NYX Professional Makeup

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CupcakeQueen, Módosítva: 2015. augusztus 27.

Ár:   11 990 Ft
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Ár: 5000 , Eladó: Petravagyok
Állapot: Csak swatcholt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

juccpucc

2021. február 16.

Nagyon szeretem *.*
Könnyen felvihető színek, tetszetős csomagolás, és évszaknak megfelelően az összes színt fogom tudni használni. Újra fogom venni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 16.

Nagyon szeretem *.*

dzsuzsanna

2020. november 27.

Kedvenc kontúr palettám - remek színei vannak, nekem a sötét színek nagyon lassan fogytak el

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 27.

makeup_by_e_la_

2020. november 2.

Nagyon szeretem, nagyon praktikus, ár-érték arányban szuper.(Teljes áron 7000ft a legtöbb helyen) A világosabb púder nekem a tökély a szem alatti korrektor fixálására.
A highlighter nekem is picit túl lightos, de ez csak ízlés dolga szerintem :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 2.

A highlighter nekem is picit túl lightos, de ez csak ízlés dolga szerintem :)

jvivi

2019. július 25.

Könnyen eldolgozható, pigmentált színek. Külön köszönet a márkának a hideg barna árnyalatokért. Nagy szerelmem lett ez a paletta!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 25.

vbogii97

2019. április 4.

Nagyon jól kihasználható színek vannak benne, jól pigmentált, nem kell az ecsetet százszor belemártanom. Szépen eldolgozható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 4.

DiamondStoni

2018. november 19.

Szeretem ezt a palettát, szépek a színek, jó a highlighter, visszafogott is tud maradni, de látványosabbra is lehet építeni. Nekem egész nap tökéletesen tart minden, még akkor is ha nem fixálom spray-el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

Vivienn05

2018. július 15.

Az ára az oldalon el van írva, én 7 ezer forint környékén vettem egy Douglasban, és nem volt akciós. Ez az első kontúr palettám, ezzel tanultam meg árnyékolni az arcomat. Nagyon tetszik az, hogy a meleg és hideg színek egyaránt megtalálhatóak benne, illetve az is, hogy ha egy színem kifogy, akkor már csak "utántöltőt" kell vennem bele, ezesetben pedig nagyon sok szín közül lehet választani. Viszonyítási alapom nem nagyon van, de nagyon tetszik ez a kis paletta, praktikus, nekem pont elég pigmentáltak színek. Én tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 15.

pacsirszkyh

2018. május 26.

Nem rossz, de a Makeup Revolution palettáját nem körözi le, ezt valahogyan nem érzem annyira pigmentáltnak, ami szuper viszont, hogy kiszedhetőek a potok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Kimi

2017. november 18.

Megéri az árát, mégse nagy kedvencem. Nem tudom miért talán mert a krémes kontúrpalettákat jobban szeretem. A highlighter túlzottan visszafogott, alig látszik. Szerintem ez nagyon nagy mínusz mert nem látja el a feladatát. A világos matt színek jók fixálásra, mattításra. Az alsó sorból is megvannak a kedvenceim viszont aránylag nehezen tudom szépen eldolgozni a színeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 18.

mkoles

2017. november 9.

Kedvelem, mert általában a világos bőrömön a bronzosítók narancssárgának tűnnek, ám a NYXesnél ilyennel nincs probléma. A színek erőteljesek, kissé porzik a termék, de nem vészes. Nagyon sokrétű. A highlighterek visszafogottabbak, hétköznapra alkalmasak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Caprylyl Glycol