NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MimiRose, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

2 féle szemöldökport és viaszt tartalmazó szemöldökkkészlet

Ár: 1800Ft , Eladó: roxana.csepiga
Állapot: 1 alkalommal swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyesen a XXII. kerületben, Foxpost, postán maradó

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Oila

2021. október 14.

Határozottan nem rossz termék. Szárazon a festék nem eléggé pigmentállt és jól tapadó nekem ahhoz, hogy a reggeli rohanásban gyorsan tudjak vele dolgozni, de ha a szemöldökecsetemet (nem azt, amit a termékhez adnak) finom hozzáérintem a waxhoz, és utána így veszek fel egy pici port, akkor sokkal könnyebben, gyorsabban tudok vele dolgozni, még tartósabb, de még teljesen természetes a végeredmény. Amióta így használom, nagy kedvenc. Viszont legközelebb másik színnel fogok próbálkozni, mert a mostaniban a sötét túl sötét, a világos meg túl sárgás szín nekem. Ez viszont színválasztása probléma, és nem a termék hibája:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. október 14.

szakbog

2021. március 29.

Nagyon jó ár érték arányban. Nem pereg, egésznap tart. Egy dolog ami zavar, hogy a szőke árnyalat kicsit narancsosbarnásan fest rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

FortunaeCookie

2021. március 23.

Szeretem, mert tartós, szép, viszonylag természetes szemöldököt tudok magamnak csinálni vele, passzol a szőkésbarna szemöldököm színéhez is, sokat kellett keresnem és kísérleteznem mire megtaláltam ezt a terméket.😇
Egy negatívum, az ecsete picit vastag, egy másik hosszabb szárú vékonyabb fejű ecsettel kiválóan teszi a dolgát. 😇

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

nine

2020. július 20.

Régebben mindig ceruzát használtam a szemöldököm formázásához, így kicsit félve kezdtem el használni ezt. Nagyon hamar összebarátkoztunk, meg vagyok elégedve vele. Sokáig kitart, viszonylag szép, természetes hatást tudok vele elérni.
Az ecsete valóban nem a legjobb, lehetne egy picit vékonyabb, de azért így is használható.
Megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 20.

Megéri az árát.

maksakat

2020. június 18.

Már egy ideje ezt a szemöldökport használom, tartós, szépek a színei, könnyen eldolgozható, sokáig kitart. Az ecsete viszont szerintem túl vastag, nem ezt az ecsetet szoktam használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

aalexaa

2019. október 9.

A fekete hajamhoz kerestem színben passzoló szemöldökcuccot, és mivel a drogériák kínálata ilyen szempontból nem valami acélos, végül megrendeltem ezt. Sokat vaciláltam ez és a gél között, de a természetesebb eredményben bízva ezt választottam. Könnyű vele dolgozni, egyáltalán nincs barnás árnyalata, jól passzol a hollófekete hajamhoz. Szuper, hogy kétféle szín van benne, a kettővel együtt nagyon szép, nem túl durva eredményt tudok elérni. A tartóssága nem 100%-os, de ezt áldoztam be a géllel szemben. Egy napot így is kibír még a zsíros bőrömön is, de azért egy hosszú nap végére megkopik picit és vigyáznom kell, hogy ne piszkáljam a szemöldökömet, mert lejön. A fixáló zselé nem a kedvencem, gyorsan fogy, sok kell belőle, mivel nehéz eloszlatni. Ennek ellenére összességében elégedett vagyok vele, akár újra is venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Lexi99

2019. szeptember 4.

Egyszerűen utálom!
Bocsánat attól, aki szereti, de nem ehhez a minőséghez vagyok hozzászokva. Nem tudtam vele szépen dolgozni, túl kemény a por, az ecset használhatatlan. Estée Lauder szemöldökformázó paletta után, ez sajnos kuka...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Egyszerűen utálom!

alexa88

2019. április 8.

Nagyon szeretem, egész nap szépen a helyen marad, nagy a színválaszték, viszont most látom azt a fránya piros jeles összetevőt. Ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Maknae

2018. október 23.

Nagyon sokáig elég, de az ecsetek, amikkel jön, elég szörnyűek. Maga a cucc tartós, természetes szemöldök kiemelésére teljesen jól megfelel. Gondolom, nem létező szemöldök helyére újat nem igazán lehetne rajzolni vele, de azt nem is fogom kipróbálni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 23.

vyllam

2018. július 2.

Egész jó kis szemöldök festék. Nekem a világos hajamhoz passzol, a formázót benne nem használom és az ecsetek nekem fogásra picik a feje meg túl vastag nem lehet vele pontosan rajzolni. Újravenni nem hiszem hogy fogom de ár-érték arányban szerintem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

Hidratálók: Magnesium Stearate