Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bendee91, Módosítva: 2015. június 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az applikátor segítségével eltüntethetők az apró bőrhibák, sötét karikák.

A zöld árnyalat segít a bőrpírt eltüntetni, a lila a sárgás bőrre, a sárga árnyalat pedig a szem alatti sötét karikák halványítására szolgál.

Teszt: NYX HD Photogenic folyékony korrektor

NYX HD Photogenic Folyékony Korrektor Fair CW02
Ár: 1500 postaköltséggel együtt , Eladó: Cirné
Állapot: Alig használt., Helyszín: Budapest, fizetés: Banki utalás után szívesen elküldöm postával.
Ár: 1500 , Eladó: nassbetyar
Állapot: Új, Helyszín: Szombathely, fizetés: banki előre utalást követően posta/ foxpost
k0alaa

2019. június 1.

Ezt a korrektort annak ajánlom, aki nem kíván erős fedést. Könnyen lehet vele dolgozni, tartós, de ezen kívül semmi extra.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

flamingo25

2019. április 4.

Kedvenc termék! Nem egy Tarte Shape Tape, de ebben az árkategóriában megfelelően teljesít, az örökölt lila karikáimat egész jól halványítja. A szakboltban eltalálta a hölgy a hozzám passzoló árnyalatot, érdemes vásárlás előtt kikérni a véleményüket. Egyetlen hibája, hogy kevés van benne, nekem egy hónapig tartott ki :( de

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 4.

Betti89

2019. március 25.

Viszonylag jó korrektor, de sajnos nagyon szárít,így esélytelen szem alatt haszálni. A Catrice korrektora jobban megéri, és a formulája is krémesebb.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 25.

app+324

2019. március 19.

nem okozott pattanásokat
a fedése közepes inkább pattanásokat nehézkesen fedi el
nagyon tartós ha megszárad bátran el lehet dolgozni az alapozót rajta nem mozdul :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 19.

nem okozott pattanásokat
a fedése közepes inkább pattanásokat nehézkesen fedi el

Sztellus

2019. január 17.

02-es fair/clair árnyalat van meg és imádom. A douglas "ránctílaníó ecset" talán ez a neve korrektor ecset segítségével nagyon szépen fel lehet vinni és eldolgozni. Kevés is elég belőle. Bőven megéri az árát.
Megvettem a zöldet is. Nagyon szépen elfedi a piros pöttyöket, parttanásokat. Szépen rá lehet alapozni, nem üt át sem a zöld szín, sem pedig a pirosság. Egésznap szépen fed.

Update: Jöttem lepontozni, nagyon szárított egy idő után, beleült a kis ráncokba is (25 évesen pedig nincs sok)
A zöldet pedig nagyon nehéz volt lefedni nude színnel, szinte minden alatt átütött.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 17.

csanna25

2019. január 8.

Jó a fedése, de nagyon szárítja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 8.

Jó a fedése, de nagyon szárítja a bőröm.

Fruzsina0620

2019. január 7.

Én szeretem ezt a korrektort. A szemem alatt szépen fed és jól kivilágosítja, szépen terül és a bőrhibákra is tudom használni, ha extra fedés kell. Sokáig elég. Már a 4. üvegnél járok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

yifan

Korcsoport: < 18
2018. december 12.

Jól fed, nem használom annyit, mint régen, mert egy kicsit kiszárít és nem annyira kényelmes viselet, mint az olcsóbb társai, de attól még ezt is bírom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. december 12.

Vivienlilla

2018. november 15.

Jól fedi, kivilágosítja a szem alatti karikákat, viszont nem árt alaposan aláhidratálni, mert szárít. Ezért csak 4*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 15.

Pilatesgirl

2018. november 4.

A NYX honlapja számomra letisztult, minden számomra fontos információt megtaláltam a termékekről, már a honlapon kinéztem a korrektort, mivel szeretek céltudatosan vásárolni.
A csomagolás egyszerű, letisztult, kicsit nekem elüt a NYX desingtól.

Mivel az egész arcomat pattanások borítják, van elvárás felé rendesen. Ezeket részben teljesíti, a fedése közepesnek tűnik, bár nincs nagy összehasonlítási lehetőségem. A szemem alatt könnyen összeáll miután felrakom, de ezt könnyű korrigálni. A szín tökéletesen passzol, külön jó, hogy az alapozójával tökéletes a harmónia. Könnyen adagolható, célirányosan eloszlatható. Összetevőit jónak találom.

Tartósságát tekintve vonnék le elsősorban pontot, az nem győzött meg, illetve mivel kiemeli délutánra a szárazabb részeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 4.

A csomagolás egyszerű, letisztult, kicsit nekem elüt a NYX desingtól.

Felületaktív anyag (surfactant),  emulgeálószer, tisztítószer.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.