NYX Professional Makeup

Ár:   990 Ft   Kategória:   Körömlakkok, lemosók
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Messy2214, Módosítva: 2020. február 26.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

AkInImOd

2016. május 17.

695 forintért leakciózva szereztük ma be a Müllerben, életem első Nyx lakkja. Egy álomszép, halvány pasztellkék, ami igazán kifinomult hatású manikűrt varázsol a kézfejre. :) Arany matricával díszítve valami pazar. :) Azért két rétegben még így sem fed teljesen, viszont nagyon szépen terül. Az ecsete az Essence után furcsán vékony. Másik hibája, hogy sajnos lassan szárad. Még csak ma kentem fel, a tartósságát majd csak az Essence fedőlakkjával tudom mérni, miszerint azzal hogy fogják bírni a strapát. Eddig nagyon tetszik! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 17.

jkrisztie2

2016. március 18.

Ez az első NYX lakkom. Tavaly tavasszal vettem meg a NGP270 árnyalatot, ami egy nagyon kellemes világos, pasztell lila szín. Jó minőségű, szépen terülő, jól festhető lakk. Mivel világos, 4 vékony rétegben érhető el a legszebb eredmény, de gyorsan megszáradnak a rétegek. Astor quick dry fedőlakkjával használva tartós, kb 4 napot kibír. Ez a szín így tavaszra, nyárra valami mesés, nekem amúgy is a lila a kedvencem. 5 csillagot ér :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 18.