NYX Professional Makeup

Ár:   1990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,6 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Pandácska, Módosítva: 2014. június 3.

Ár:   1990 Ft
Kiszerelés:   1,6 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Matt szemhéjpúderek 21 féle árnyalatban.

Kiszerelés: 1,6 g

Ár: 1000 Ft + szállítási díj , Eladó: Gica81
Állapot: Bontatlan., Helyszín: Békés, fizetés: Előre utalás után postával küldöm.

Zsanita

2020. február 9.

Nagyon tartós, nagyon pigmentált. Flustered Nerveux színben vettem meg, ami szép sötét-vörös, és így nemcsak a szememre tudom használni, de leheletfinoman felkenve pirosítóként is szép színt ad (bár meg kell jegyeznem ázsiai vagyok és sötétebb a bőröm, nem biztos, hogy mindenkinek jó ez az árnyalat). Tapasztalataim alapján amúgy a NYX szemfestékei mind kiváló minőségűek megfelelő ár-érték arányban.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 9.

laanyka

2019. január 14.

Azért vettem, hogy tudjam definiálni a szemem kicsit hétköznaponként. Alapvetően a bronzeremet szoktam a szemhéjamra kenni hétköznap, de azt most meguntam, ezért vettem egy közép-sötét barnát. Ezt a funkcióját tökéletesen ellátja :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 14.

viraaag

2017. április 9.

Ket arnyalat van meg es nagyon szeretem oket. Pigmentaltak, tartosak. En csak korrektort teszek ala es meg este is latszik a szine :) Azota atvaltottam palettaba illesztheto kiadasra de azok is ugyan ilyen jok :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 9.

malnaszorp95

2017. január 18.

Két árnyalatban vettem meg. A színe nagyon szép, viszont primer nélkül nem annyira tartós, mint más szemhéjpúdereim. Sajnos 1 hónap rendszeres használat után már porzik, pedig jó minőségű ecsetekkel dolgozom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 18.

eszterszabomakeup

2017. január 4.

Külföldön szereztem be egy igazi jolly joker színt, a Tryst-et. Szemöldökre és mélyítésre szoktam használni, így szerintem abszolút több funkciós. Nekem a tartósságával és a kopásval sincs problémám még egy átbulizott éjszaka után sem. Szemöldökön géles állagú fixálóval használom együtt, de én úgy gondolom magában is megállná a helyét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Trixi

Korcsoport: >54
2015. január 23.

Loaded árnyalat: porzik, nagyon halvány a színe, köze nincs a dobozban látszó színhez annak, amit a szemhéjon képez, foltos a fedése, egyáltalán nem tartós. Totális pénzkidobás ezeket az olcsó szemhéjpúdereket megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. január 23.

Pandácska

2014. december 16.

2 árnyalatot használok (Lap dance, Maybe later) , jól pigmentáltak és alappal tartósak is. Elégedett vagyok velük és az áruk is kedvező volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Parabének családjába tartozó tartósítószer.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.