NYX Professional Makeup

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

• az arcbőr valamennyi hibáját hatékonyan elfedi
  • mérsékli az arcbőr színbeli egyenetlenségeit
  • megszünteti a bőrpírt és a szem alatti sötét karikákat
  • jól szétkenhető, és természetesen hat a bőrön
  • állati eredetű összetevőket nem tartalmaz

13 árnyalatban kapható

Bontatlan! NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor
Ár: 2400 Ft , Eladó: lilishp
Állapot: Bontatlan, új., Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten vagy előreutalás után Foxpost-tal postázok a vevő terhére.
NYX Photogenic Korrektor CW10
Ár: 2800 Ft , Eladó: szt83
Állapot: 1-szer kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: utalás után postával, vagy foxpost-tal tudom küldeni

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

alice33

2022. január 6.

Szépen világosítja a szemem alatti karikákat, de a fedése nem tökéletes, nem okozott pattanásokat. Állaga sűrű, szivaccsal szoktam eldolgozni. Nekem az illata is tetszik. Tartósnak is mondanám

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 6.

Candy21

2021. szeptember 25.

Nagyon szeretem könnyed állagú könnyű eldolgozni a fedése közepes nekem pont elég. Nemül be a ráncokba egész nap szépen fenn marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 25.

Vassait

2021. június 7.

CW01 szín van meg. Nem rossz, de ki fogom próbálni a Catrice korrektorát is. Sokan dicsérik, kíváncsi vagyok, hogy melyik a jobb :) Eddig ilyen folyékony állagút nem használtam, de a várakozásaimat felülmúlta. Nagyon jól fed, az árnyalat is passzol. Könnyen szétterül a bőrön, jól eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 7.

vicky93

2021. június 7.

Már két (három?) tubussal elhasználtam, főleg a bőrhibáimra, így jó sokáig elég. Most ürítettem ki az utolsót, és azt hiszem nem fogok többet venni. Nekem elég a fedése, szépen megmarad, fixálás után nem mozog el. A legvilágosabb árnyalatot használtam, ami a Porcelain (de talán azóta van még világosabb). Nekem ez túl sárgás és sötét volt, nagyon el kellett dolgozni, hogy ne világítson rajtam. Ahogy öregszik a termék, egyre jobban kiemeli a száraz részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 7.

makeuplover28

2021. március 23.

Az itt olvasott kommentek alapján vettem meg, de nagyon nem jött be. :(
1, A szín, amelyet az eladó hölgy segítségével választottam (CW02) nekem nagyon-nagyon elüt, rózsaszínes számomra - ez nem a termék hibája, de minden más igen.
2, Egy hónap alatt, napi használat mellett elfogyott (csak a szemem alá használtam), ami nekem nagyon kevés idő, más korrektorokat hónapokig használok.
3, A tetején a fekete csík folyton kopik, az ujjaimra kerül. Egy hétig nem értettem, mi ez a fekete az ujjamon (ami aztán néha az arcomra is került...), míg rájöttem. Ez elég silány festék megoldás, kicsit többet vártam.
4, A korrektor maga beleül a szemem alatti egyetlen ráncba, abszolút nem fed, hiába rakok rá akár 4 réteget is, ugyanúgy látszanak a karikáim.

Nagyon szerettem volna szeretni, de az 1200 forintos Catrice is sokkal jobb, mint ez a termék :(:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 23.

Az itt olvasott kommentek alapján vettem meg, de nagyon nem jött be. :(

Kittykkovesdi

2020. szeptember 28.

Ez a legjobb korrektor amit eddig használtam. Szépen el lehet dolgozni, nem ül bele a ráncokba, nekem a fedése is tetszik és az ára is jó. Ha elfogy újraveszem.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 28.

sztike

2020. szeptember 17.

A lazac színűt vettem meg szem alatti brutttttál durva karikák ellen (köszi, genetika...). Korábban már megvettem a hasonló színű tégelyes korrektort, de rá kellett jönnöm, hogy nem egyik vagy másik lesz a befutó, hanem a kettő együtt (igen, ennyire durva a helyzet). Szóval hidratálás és egyebek után előbb ezt viszem fel - nem kis mennyiségben - a szemem alá, majd hagyom egy kicsit száradni, mert így erőteljesebb fedést ad. Ezután nedves RT szivaccsal eldolgozom, erre megy a tégelyes verzió. Azt is eldolgozom, következik egy adag L'Oreal Infallibel More Than Concealer. Én előbb csinálom a korrekciót és csak utána alapozok (Scott Barnes-tól a tipp), de alapozóval nem megyek rá erőteljesen a szem alatti részre, épphogy csak összemosom a kettőt. Púderrel fixálva hatékony tudom leplezni a szemkörnyéki borzalmakat, a tartósságára sincs panaszom, bár az igaz, hogy a mélyebb barázdákba beleül, de szerintem nincs az a termék, ami ne tenné. A mennyiségét kicsit kevesellem, de nagyon jól bevált, úgyhogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

IIvikiII

2020. szeptember 10.

Imádom! Nagyon szépen halványítja a szemem alatti karikákat. Tetszik az is, hogy ilyen folyékony, mert szerintem épp emiatt nem ül bele a ráncaimba. A tartósságát eddig nem igazán figyeltem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 10.

Patt94

2020. július 16.

Ez az első NYX korrektorom, vettem tőlük már egy alapozót, ami egy borzalom volt... Ez annál azért jobb, legalább nem oxidálódik. Viszont nagyon gyér a fedése és annyira nem is rétegzhető, továbbá abszolút nem tartós. Egy narancssárgát vettem a fekete karikák ellen és egyszerűen a primer és fix spray ellenére kb 3-4 órát tart ki szépen, utána elkezd repedezni és foltosodni. Vannak NYX termékek, amik nagyon jók, de sajnos és még nem jártam velük jól alapozó és korrektor tekintetében.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 16.

Ingi

2020. május 16.

Célzottan pirosság ellen vettem meg a zöld árnyalatot (eddig még nem használtam ilyet, csak normál bőrszínűt). Nekem nagyon bevált,
könnyű eloszlatni, szépen elfedi a piros területeket és tartós is! Viszont nagyon kell figyelni, hogy csak a legszükségesebb, minimális mennyiséget vigyünk fel, mert különben könnyen szürke árnyalatot ölthet az arc, ami nem annyira tetszetős..:D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.