NYX Professional Makeup

Ár:   $10   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 1,37 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: sutee, Módosítva: 2017. január 13.

Ár:   $10
Kiszerelés:   6 x 1,37 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Matt neutrális színeket tartalmazó paletta, tónusok és mélységek széles skálájával. A szemfestékek könnyen satírozhatók és hihetetlen színintenzitásúak.

Ár: 2500 , Eladó: Judit7
Állapot: párszor használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest Örs vezér tere/ Kőbánya alsó/ Foxpost

nemethdorcy

2020. június 25.

Tökéletes! Az itteni pozitív vélemények hatására vettem meg. Szeretem a természetes színeket, viszont nehéz olyan palettát találni, amiben minden szín maximálisan kihasználható, kisebb utazóbarát méret és tényleg szép matt színeket tartalmaz. Na ez pontosan ilyen. Jól satírozható, jól építhető, pigmentált, nagyon szépek a színek és minimálisan porol csak. Igazi no makeup makeup paletta, amivel öröm dolgozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 25.

kremnzk

2020. április 22.

Nagyon szép természetes sminket lehet vele készíteni. Szeretem, hogy nem egy olyan paletta, amiben van 25 szín,de amúgy abból 3-4 ugyanolyan ha felviszi az ember.
Tartós, nem porzik! Jó vétel szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 22.

Tartós, nem porzik! Jó vétel szerintem.

dlms.trk

2020. január 9.

Rdel young szemhéjpúder alapozó tökéletesen tartja a zsíros bőrömön is őket estig.
Pont annyira pigmentált, hogy korrigálható, építhető, jól satírozható, az én világos barna szemeimen nagyon szépen mutatnak, csináltam vele már nagyon nomakeup sminket, szép halvány üde sminket, más palettáról csillámosakkal kiegészítve, jól működik együtt más színekkel.
Sok sleek palettát elhasználtam már, aztán coastal scents mono púderekkel nyomultam, de nálam ez mindet letaszította a mélybe.
Imádom használni, szép, igényes, tetszik hogy nagyok a potok, nem kicsi kör alakúak, azoktól már herótom van valamiért.
Viszont nem minden alappal működik nálam jól, a "ragacsos" t szereti jobban 🥰

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 9.

Viszont nem minden alappal működik nálam jól, a "ragacsos" t szereti jobban 🥰

MissKB

2020. január 2.

Ajándékba kaptam ezt a palettát, és nagyon megszerettem. A két barna, a bézses és a rezes színek jól pigmentáltak, de a lilától és a baracktól kicsit többet vártam. Főként ezt a kettőt használnám a mindennapokon, de sajnos én kicsit haloványnak látom őket és nekem a nap végére mindkettő eltűnik a szemhéjamról, bár valószínűleg alappal tartósabbak lennének. Egyébként egyik szín sem porzik, nagyon könnyen lehet velük dolgozni.Végre egy olyan paletta, ami abszolút használható matt színeket tartalmaz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

battybrunette

2019. november 11.

Mindig félek palettát venni, mert sokszor a jó márkák között is akadnak elég rosszak. Éppen ezért sokáig húztam halasztottam a megvételét. Nem kellett volna! Szépen pigmentált, könnyű vele dolgozni. Csodaszép színei vannak. Egyszerűen imádom. Tökéletes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 11.

nolyemi

2019. október 6.

A megvétele előtt erősen gondolkoztam, hogy ezt, vagy a Makeup Revolution valamelyik palettáját vegyem meg. Végül emellett döntöttem, és abszolút nem bántam meg. Pont olyan színek vannak benne, amelyeket szívesen hordok a mindennapok során. Nem porzik és kellően pigmentált. Csak ajánlani tudom, az utazás-kompatibilis kiszerelése miatt pedig még egy 6. csillagot is adnék szívem szerint. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

TheTroublemaker

2019. szeptember 14.

Nagyon szépek a színei, és mindegyik jól használható. Egyáltalán nem porzik és rendesen pigmentált. Szóval szerintem alapdarab. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Anheszenamon

2019. június 27.

Szerintem nagyon jó kis paletta ez. A színek nagyon hasznos alap árnyalatok, könnyedén elkészíthető velük egy szolid matt nappali smink, de egy-egy fényes monóval kiegészítve komplettebb szemsmink is elkészíthető. Kis mérete miatt utazásra is tökéletes lehet. A minőséggel is elégedett vagyok, szépen pigmentált, könnyű vele dolgozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 27.

HChristelle

2019. március 27.

Nagyon jó utazásra, mert vannak benne melegebb és hidegebb árnyalatok és könnyen lehet vele mindennapi sminket csinálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

Rose0225

2019. március 8.

Egyszerűen tökéletes! Nagyon pigmentált, könnyű vele dolgozni, jól kombinálható színei vannak és ár-érték arányban az egyik legjobb !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 8.

Hidratálók: Magnesium Stearate