NYX Professional Makeup

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• nagyon könnyen felvihető és pontos vonalat húz
  • bármilyen sminket képes kiemelni és kifejezővé tenni
  • csábossá és ellenállhatatlanná teszi a tekintetet
  • rendkívül tartós és vízálló
  • nagyon gyorsan szárad

2 árnyalatban kapható

dodomadar

2024. június 12.

Nagyon nem tartós sajnos, általában úgy kerül a kukába, hogy felrobban benne a patron/festék miközben használom és a reggeli készülődést azzal koronázza meg, hogy végig folyik az arcomon:( nem lettünk barátok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. június 12.

szgt_rebeka

2024. április 12.

Nagyon sok jót hallottam róla…
Barna árnyalata van meg, de számomra a színe is nagyon fakó, kopik foltokba nagyon hamar.
Egyáltalán nem ajánlom.

(Lovely pump up-ra (sárga fekete) esküszöm, mindennél jobb!)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2024. április 12.

Nagyon sok jót hallottam róla…
Egyáltalán nem ajánlom.

(Lovely pump up-ra (sárga fekete) esküszöm, mindennél jobb!)

dr_kakas

2024. március 26.

Nem tudom, hogy én rontok-e el valamit a filces tusokkal, de 3-4 használat után mindegyiknek teljesen tropára megy a vége, alig fognak, minden bajom van velük. Ennél a terméknél is ez a helyzet sajnos. Egyébként szépen, könnyen lehetett vele dolgozni (egy hétig kb, haha) és nálam tartós is volt az eredmény, viszont könnyedén le lehetett szedni az esti lemosásnál. Elsőre érthető amúgy, hogy sokan a filces megoldásokkal próbálkoznak, de szerintem nagyjából bármelyik folyékony tus többet tud náluk, hiába nehezebb velük megtanulni vonalat húzni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. március 26.

GR33DYB4BY

2024. február 26.

Eddigi legjobb szemhéjtus amit használtam.
Precíz, tartós és könnyen korrigálható. Kezdő barátnak is mondanám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. február 26.

Eddigi legjobb szemhéjtus amit használtam.
Precíz, tartós és könnyen korrigálható. Kezdő barátnak is mondanám.

viki2222

2024. január 28.

Nagyon tartos, egy ev hasznalat utan se szaradt ki, tartosan fent marad egesz nap, nem nehez lemosni, legjobb!!!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2024. január 28.

makeupqueen1

2023. augusztus 13.

Töretlenül imádom ezt a terméket, nekem nagyon bevált.
Nagyon tartós, a nap végére is tökéletesen megmarad, bár én a tusvonalamat (barnát használok) mindig lefixálom egy hasonló barna szemhéj púderrel. Akinek nem tart, annak ajánlom ezt a taktikát mert sokat segít.
Precíz vonalakat lehet vele húzni és nagyon gyorsan szárad.
Az egyetlen negatívuma, hogy egy idő után tényleg elkezd folyni, de nekem nem szálazódott ki a vége.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. augusztus 13.

Töretlenül imádom ezt a terméket, nekem nagyon bevált.
Precíz vonalakat lehet vele húzni és nagyon gyorsan szárad.

SinVEra

2023. július 21.

Ami jó benne:
- szép mély fekete
- könnyű használni
- kis ecsetfeje van, ami miatt viszonylag vékonyan is lehet húzni.

Ami idegesítő, és ami miatt nem veszem újra:
- elmozdul, lemászik idővel (ha nem alapozol alá porral is, akkor elég hamar). Nyáron kifejezettem gyorsan, pedig nem vagyok izzadós.
- nem filc a feje, ami jó is lenne, ha nem jönnének ki folyoton a szálai, amit igyeztem kisollóval levagdosni, különben nem csak egy csík lenne a szemhéjamon.
De mindig újra kiszálasodik és gyorsan.
Összeségében olcsóbban is vannak ilyen minőségű termékek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2023. július 21.

