NYX Professional Makeup

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: zita.czinege, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Vízálló folyékony ajakrúzs, könnyű felvitellel, intenzív színekben, különleges matt metál hatással.

12 árnyalatban kapható

Lina14

2020. június 11.

Nekem a New Era arnyalat van meg ami egy sotet, hifeg tonusu bronz, igazabol szerintem a formula meg allag meg tartossag ugyanaz mint a matt suedenek, ez csak mattan csillog.Nem ez a kedvenc lookom, nem szeretem a csillamos ajkakata, maximum szajfenyben, de el fogom tudni hasznalni, foleg osszel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Vikktoria

2020. április 16.

Általában matt rúzsokat használok, de úgy gondoltam próbáljuk ki, miért ne?! Tartósságra ugyanolyan jó mint a matt verzió, de inkább alkalmakra használom a metálos fénye miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Nagyon szépen pigmentált rúzsok. Mattra száradnak de nem szárítjak ki a számat. A metál fényük nagyon szép. Sok féle szín közül tudunk választani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

timzs

2020. március 3.

Kettőt használok, buzzkill és a go rogue. Nagyon jól bírják a gyűrődést, evés ivás nem gond, nem jönnek le. Ha túl sokat ken fel az ember, kb. lepattogzik, de egy maximum két réteg bőven elég szerintem, és akkor nincs is gond. Előtte egy kis hidratálás és akkor nem is szárítja az ajkakat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 3.

Black Fairy

2019. október 29.

Három színt is vettem, de még csak a Modern mavent próbáltam közülük, ez egy gyönyörű, sötét barnás-bordó árnyalat, nagyon tetszik a színe...Nagyon szépen lehet felvinni, pigmentált, egyenletesen fed egy rétegben is, viszonylag gyorsan megszárad, nem érezni a csillámokat (nem dörzsölik az ajkakat) és utána nem fog meg semmit, amihez hozzáér.
DE borzasztóan szárít, nagyon gyorsan repedezni kezd, minden létező ÉS nem létező ráncocskába beleül és két órán belül (csak úgy magától) elkezdett leperegni a szám belsejénél, szélein és a piercingem szára alatt...konkrétan leszáradt az ajkamról...továbbra sem fogott meg semmit, de nagyon ronda volt. Egyelőre három csillag, de ha a másik két árnyalat meggyőz, jövök frissíteni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 29.

vknynelli

2019. május 2.

Egy idő után darabokban jön le a számról, van más márkáktól is ilyen termékem, ezt pedig azoknál nem tapasztaltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

zfruzsi

2019. április 9.

Nagyon szeretem a színét, a tartósságát, a finishét és azt, hogy nem maszatolódik, nem hagy nyomot illetve az applikátorát. Egy árnyalatom van csak belőle, ami egy sötétebb, burgundys árnyalat és gyönyörűen egységesen fed, nagyon pigmentált, úgyhogy imádom! Biztosan meg fogom más árnyalatban is venni. Egyetlen hibája, hogy száraz ajkakon nem mutat szépen, mert kiemeli a száraz részeket, de ezen radírozással és előápolással lehet segíteni. Picit szárít is, de nem jobban, mint a legtöbb folyékony rúzs, simán kompenzálja ha bekenem a lemosás után egy kis ajakápolóval egy kis időre. Azért vonok le egy csillagot, mert van egy típusú kedvenc folyékony rúzsom és minden más csak eggyel lejjebb van a fejemben, így nem érezném fairnek az öt csillagot, bocsi.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

Szucsdetti98

2019. január 5.

Kíváncsiságból vettem meg, adni akartam neki egy esélyt, hátha.
A színe szép, de nekem nagyon hamar kopik, főleg a szám belső feléről. Jó lehet azoknak, akik szeretik a kremesebb formulakat, mindenesetre én maradok a kevésbé kenődő matt ruzsok mellett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 5.

Kíváncsiságból vettem meg, adni akartam neki egy esélyt, hátha.

DiamondStoni

2018. november 19.

Nem a legjobb, de a színeket és a finisht szeretem. Két árnyalatban van meg, mindegyik szépen pigmentált és a "csillogása" is nagyon szép. Viszont darabosan kopik és brutál műanyagszaga van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 19.

pont

2018. november 14.

egy pirosas árnyalatot vettem meg, most így hirtelen nem tudom a fantázianevét, de maga a szín gyönyörű és pont annyira csillog, amennyire kell, nincs ócska hatása. felvinni egyszerű, az applikátorral teljesen szépen megoldható, szuperül fed és jól terül, nagyon pigmentált. érzetre se vészes, nem az a fajta, amitől szétszárad a szád. viszont evésnél-ivásnál figyelni kell rá, mert hajlamos kopni és kicsit kenődni is sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Glycerin, Aluminum Hydroxide

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.