NYX Professional Makeup

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• nagyon könnyen felvihető és pontos vonalat húz
  • bármilyen sminket képes kiemelni és kifejezővé tenni
  • csábossá és ellenállhatatlanná teszi a tekintetet
  • rendkívül tartós és vízálló
  • nagyon gyorsan szárad

2 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

maksakat

2020. június 18.

Az eddigi kedvenc szemhéjtusom, amit használtam és elég sokféle fajtához volt szerencsém. Szép vékony vonalat tudok vele húzni rejtett szemhéjamra, nekem egyáltalán nem folyik, szép a színe, könnyen szárad és viszonylag sokáig fennmarad (bár én hajlamos vagyok néha eltörölni, mert elfelejtem, hogy fent van :D). Kezdőknek abszolút ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

Wolfsinger

2020. június 2.

Sajnos nekem feltapad a szemhéjamra base és púder mellett is, meleget nem bírj, egyébként szép vonalat lehet vele húzni, kicsit hagyni kell száradni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Fehereszti

2020. április 26.

A legeslegjobb tus amit valaha próbáltam! Nem tudok sajnos tusvonalat húzni, ügyetlen vagyok hozzá és még a szemhéjam is rejtett. De ezzel egesz szépen sikerül. Ez a tusom mászik el legkevésbé emellett, pedig én aztán zúzom a sminket. Millióféle tust próbáltam, ez mindet keményen lepipálja. Teljesen biztos hogy újra fogom venni! Egyszerűen imádom! 😏😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 26.

Ingi

2020. április 23.

Jó kis tus, tényleg könnyű a felvitele. Bár nekem az egyik oldalon a nap végére picit elmászott egy kis könnyezés hatására, ezért csak 4 csillag (mondjuk rejtett szemhéjjal eleve nem egyszerű :| ). Én a barnát vettem meg (ami inkább amolyan szürkésbarna), kicsit természetesebb hatást lehet vele elérni. A csomagolása top!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

pipacs17

2020. április 23.

A legtökéletesebb tus amit valaha használtam! Extra fekete, extra vékony vonalakat lehet húzni vele és egész nap ott marad ahova reggel húztam, nem mászik el, pedig nekem állandóan könnyezik a szemem. Ha elfogy, biztosan újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

Vikktoria

2020. április 16.

elképesztő vékony vonalat is lehet vele húzni, ha jobban rányomom akkor vastagabbat és mivel olyan mint egy filctoll nagyon egyszerű a használata. Mindig újra veszem, nekem tusok közül ez az abszolút favorit!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

mokriszti

2020. április 15.

Több hónapja használom, fekete, tartós és könnyű vele dolgozni. Számomra mindent tud amit egy tusnak kell. Ha elfogy biztosan újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 6.

A legjobb tus, kétség kívül. Nagyon könnyen használható az ecset szerű feje miatt, így kezdőknek is bátran ajánlom. Nagyon feketén fog, a brutál olajos szemhéjamról sem maszatolódott el. Egyik kedvenc termékem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 6.

kesi

2020. március 4.

Tartós, intenzív az színe, de túlságosan folyik. :( Minden használat előtt egy zsepin törölgetem, hogy használható legyen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

viragszonja

2020. január 19.

Fuj, legrosszabb tusom, amit használtam. Nem lenne rossz maga a termék, de 1-2 hét használat után elkezd folyni, és használhatatlan lesz. Túlárazott, nem is éri meg, nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.