Ami jó benne:
- szép mély fekete
- könnyű használni
- kis ecsetfeje van, ami miatt viszonylag vékonyan is lehet húzni.

Ami idegesítő, és ami miatt nem veszem újra:
De mindig újra kiszálasodik és gyorsan.
Összeségében olcsóbban is vannak ilyen minőségű termékek.

krsztmlnr

2023. június 28.

Update 2023.06.28.
Ugyan az a véleményem, mint korábban, viszont még mindig ugyan az az egy bajom vele, ami az előzőkkel is. Egy idő után magától folyik a tusból az anyag és le kell törölgetni, különben még a szemgolyóm is olyan lesz. Ezzel kezdhetnének valamit... viszont annyira szeretem, hogy még mindig ragaszkodom hozzá, ennek ellenére is. :D

Update 2022.03.29
Töretlenül ragaszkodom ehhez a tushoz! A legeslegjobb! Asszem elvileg 6m van rajta, én őszintén bevallom, hogy azon túl is van, hogy használom, viszont egy idő után megadja magát valami benne és fröcsög szana-széjjel, szóval még ki se fogy, de vehetek újat. De nem bánom, csillagot se vonok miatta, annyira kompenzál az, hogy ennyire tartós és erősen pigmentált termék. KEDVENC.

2018
Nos, egy nyereményjátékon nyertem egy mini nyxes csomagot, amiben benne volt ez is. Alapvetően egy-két éve a napi sminkem része a szemhéjtus, és ezt sokszor megszenvedtem, ugyanis elég zsíros bőröm van, ami azt jelenti, hogy 3-4 órán belül elkezd lekopni, lefolyni, elkenődni, bármi is van a szememen. Na DE, ez a tus valami iszonyat jó! Reggel 8-kor felkenem szépen, elmegyek egyetemre, majd dolgozni, majd hazaérek koraeste és még mindig tökéletesen fent van. Nagyon parktikus, hisz nincs időm állandóan a sminkemet javítgatni.
Amikor lemosom micellás vízzel nem hagy fekete foltot, mint pl. a szempillaspirálok többsége. Ha elfogy, tuti veszek újat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. június 28.

Update 2023.06.28.

Update 2022.03.29

2018

duchess_g

2023. május 13.

Szép fekete, jól lehet vele dolgozni. Bár a vége szálakból áll össze (mint egy ecsetes tusnak), de mégis olyan, mint egy filc. Tartós, bár kicsit felkenődik a szemhéjra a nap végére.

Update: Először nagyon szerettem. Bár még mindig szépen lehet vele dolgozni és szívesen nyúlok utána, de ez sajnos tényleg kenődik. Nekem is szétborzolódott ráadásul a vége, pedig mindig figyelek rá, hogyan teszem vissza.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. május 13.

Serpentina

2023. március 13.

Szerettem volna szeretni, de egy év után is “love-hate” viszonyban vagyunk.
Nagyon tetszik benne, hogy precíz, könnyedén lehet vele apró motívumokat rajzolgatni a szem köré, vagy akár az arc különböző pontjára, viszont megfelelő bázis + púderes alap nélkül szétfolyik az egész, éppen ezért bizonyos hőfok felett sem ajánlom, mert használhatatlanná válik. A feketeségére kap plusz pontot, mert végre egy filces tus a kevés közül, ami nem sötétszürke.
A vízállósága konkrétan NULLA, ha bármi irritálja a szemem a nap folyamán, azonnal lekönnyezem, de legalább szépen kopik.
Csak akkor esik rá a választásom, amikor villámgyorsan szeretném feldobni azt a bizonyos tusvonalat, és a nap végén csak pár másodpercet szeretnék a lemosására áldozni, és nem negyed órát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. március 13.

Szerettem volna szeretni, de egy év után is “love-hate” viszonyban vagyunk.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.