NYX Professional Makeup

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   13,3 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Amadea, Módosítva: 2018. április 6.

Ár:   $20
Kiszerelés:   13,3 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

10 bársonyosan puha szemhéjpúdert tartalmaz, amelyeket a japán pillecukorszerű csemege, a mochi inspirált.

2 változatban kapható:

• Sleek and Chic: barackos tónusú és neutrális színek, matt és csillogó hatással
  • Electric Pastels: csillogó pasztellek és vibráló színek

NYX Love You So Mochi Eyeshadow Palette (Sleek and Chick)
Ár: 4500 Ft + pk. , Eladó: Lucyshyne
Állapot: 2-3 alkalommal használt, Helyszín: Vác, fizetés: Előre utalás után posta
pantyus

2019. november 29.

Sleek and Chic van nekem, nagyon szeretem, gyönyörűek a színek és imádom ahogy fénylik a szememen, olyan mintha vizes hatása lenne kicsit. Elég tartós rajtam, hétköznapra tökéletes. Szépen pigmentált, öröm használni. Amióta megvettem...fél éve, csak ezt vagyok hajlandó használni! 😅

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 29.

mszabina1031

Korcsoport: < 18
2019. szeptember 25.

Nagyon szépek a színek, pigmentáltak. Könnyen felvihető és eldolgozható. Én ajánlom mindenkinek, megéri megvenni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Lucyshyne

2019. július 1.

Első ránézésre azt gondolná az ember, hogy nem túl pigmentált, pedig gyönyörű, gazdag színekből áll. Tökéletesen eldolgozható, viszont rajtam egyáltalán nem tartós. Külön szemhéjalap nélkül egy óra alatt az egész a mélyítő vonalamban kötött ki, Urban Decay Primer Potionnel pedig csak erősen megkopott ugyanennyi idő alatt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 1.

labanczlaura0502

2019. június 11.

Imádom a textúráját, egyáltalán nem porol, könnyen felvihető és jól eldolgozható. Nekem a tartóssággal a nap végére azért vannak problémák primer mellett is, de a nap nagy részében szépen mutat. Nagyon különlegesen és szépek a színei, ritka az a paletta amiből minden színt használok, de ő ilyen darab :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 11.

Dortya

2019. április 30.

Nekem a barackos-lilás változat van meg, és számomra ez a tökéletes formula. A Nyx-es paletták minőségéhez képest sokkal jobbnak érzem, mindig hamar összegyűlt a szemhéjam ráncaiban, azonban ez a formula sokkal jobb mint a hagyományos.Ha van lehetőségetek rá és gondolkodtok rajta mindenféleképpen ajánlom a beszerzését :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 30.

vyllam

2019. április 24.

Sleek and Chic változatban vettem meg. Imádom a színeit. Nem porzik és nagyon tartós. Egyedül azt sajnálom, hogy csak egy matt szín van benne. De jár az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 24.

elemesztolelegzetvetel

2018. szeptember 1.

Sleek and Chick!
Megjelenésekor vettem meg ezt a palettát, első látásra belé estem. Majd az első használatkor belé is szerettem.:D
Extra pigmentált, gyönyörű színek, nagyon tartós. Mindennapokban, és bulikban is ő a hűséges társam.
Szeretek vele kísérletezni, extrém szemsminkeket készíteni.
Pár szín már kifogyóban van :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Sleek and Chick!
Szeretek vele kísérletezni, extrém szemsminkeket készíteni.
Pár szín már kifogyóban van :(

deodata96

2018. augusztus 13.

Én akkor vettem meg, amikor megjelent, hát, azt hittem nem lesz erős a színe, de kellemeset csalódtam. Az ára akkor 6990 volt, glamour napokon értelem szerűen olcsóbb. Én szeretem, vannak benne nagyon szép irizáló színek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

V007

2018. július 11.

Tényleg nagyon szép,jól pigmentált.Annyira tartós hogy reggel felkenem és ott marad estig még egy meleg nyári nap után is.Tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 11.

doraa9814

2018. július 1.

Glamour napon szereztem be és nagyon megérte. Egyszerűen imádom, jól pigmentált, tartós szemfestékeket tartalmaz a paletta, es persze gyönyörűek a színei. Hétköznapi és különlegesebb sminket is el lehet készíteni vele, és ez nálam plusszpont. Mindenkinek csak ajánlani tudom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Magnesium Stearate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.