NYX Professional Makeup

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: pinkhiena, Módosítva: 2016. november 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen puha és vízálló, matt finishű folyékony ajakrúzs élénk és hétköznapi szolíd színekben egyaránt.

Ár: 2000 Ft , Eladó: Zitator
Állapot: Új, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapest belvárosában
Ár: 500 Ft , Eladó: fruzskai
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel Budapesten

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

juccpucc

2021. január 28.

A 21es brooklyn thorn árnyalat volt az első folyékony matt rúzsom... IMÁDOM! Matt, kényelmes, könnyű felvinni, nem szárít, nem emeli ki a szárazságot és nem feltétlen kell hozzá ceruza sem. Evés után újrakenős de amúgy csókálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Odil

2020. október 16.

A NYX mattra száradói közül nekem egyedül ez, cserébe ez annyira, hogy más mattra száradóban már nem is nagyon gondolkodom. Krémes, jól eloszlatható, tökéletesen pigmentált, száradás után pedig nem morzsolódik és nem szárít a Soft Spokenem. Szerintem ennek a műfajnak ilyennek kell lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

emiko

2020. szeptember 1.

Az első találkozásom a márkával. A brokly thorn árnyalat van meg és egyszerűen imádom. A 2019-es adventi kalendáriumban is ő volt a kedvencem. Tény hogy szárít. Én éjszakára mindig vadtagon carmexezek, és annyit "radírozom" csak az ajkamat amíg reggel lemosom az arcom és áttörlöm türcsivel és így szinte sosincs bajom a rúzsokkal. Pátomtól is őt kaptam ajándékba a kitten heels árnyalatban. Nekem kopik de már ilyesmivel nem törődök mert az én ajkamról szerintem a tetkó is egy óra alatt lejönne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. július 12.

Kedvenc NYX rúzs formulám. És ő igenis felér a MAC matt rúzsaihoz. Kényelmes, reggel felkenem, délután hazajövök...és olyan, mint reggel volt. Komolyan, semmit nem kopik, és ezt a piros rúzsról is elmondhatom, 7-8 órát hibátlanul kibír, egyáltalán nem kopik, és abszolút nem szárít. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. július 12.

moldvaieva

2020. július 6.

Félve vettem meg ezt a folyékony rúzst mert sajnos a NYX lingerie folyékony rúzsok,valami iszonyatosan szárító,kellemetlen érzést hagynak az ajkaimon, de hálás vagyok,hogy adtam neki egy esélyt mert IMÁDOM !
Megéri az árát azt kell mondjam, 2 rányalatot is birtoklok az egyik a sandstorm a másik a soft spoken. Nagyon tetszik,hogy nem szárítja az ajkam, szép az összhatása , nem mondanám teljesen szatén hatásúnak,mert nem olyan fényes, valahol a matte és szatén között van.
Tartós, de azért zsíros ételekkel vigyázni kell, illetve ajánlott szívószál használata mert azért nyomot hagy,tehát nem csók evés vagy ivás álló, de összességében egy 8 órás műszakot nekem kibírt. Azt gondolom kényelmes viselet, mert az ember el is felejti,hogy fent van, nem ragad vagykenődik a nap folyamán, gyorsan szárad applikáció után. Azért egy csillagot levonok ,mert kevés árnyalatban elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Black Fairy

2020. május 11.

Cherry skies van meg...ez a termék hihetetlen!
Az aplikátora elég kényelmetlen (számomra, nem kedvelem a lapos hosszú szivacsosakat), az illata nem tetszik, de ez a termék!!!
17 (!!!!!) órán keresztül volt rajtam úgy, hogy nem is kopott látványosan! A színe a sötét pirosasból nap végére sötét ciklámenes lett, de mindenhol ugyanolyan intenzív maradt! Pedig ettem is és ittam is nap közben...még olajos pizzát is...hihetetlen!
Amúgy szép intenzív a színe, én nem éreztem úgy, hogy megszáradt volna teljesen, nap végére kicsit kiszárította a számat, de az se volt látványos, csak radíroznom kellett a leszedése után...feltételezem nem ilyen hosszú távra tervezték, de bírta!!! O.o

Kevés az 5 csillag, minimum 100-at adnék neki! <3

UPDATE
A Soft spoken is hozzám került, tökéletes, mindennapi nude szín. A felvitel és eloszlatás egyszerű, a tartóssága kitűnő, bár csak 6 óra körül bírja evéssel/ivással...Lehet megveszem a bullet verziót azonos színben, hogy azzal töltögessem hat óra után. Ez az új kedvenc rúzsom, ha nem tudom, mit akarok feltenni, ezt teszem, mindenhez illik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Cherry skies van meg...ez a termék hihetetlen!

Kevés az 5 csillag, minimum 100-at adnék neki! <3

UPDATE

timzs

2020. március 3.

Ha annyi forintom lenne, ahány embert láttam és hallottam ezeket dicsérni, akkor elég jól állnék. Semmi extra, sőt. Két órát nem bír ki akkor se, ha nem eszem, nem iszom, nem beszélek, nem csinálok semmit, csak ülök. Vannak nagyon szép színek, de nem is igazán matt és főleg nem vízálló. És arra közlekedik tovább szájról az arcodon, amerre csak tud, határ a csillagos ég, vagy legalábbis a homlok teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Makeupppppppp

2020. február 20.

Borzasztó....még ,hogy matt meg vizálló... ha matt lenne akkor nap végére nem a homlokom közepén lenne a rúzs ...:) arról nem is beszélve ,hogy össze csomosodik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

AngyalRoka

2020. január 2.

Az összes ismerősöm agyba-főbe dicsérte, hogy ez mennyire jó termék, meg mennyire tartós. Lehet hogy velem van a baj, de nekem még vékony rétegben (amit így lehetetlenség egyenletesen eloszlatni), sem szárad meg az ajkaimon. Amihez hozzáérek azt pedig befogja. Kimondottan az extrémebb árnyalatok miatt választottam, de sajnos így nem tudom őket használni. Ahogy kenődik még az pici barázdákba is beleül a szám fölött. Nagyon kellemetlen, és nem szép... Nagy csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 2.

jvivi

2019. augusztus 29.

Legkényelmesebb Nyx folyékony rúzs, kevésbé szárít mint a többi matt formula. Vékony rétegben is jól fed és szupergyorsan lemattul. (Kedvenc árnyalatom a Dessert first.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 29.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.