NYX Professional Makeup

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2020. május 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az applikátor segítségével eltüntethetők az apró bőrhibák, sötét karikák.

A zöld árnyalat segít a bőrpírt eltüntetni, a lila a sárgás bőrre, a sárga árnyalat pedig a szem alatti sötét karikák halványítására szolgál.

NYX HD Photogenic Korrektor CWO2
Ár: 1500 , Eladó: Miaaa29
Állapot: 3x használt, Helyszín: Újtikos, fizetés: Postaköltség 795 ft
Bontatlan, csomagolt, új! NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
Ár: 2500 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, esetleg Dunakeszi, fizetés: Személyes átvétel Budapesten, esetleg Dunakeszin, készpénz vagy előre utalás esetén Foxpost-tal postázok a vevő terhére.

makeuplover28

2021. március 23.

Az itt olvasott kommentek alapján vettem meg, de nagyon nem jött be. :(
1, A szín, amelyet az eladó hölgy segítségével választottam (CW02) nekem nagyon-nagyon elüt, rózsaszínes számomra - ez nem a termék hibája, de minden más igen.
2, Egy hónap alatt, napi használat mellett elfogyott (csak a szemem alá használtam), ami nekem nagyon kevés idő, más korrektorokat hónapokig használok.
3, A tetején a fekete csík folyton kopik, az ujjaimra kerül. Egy hétig nem értettem, mi ez a fekete az ujjamon (ami aztán néha az arcomra is került...), míg rájöttem. Ez elég silány festék megoldás, kicsit többet vártam.
4, A korrektor maga beleül a szemem alatti egyetlen ráncba, abszolút nem fed, hiába rakok rá akár 4 réteget is, ugyanúgy látszanak a karikáim.

Nagyon szerettem volna szeretni, de az 1200 forintos Catrice is sokkal jobb, mint ez a termék :(:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Az itt olvasott kommentek alapján vettem meg, de nagyon nem jött be. :(

Kittykkovesdi

2020. szeptember 28.

Ez a legjobb korrektor amit eddig használtam. Szépen el lehet dolgozni, nem ül bele a ráncokba, nekem a fedése is tetszik és az ára is jó. Ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

sztike

2020. szeptember 17.

A lazac színűt vettem meg szem alatti brutttttál durva karikák ellen (köszi, genetika...). Korábban már megvettem a hasonló színű tégelyes korrektort, de rá kellett jönnöm, hogy nem egyik vagy másik lesz a befutó, hanem a kettő együtt (igen, ennyire durva a helyzet). Szóval hidratálás és egyebek után előbb ezt viszem fel - nem kis mennyiségben - a szemem alá, majd hagyom egy kicsit száradni, mert így erőteljesebb fedést ad. Ezután nedves RT szivaccsal eldolgozom, erre megy a tégelyes verzió. Azt is eldolgozom, következik egy adag L'Oreal Infallibel More Than Concealer. Én előbb csinálom a korrekciót és csak utána alapozok (Scott Barnes-tól a tipp), de alapozóval nem megyek rá erőteljesen a szem alatti részre, épphogy csak összemosom a kettőt. Púderrel fixálva hatékony tudom leplezni a szemkörnyéki borzalmakat, a tartósságára sincs panaszom, bár az igaz, hogy a mélyebb barázdákba beleül, de szerintem nincs az a termék, ami ne tenné. A mennyiségét kicsit kevesellem, de nagyon jól bevált, úgyhogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

IIvikiII

2020. szeptember 10.

Imádom! Nagyon szépen halványítja a szemem alatti karikákat. Tetszik az is, hogy ilyen folyékony, mert szerintem épp emiatt nem ül bele a ráncaimba. A tartósságát eddig nem igazán figyeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Patt94

2020. július 16.

Ez az első NYX korrektorom, vettem tőlük már egy alapozót, ami egy borzalom volt... Ez annál azért jobb, legalább nem oxidálódik. Viszont nagyon gyér a fedése és annyira nem is rétegzhető, továbbá abszolút nem tartós. Egy narancssárgát vettem a fekete karikák ellen és egyszerűen a primer és fix spray ellenére kb 3-4 órát tart ki szépen, utána elkezd repedezni és foltosodni. Vannak NYX termékek, amik nagyon jók, de sajnos és még nem jártam velük jól alapozó és korrektor tekintetében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Ingi

2020. május 16.

Célzottan pirosság ellen vettem meg a zöld árnyalatot (eddig még nem használtam ilyet, csak normál bőrszínűt). Nekem nagyon bevált,
könnyű eloszlatni, szépen elfedi a piros területeket és tartós is! Viszont nagyon kell figyelni, hogy csak a legszükségesebb, minimális mennyiséget vigyünk fel, mert különben könnyen szürke árnyalatot ölthet az arc, ami nem annyira tetszetős..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

PiVi01

2020. április 19.

Nem a legjobb korrektor, amit valaha hasznaltam. Nem fed túlságosan és nem is annyira tartós és szerintem túl folyekony. Azonban a NYX Can’t stop won’t stop korrektor fényévekkel jobb ennel (es kb 300 Ft-tal dragabb). Sokkal tartósabb, jobban fed, így nagyon keves eleg belole (illetve az állaga is krémesebb).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 19.

Kriszta180222

2020. február 16.

Nagyon jó kis korrektor. Szépen összedolgozható az alapozóval, nem ül bele az apró ráncokba, és nagyon pigmentált, így kellően kiadós is lesz.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 16.

tara95

2020. február 7.

Zöld: kiváló minőség. Kissé szárazabb, temperához hasonló az állaga, egy kis pötty bőven elég. Nagyon szépen el lehet dolgozni, nem üt át az alapozón és megtartja a fölé vitt bőrszínt, sokkal jobban eltünteti a pirosságot egész napra(!) mint egy sima bőrszínű korrektor.

Sárga: Teljesen más. Nagyon híg, a szemzugban lévő árnyékot szépen eltünteti, de amire leginkább bevált és teljesen odavagyok érte: a koreai no1 bb krémem kicsit szürkés. Ezért az eldolgozás előtt teszek 4 kis pöttyöt a bbhez ebből a korrektorból és még ilyen kevés mennyiség is teljesen korrigál. Tökéletes hullafehér neutrál-sárgás bőrre.

Mind a 2 darabra igaz, hogy NAGYON lassan fogynak mert annyira pigmentáltak. Maximálisan megérik az árukat, a zöld régebbi és semmi baj, sem állagban, sem fedésben, irritáció is 0. A catrice camouflage korrektora azon kívül, hogy irritált, ha megközelíti a fél éves lejáratot megbuggyan.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 7.

szanii

2019. december 18.

A Fair árnyalat van meg, nagyon szeretem. Kisebb bőrhibákat szépen fed. Árban is tűrhető. Szépek az összetevői. Ujra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 18.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.