NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: MimiRose, az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2014. július 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

2 féle szemöldökport és viaszt tartalmazó szemöldökkkészlet

Ár: 2000 ft , Eladó: Bella88
Állapot: ÚJ, bontatlan csomagolás, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, posta
Ár: 1500Ft , Eladó: romhanyieszter
Állapot: 3próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel
aalexaa

2019. október 9.

A fekete hajamhoz kerestem színben passzoló szemöldökcuccot, és mivel a drogériák kínálata ilyen szempontból nem valami acélos, végül megrendeltem ezt. Sokat vaciláltam ez és a gél között, de a természetesebb eredményben bízva ezt választottam. Könnyű vele dolgozni, egyáltalán nincs barnás árnyalata, jól passzol a hollófekete hajamhoz. Szuper, hogy kétféle szín van benne, a kettővel együtt nagyon szép, nem túl durva eredményt tudok elérni. A tartóssága nem 100%-os, de ezt áldoztam be a géllel szemben. Egy napot így is kibír még a zsíros bőrömön is, de azért egy hosszú nap végére megkopik picit és vigyáznom kell, hogy ne piszkáljam a szemöldökömet, mert lejön. A fixáló zselé nem a kedvencem, gyorsan fogy, sok kell belőle, mivel nehéz eloszlatni. Ennek ellenére összességében elégedett vagyok vele, akár újra is venném.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 9.

Lexi99

2019. szeptember 4.

Egyszerűen utálom!
Bocsánat attól, aki szereti, de nem ehhez a minőséghez vagyok hozzászokva. Nem tudtam vele szépen dolgozni, túl kemény a por, az ecset használhatatlan. Estée Lauder szemöldökformázó paletta után, ez sajnos kuka...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Egyszerűen utálom!

alexa88

2019. április 8.

Nagyon szeretem, egész nap szépen a helyen marad, nagy a színválaszték, viszont most látom azt a fránya piros jeles összetevőt. Ezért levonok egy csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 8.

Maknae

2018. október 23.

Nagyon sokáig elég, de az ecsetek, amikkel jön, elég szörnyűek. Maga a cucc tartós, természetes szemöldök kiemelésére teljesen jól megfelel. Gondolom, nem létező szemöldök helyére újat nem igazán lehetne rajzolni vele, de azt nem is fogom kipróbálni. :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 23.

vyllam

2018. július 2.

Egész jó kis szemöldök festék. Nekem a világos hajamhoz passzol, a formázót benne nem használom és az ecsetek nekem fogásra picik a feje meg túl vastag nem lehet vele pontosan rajzolni. Újravenni nem hiszem hogy fogom de ár-érték arányban szerintem jó.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 2.

CsSz

2018. április 9.

A fixálótól nekem túl sötét és természetellenes lesz a szemöldököm. Anélkül is tartós, a színek jók. Az ecsete elég kemény, de szerintem használható, ha nincs kéznél másik. Nem rossz termék, de nem hiszem, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 9.

Abbie182

2018. február 7.

Mióta megvan mást nem is használok a szemöldökömre. Én a saját ecsetével is boldogulok így,ha a páromnál alszom elég bedobni a táskába. Itthon szintén egy nyxes ecsetet használok,amivel precízebben lehet dolgozni. A waxhoz még nem is nyúltam hozzá, anélkül is egész nap fennt marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 7.

MissKenedy

2018. január 2.

Catrice után váltottam erre a kis szettre. Egyelőre (3 hét után) meg vagyok vele elégedve. Az ecsete használhatatlan, de a többi nekem bevált. Szerelmes nem lettem belé, de tetszik. A wax érdekes élmény, kenegetem, bár nem vagyok benne biztos, hogy van haszna.
Viszont kín szenvedés kinyitni, annyira erősen zár a tartója. Mindig félek, hogy beletörik a körmöm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 2.

nyisike

2017. október 18.

Nagyon jó kis szemöldökformázó. Az árnyalatok szépek és természetesek. Könnyen felvihető és nagyon sokáig fennt marad, nem maszatolódik, kopik le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

szbanna

2017. október 4.

Eleinte nem igazan tetszett, nem volt egyszeru banni vele, konnyen foltos, darabos lett. Egy ido utan viszont megszoktam, kitapasztaltam, es nagyjabol elegedett vagyok vele. Kis odafigyelessel egesz nap tart, bar megjegyzem, hogy alapvetoen szerencses vagyok a szemoldokommel, csak minimalis kiegeszitesre szorul, tehat nekem az egyszeru nedves porfestek (Artdeco) is megtette ugyan ezt, es azzal kevesebb a "macera".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Hidratálók: Magnesium Stearate