt fontos.
A lilát és a sárgát nem használom még, de annyi baj legyen.

Rose23

2023. január 5.

Csak a rózsaszínt használom a szemem alá, mert amit korábban használtam más márkától, kivonták a forgalomból. Kifejezetten ilyen állagú színkorrektort kerestem, és szerencsére az árnyalata is pont jó a nagyon világos bőrömhöz. Építhető, de alaposan alá kell hidratálni, hogy ne legyen csúnya a végeredmény. A fedése egész jó, de egyébként is használok fölé sima korrektort.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. január 5.

babiczb

2023. január 4.

Nagyon szeretem ezt a kis palettát, minden színét tudom hasznosítani, igazi életmentő. Nagyon szép a fedése, utána simán rá tudom kenni a folyékony korrektort. Nap végéig ki szokott tartani a fesése. Szépen rétegezhető.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 4.

estokani

2022. november 14.

Ha egyetlen, hangsúlyozom egyetlen sminktermékemet tarthatnám meg akkor én ezt választanám.
Valami elképesztő amit tud!! Ha tényleg csak oda pakolom ahol a javításra váró színek vannak az arcomon akkor ez egy kincs.
Ha nagyon szépészkedni akarok akkor utána használok sima korrektor vagy alapozót is. De ha semmi mást nem teszek fel, csak az ebben található színekkel megbindzsizem a kékeslila karikát a hófehér bőröm alatt a szememnél, a pirosságot az orrom alatt és kicsit használom a hagyományosabb korrektor színeit ahol szükséges olyan, mint aki +4 órát aludt és 5 évet fiatalodott.
I-M-Á-D-O-M

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. november 14.

I-M-Á-D-O-M

Oila

2022. május 23.

A paletták vonzóak, mert azt az illúziót adják, hogy rengeteg variációs lehetőség a rendelkezésünkre áll a birtoklásukkal. Persze ez így is van, az illúzió vagy tévedés inkább az, hogy annyiféle variációra lenne szükségünk - nem sminkesként - , és ez még szemsminkre is igaz, hát még a korrektora. Szóval addig jó lehet egy paletta, míg az ember nincs tisztában a bőrtónusával, azután általában már csak azt az egy-két-három színt használjuk, amire személy szerint szükségünk van télen-nyáron. Ebben a palettában számomra az a legcsodálatosabb, hogy minden egyes színét használom nap mint nap: a pink a szem alatti kékes karikákra, a zöld az orr tövében lévő erős pirosságra, a lila kvázi highlighter az arccsontok tetején, ahol némi napkár okozta sárgás elszíneződést is kendőz, a sárga az orcák enyhébb pirosságára jó. Kis mennyiségben teszem fel az előbbi színeket és alapozóecsettel eldolgozom. Utána már a legminimálisabb mennyiség elég az egész tetejére a barack és a barna keverékéből, épp csak leheletfinom érintésnyi, ami egységesíti az előző színkorrekciót, egyben kiváltja az alapozót. Ha akarnék kontúrozni, a barnával azt is lehetne. Alapozóecsetes eldolgozás után áttetsző, 100% természetes bőrhatású, mégis minden színbéli különbséget egységesítő alap az eredmény. Az én kombinált bőrömön leheletfinom púderezéssel kell fixálni, különösen a szem alatti részen. Tágpórusú a bőröm, és persze lassan öregedő is, és egyre inkább az a tapasztalat, hogy a krém állagú sminktermékek mutatnak rajta a legszebben, megcáfolva a zsíros, tágpórusú bőr = mattító, olajmentes sminktermék hiedelmet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. május 23.

kunzsuzsi

2022. május 12.

Megvan az az érzés, hogy 20 éve karikás a szemed? És megvan az, amikor 31 évesen látod magad nélkülük, vagy legalábbis sokkal halványabb karikákkal?

Nekem már igen. Elképesztően köszönöm ennek a palettának. Már annyi korrektort, púdert, primert, alapozót kipróbáltam, mindenféle kombinációban és apllikálásban, mindenhogy, ezerféle videó és ajánlás alapján. Aztán ez volt az, amire még azt mondtam, teszek egy próbát, hátha. Csodálatos élmény, könnyű vele dolgozni ujjbeggyel is és picifejű korrektorecsettel is. Szexi lilás pandakarikákra nagyon jó szívvel ajánlom.

És rétegezhető is: remekül kiüti a karika színét, utána másik korrektorral vagy akár alapozóval is be lehet vedni, púderrel fixálni. Nekem a ráncokban nem gyűlik össze, de olyan 5-6 óra után már kicsit meg szoktam igazítani, amikor viselem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 12.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, BHT
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Méhviasz. A kozmetikumokban sűrítő, bőrpuhító (emollients) anyagként használatos.

Észter (egy alkohol és egy sav reakciójából víz kilépésével keletkező vegyület) féle, mely természetesen a kakaóban és a levendulaolajban található meg.Bőrpuhító, emolliens anyag, amely selymes érzetet hagy maga után a bőrön.

Hosszú láncú zsíralkohol. Emulgeálószerként, bőrpuhító (emolliens), sűrítő anyagként használatos. Sima, csúszós érzetet hagy maga után a bőrön.

Műanyag féle, melynek számos funkciója van a kozmetikumokban. Leggyakrabban fizikai bőrradírokban használt dörzsölő anyagként. Szintén gyakran használt felületi hártyaképző (film forming), sűrűség szabályozó és stabilizáló anyagként.

Az olíva olaj zsírsavaiból és sorbitolból származó emulgeálószer, mely segíti a krém víz- és olaj komponenseinek egyenletes keveredését. Gyakran használt natúrkozmetikumokban. Cetearyl Olivate-al kiegészülve alkotják az Olivem 1000 nevű bőrrokon zsírsavösszetételű, jól tolerálható O/V emulgeátort, amely a gyártó ígéretei szerint emulgeáló tulajdonsága mellett stabilizálja és erősíti a bőr védő barrierrétegét, valamint nyugtató, öregedésgátló és a fényvédő összetevők hatását növelő tulajdonsággal is bír.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló, nagy molekulatömegű szilikon elasztomer, mely selymesen sima tapintást biztosít más szilikonokkal (például dimethicone-val) keverve.

Glicerin és zsírsavak keveréke, melyet lágyító és sűrítő szerként, illetve pigmentek bevonására használnak kozmetikai termékekben. A bevonat segít stabilizálni a pigmenteket a formulákban, valamint elősegíti azok könnyű és egyenletes eloszlását a bőrön.