NYX Professional Makeup

Ár:   2699 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Heloise, az összetevőket feltöltötte: pinkhiena, Módosítva: 2016. november 6.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Selymesen puha és vízálló, matt finishű folyékony ajakrúzs élénk és hétköznapi szolíd színekben egyaránt.

Ár: 2000 Ft , Eladó: vasmacs
Állapot: 1szer próbált, Helyszín: Hajdúszoboszló, fizetés: Utalás után posta vagy Foxpost
Ár: 1000 ft , Eladó: Dortya
Állapot: 1-2 alkalommal használt, Helyszín: Jászberény, fizetés: Posta / FoxPost

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

cattitude

2021. október 31.

Sway (ami a képen látható) és Amethyst (sötét lila) árnyalatokban vettem meg, sajna csalódás. könnyű felvinni, szépen pigmentált, de egyáltalán nem olyan tartós, mint ahogy reklámozzák. lehet csak ez a két árnyalat, de nagyon gyorsan kopnak, a szám belső felénél elképesztően hamar összemócsingosodik, beszédnél morzsálódik, ivásnál eszméletlen mennyiség tapad a pohárra, az evést meg sehogy nem élik túl. korrigálni nem lehet őket szépen, az egészet le kell mosni és újra felvinni. az Amethyst befogta a számat, de amúgy a morzsálódást leszámítva kényelmes viselet, nem szárít agyon. lehet más árnyalatok tartósabbak ebből, de nem jött meg a kedvem, hogy újabbakat próbáljak ki. a matte lip cream nekem tartósabb, bár azokat nem lehet ilyen extrém színekben kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 31.

ronivarga2001

2021. szeptember 20.

Nem szárít, nem ül be a ráncokba, sokáig fenn marad és kifejezetten szépen kopik, már ha lekopik egy nap után.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

juccpucc

2021. január 28.

A 21es brooklyn thorn árnyalat volt az első folyékony matt rúzsom... IMÁDOM! Matt, kényelmes, könnyű felvinni, nem szárít, nem emeli ki a szárazságot és nem feltétlen kell hozzá ceruza sem. Evés után újrakenős de amúgy csókálló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. január 28.

Odil

2020. október 16.

A NYX mattra száradói közül nekem egyedül ez, cserébe ez annyira, hogy más mattra száradóban már nem is nagyon gondolkodom. Krémes, jól eloszlatható, tökéletesen pigmentált, száradás után pedig nem morzsolódik és nem szárít a Soft Spokenem. Szerintem ennek a műfajnak ilyennek kell lennie.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 16.

emiko

2020. szeptember 1.

Az első találkozásom a márkával. A brokly thorn árnyalat van meg és egyszerűen imádom. A 2019-es adventi kalendáriumban is ő volt a kedvencem. Tény hogy szárít. Én éjszakára mindig vadtagon carmexezek, és annyit "radírozom" csak az ajkamat amíg reggel lemosom az arcom és áttörlöm türcsivel és így szinte sosincs bajom a rúzsokkal. Pátomtól is őt kaptam ajándékba a kitten heels árnyalatban. Nekem kopik de már ilyesmivel nem törődök mert az én ajkamról szerintem a tetkó is egy óra alatt lejönne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 1.

Dorcikahh

2020. július 12.

Kedvenc NYX rúzs formulám. És ő igenis felér a MAC matt rúzsaihoz. Kényelmes, reggel felkenem, délután hazajövök...és olyan, mint reggel volt. Komolyan, semmit nem kopik, és ezt a piros rúzsról is elmondhatom, 7-8 órát hibátlanul kibír, egyáltalán nem kopik, és abszolút nem szárít. Imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 12.

moldvaieva

2020. július 6.

Félve vettem meg ezt a folyékony rúzst mert sajnos a NYX lingerie folyékony rúzsok,valami iszonyatosan szárító,kellemetlen érzést hagynak az ajkaimon, de hálás vagyok,hogy adtam neki egy esélyt mert IMÁDOM !
Megéri az árát azt kell mondjam, 2 rányalatot is birtoklok az egyik a sandstorm a másik a soft spoken. Nagyon tetszik,hogy nem szárítja az ajkam, szép az összhatása , nem mondanám teljesen szatén hatásúnak,mert nem olyan fényes, valahol a matte és szatén között van.
Tartós, de azért zsíros ételekkel vigyázni kell, illetve ajánlott szívószál használata mert azért nyomot hagy,tehát nem csók evés vagy ivás álló, de összességében egy 8 órás műszakot nekem kibírt. Azt gondolom kényelmes viselet, mert az ember el is felejti,hogy fent van, nem ragad vagykenődik a nap folyamán, gyorsan szárad applikáció után. Azért egy csillagot levonok ,mert kevés árnyalatban elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 6.

Black Fairy

2020. május 11.

Cherry skies van meg...ez a termék hihetetlen!
Az aplikátora elég kényelmetlen (számomra, nem kedvelem a lapos hosszú szivacsosakat), az illata nem tetszik, de ez a termék!!!
17 (!!!!!) órán keresztül volt rajtam úgy, hogy nem is kopott látványosan! A színe a sötét pirosasból nap végére sötét ciklámenes lett, de mindenhol ugyanolyan intenzív maradt! Pedig ettem is és ittam is nap közben...még olajos pizzát is...hihetetlen!
Amúgy szép intenzív a színe, én nem éreztem úgy, hogy megszáradt volna teljesen, nap végére kicsit kiszárította a számat, de az se volt látványos, csak radíroznom kellett a leszedése után...feltételezem nem ilyen hosszú távra tervezték, de bírta!!! O.o

Kevés az 5 csillag, minimum 100-at adnék neki! <3

UPDATE
A Soft spoken is hozzám került, tökéletes, mindennapi nude szín. A felvitel és eloszlatás egyszerű, a tartóssága kitűnő, bár csak 6 óra körül bírja evéssel/ivással...Lehet megveszem a bullet verziót azonos színben, hogy azzal töltögessem hat óra után. Ez az új kedvenc rúzsom, ha nem tudom, mit akarok feltenni, ezt teszem, mindenhez illik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 11.

Cherry skies van meg...ez a termék hihetetlen!

Kevés az 5 csillag, minimum 100-at adnék neki! <3

UPDATE

timzs

2020. március 3.

Ha annyi forintom lenne, ahány embert láttam és hallottam ezeket dicsérni, akkor elég jól állnék. Semmi extra, sőt. Két órát nem bír ki akkor se, ha nem eszem, nem iszom, nem beszélek, nem csinálok semmit, csak ülök. Vannak nagyon szép színek, de nem is igazán matt és főleg nem vízálló. És arra közlekedik tovább szájról az arcodon, amerre csak tud, határ a csillagos ég, vagy legalábbis a homlok teteje.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Makeupppppppp

2020. február 20.

Borzasztó....még ,hogy matt meg vizálló... ha matt lenne akkor nap végére nem a homlokom közepén lenne a rúzs ...:) arról nem is beszélve ,hogy össze csomosodik

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 20.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil, Glycerin, Caprylyl Glycol

Kaolin 0 0

Gliceridek és behensav keveréke. Bőrpuhító (emollient) és emulgáló szer.