NYX Professional Makeup

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• nagyon könnyen felvihető és pontos vonalat húz
  • bármilyen sminket képes kiemelni és kifejezővé tenni
  • csábossá és ellenállhatatlanná teszi a tekintetet
  • rendkívül tartós és vízálló
  • nagyon gyorsan szárad

2 árnyalatban kapható

Azaleeh

2020. január 18.

Nagyon könnyű használni, szép matt fekete színe van, viszont ha nem használok alá primert akkor nem túl tartós.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

AngyalRoka

2020. január 2.

Alapjáraton folyamatosan tusvonalat használok a mindennapjaimban. Enélkül úgy érzem magam, mintha meztelen lennék. Más tusokkal viszont valahogy soha nem sikerült olyan szép, egyenletes sminket varázsoljak, még 10 perc alatt sem, mint ezzel 1 perc alatt. Tartós. Szép matt fekete, és baromira könnyű használni. Azóta csak ezt vásárolom, mióta megismertem.
Arra kell csak nagyon odafigyelni, hogy mikor visszazárjuk, pont középen legyen a hegye, különben szétnyomódik és esetleg elkezd folyni, vagy szétállnak a szálak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

HeniM

2019. december 14.

Könnyen lehet vele rajzolni és nagyon tartós, nagyon fekete. Kenterbe ver minden tust. Kezdőknek is tökéletes!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 14.

BPetra22

2019. december 11.

Nem vagyok jó tusvonal húzásban, de ezzel elképesztően könnyű, még nekem is. Eddig a legjobb amit használtam, ha lehetne 6*-ot adnék!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Michelanghela

2019. november 21.

Elég sok tust kipróbáltam már, mindenféle állagút, és felvitelűt, de ez messze veri az összeset. Egyszerűen olyan könnyű dolgozni vele, h magam sem hiszem el, bár sosem volt gondom a tusokat használni, de ezzel 2 mp alatt megvan a tusvonal. Nekem nem folyik, bár tartottam tőle a sok itteni vélemény miatt, de még semmi, és egy hónapja használom naponta. Ne tárolom felállítva, legtöbbször a táskámban van a neszeszeremben, szóval nekem működik így is. Ha odafigyelsz, hogy hogyan teszed vissza a tetejét, akkor nem fognak szétállni a szálak a hegyén. Póbáltam a Kat von D hasonló hegyű linerét, de nem is értem, nem fogott, nem maradt a helyén, és nem volt fekete!! Egy vicc volt ehhez a tushoz képest. Ez koromfekete, nem túl fényes és nem túl mattra szárad, nem darabolódik, nem pereg, szóval megvan a tökéletes tus.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 21.

Dici

2019. november 21.

A legjobb tus. Szilikonos, hajlik a hegye, sötét fekete, nem szárad be, és könnyű rajzolni vele. Sokat kipróbáltam, de ez veri mindet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 21.

BloodoftheLamb

2019. október 16.

Nagyon szeretem, szép fekete és tartós. Nálam bőven megverte az agyondícsért Kat von D Tattoo Linert. Az ecsetük egyébként nagyon hasonló.
Sajnos nem tudom meddig tart a tubus, mert leesett a kupakja és kiszaradt, de most újravettem.
Egy csillag levonast kap, mert sajnos hajlamos megfutni, és tönkretenni a már alá felvitt szemhéjpúdert :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 16.

Klaudia1

2019. szeptember 23.

Még mindig veszetten keresem a tökéletes tust, de sajnos még mindig nem ezt érzem az igazinak. A rejtett szemhéjam miatt nehézkes a felvitele, számomra nem eléggé gyorsan szárad, könnyen felkenődik, ha hamarabb kinyitom a szemem, emiatt nem kaphat 5 csillagot.
Nem egészen matt finisht nyújt, inkább nevezném fényesnek. Könnyű vele dolgozni, gyakorló tusnak tökéletes, a feje nagyon vékony vonalat tud húzni, kezdőknek szívesen ajánlanám!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

kittimingzhi

2019. szeptember 22.

Augusztus közepén vettem meg a terméket, és egészen szeptember 18.-ig hatalmas volt a szerelem! Eddig egy tussal se tudtam tusvonalat húzni, de ezzel már egy pár alkalom után sikerült gyönyörű vonalat húzni! Heti 3-4x használtam, és mindig vigyáztam, hogy hogy rakom rá a kupakot. De ezen a héten elkezdett rosszalkodni a hegye, hirtelen nem fogott, rázogattam, próbáltam visszaállítani a hegyét, majd hirtelen pacsmagolni kezdett... :( Most ismét megpróbáltam, egy ideig megint csodásan működött, majd a másik szememnél ismét nem fogott, minimális rázás és fejre állítás után pedig már eszméletlenül folyt... Remélem idővel megoldódik majd, mert nem szeretnék még se újat venni, és új tusra se váltani, de ezért most csak 4 csillagot adok :(

Ettől függetlenül viszont nekem nem kenődik el a szemhéjamon, gyorsan megszárad, és 8-10 órákat simán a szememen marad mindenféle korrigálás nélkül!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Szanszi

2019. augusztus 20.

Pár használat után egyszerűen szét folyik a festék a szememen... Maszatol, borzalom! 🤣 Eltettem, hátha kicsit “beszárad” és tudom majd később talán használni. Sajnos ez így 1⭐️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.