NYX Professional Makeup

Ár:   4199 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: AlexaWeaver, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2023. július 17.

Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

• nagyon könnyen felvihető és pontos vonalat húz
  • bármilyen sminket képes kiemelni és kifejezővé tenni
  • csábossá és ellenállhatatlanná teszi a tekintetet
  • rendkívül tartós és vízálló
  • nagyon gyorsan szárad

2 árnyalatban kapható

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

nagyheni92

2018. október 27.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de elájulni nem tudok tőle. Kb a 3. Használat után (lehet mert rosszul tettem rá a kupakot) 3 szál tönkrement a tusból és azokat azóta is úgy vannak. Én kb 1.5 hónapja se használom, de már most kezd fakulni a fekete színe..... a Trend it up! Vízálló folyékony tusa jobb szerintem és olcsóbb is! Háth.... ezvan. Ettől függetlenül napi használatra elmegy.....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 27.

Paloma

2018. október 19.

Nagyon sokféle tusom volt már, a cat eye a signature look-om, és eddig ez a kedvenc tusom.
Az elsőről már lekopott a felirat és a hegye is szétjött, de még mindig tök jól működött és tökéletesen fogott.
Most céltudatosan vettem újra. Könnyű használni, nagyon fekete, szépen megmarad de este könnyen lejön már a micellás vizzel.
Mindennapi használatra nagyon jó.
Az elején én is tapasztaltam amit lejjebb a többiek, hogy folyós volt és sok termék volt a végén, de annyival megoldottam, hogy figyelek, hogy ne fejjel lefele tároljam. Azóta teljesen egyenletes és nem folyik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Mindennapi használatra nagyon jó.

Nyimuska

2018. október 5.

Remekül fog, tartós, könnyű kezelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 5.

Remekül fog, tartós, könnyű kezelni.

kremmanias24

2018. szeptember 20.

Eddigi kedvenc szemhéjtusom. Könnyű használat, estig a szememen marad (ha nem dörzsölgetem). Hihetetlen nekem hogy 7 hónapja vettem és még mindig tökéletesen fog

Update: 2017. augusztusában vettem. 2018 szeptember 20-a van és még mindig fog. El vagyok képedve :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 20.

NitaNitaa

2018. augusztus 18.

Örök kedvenc! :) Szerintem ennél jobb nincs a világom! :) 1 éve vettem, minden nap használom és még mindig van benne. Az ára ugyan nem alacsony, de mivel több, mint egy évre elég, így szerintem megéri. Szuper pigmentált és nagyon tartós. Biztosan újra fogom venni! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

szilvasitimea

2018. július 11.

A jó vélemények, és barátnőm ajánlására vettem meg. Sose használtam még filces tust, de gondoltam itt az ideje, és mennyire jól tettem!

Nagyon , sőt sokkal kényelmesebb filcet használni, mint a tubusos ecsetes megoldást. Nagyon könnyű vele dolgozni, eddig még csak egyforma szárnyacskákat tudtam a tusvonal végére tenni :-)

Viszont ami furcsa nekem, hogy 3 féle "fogása " van: egyszer pont jól fog, egyszer nagyon halványan, egyszer nagyon sok jön ki belőle. Pedig nem rázogatom, nem csinálok vele semmit, mégis néha (és ez a több eset ) több jön belőle, sőt így kibuborékozik belőle a fekete festék. Ilyenkor le szoktam törölgetni.
Szerintem eléggé tartós is, néha a kihúzott szárnyacska elkenődik ha könnyezek, de hát ez már csak ilyen..:)))

Összességében nagyon szeretem,és ha elfogy akkor újra fogom venni.

ÉS tudom, hogy nem szabad sminkben aludni,de van az a pillanat, amikor nincs energiája rá az ember lányának....Nos, korán reggel felkentem, este nem mostam le, és másnap is ugyanúgy nézett ki, nem folyt le az alvástól sem.. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

Összességében nagyon szeretem,és ha elfogy akkor újra fogom venni.

falfru

2018. május 17.

Már a második ilyen tust vettem meg,mert az első 2 hét napi 1 használat után elkezdett "folyni". Mint amikor a golyóstollból folyik a tinta. Mikor visszamentem, az eladó azt mondta, hogy biztosan én használtam rosszul. Hittem neki, ezért újra megvettem, és nagyon figyeltem arra, hogy jól tartsam, ne "törjem meg" a filc végét. ez is elkezdett folyni 2 hét után...10 éve használok tust, soha semmi más ilyen termék nem adta meg magát nálam....abszolút nem ajánlom senkinek! :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 17.

anabela

2018. május 6.

szuper, mindenképp ezt fogom újravenni. baromi tartós, szép, erős fekete szín, nagyon sokáig elég, nem szárad be. egyetlen "hátránya", hogy csak úgy ontja magából a festéket, óvatosnak kell lennem vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 6.

Kitty9526

2018. április 25.

Brutálisan fekete, könnyen kezelhető. Nem ez az egyetlen ilyen jó tus, de megéri az árát. Biztosan újraveszem, ajánlom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 25.

dorcsigo

2018. április 20.

Abszolut kedvenc! Nagyon béna vagyok a tus használatban, de ezzel gyerekjáték! Ugyan cicás vonalat nem szoktam húzni, csak simán a felső szemhéjat, de imádom ezt és tutira újra fogom venni.
Tartós, a helyén marad, ugyanakkor könnyű eltávolítani este.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 20.

Tartós, a helyén marad, ugyanakkor könnyű eltávolítani este.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol

Kókuszból előállított anyag. Elsősorban felületaktív anyagként funkcionál, de használható bőrkondicionálóként, emulgeálószerként és oldószerként is. Bár a hírneve nem túl jó, Paula Begoun szerint egyáltalán nem igaz az, hogy az SLS az egészségre veszélyes vagy rákkeltő. Ami viszont igaz, hogy bőrirritáló (annyira, hogy jellemzően SLS-t használnak a kozmetológiai kutatásokban a bőrirritáció kiváltására, hogy pl. különböző gyulladáscsökkentők hatását teszteljék aztán), ezért hacsak nem az összetevő lista utolsó helyeinek egyikén szerepel jobb kerülni. Az SLS-t tartalmazó tisztítók általában túlságosan is tisztítanak és megbontják a bőr természetes védőrétegét.