Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   27,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2016. december 1.

Kiszerelés:   27,3 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

"All-In-One" glitter csillám-paletta, 21 káprázatos színnel!

Camilla_B

2014. április 16.

Katasztrofális! Nem véletlen, hogy már nincs a termékpalettán. Ebay-ról rendeltem. Borzalmas. A legutolsó kínai cuccom is jobb, bár ezeket is kínában gyártják (?)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. április 16.

Sminkes

2012. április 27.

Nem vettem meg, mert már az 5-ös kiszerelésűvel megszívattam magam. (A barátnőmét próbáltam ki, de ő meg az én 5-ösöm miatt nem vette meg azt :-) Szóval:

- nagyok a csillámok és ragacsosak
- kvázi nincs benne pigment, csak nagyszemű színes csillámok
- használhatatlan, csúszik, mászik
- totál gagyi termék

Rájöttem, hogy ha csillámgél, akkor tusos kiszerelés. Abban vannak nagyon jó makrocsillámosak és tartósak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 27.

- nagyok a csillámok és ragacsosak
- kvázi nincs benne pigment, csak nagyszemű színes csillámok
- használhatatlan, csúszik, mászik
- totál gagyi termék

Emolliensek: Synthetic Wax, Paraffinum Liquidum/ Mineral Oil, Tridecyl Trimellitate, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax
Parabének: Methylparaben, Propylparaben
Tartósítószerek: Methylparaben, Propylparaben