NYX Professional Makeup

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: motiviana92, Módosítva: 2017. február 23.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Az ombré trend inspirálta színátmenetes pirosító, amelyben a két selymes szín úgy olvad össze, mintha egymásnak lettek volna teremtve.

8 árnyalatban kapható

Dortya

2019. február 6.

Teljesen oké termék, nem estem tőle hasra, amíg megvan addig természetesen elhasználgatom, de szinte biztos vagyok benne hogy nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 6.

draculina

2018. augusztus 3.

Akciósan vettem, de nem bántam meg. Pigmentált úgyhogy óvatosan kell felvinni és jól el kell dolgozni. Szinte egész nap fennmarad. Kicsit porol de nem zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 3.

lralik

2018. június 11.

Nagyon pigmentált pirosító,így télre-őszre semmiképp nem ajánlom.
Nyáron,aki szereti,hogy szép pirospozsgás az orcája,annak tökéletes,viszont akkor is csak egy icipicit kell beleérinteni mert különben nagyon sok lesz..
De én nyárra,bulizni vagy ha erősebb sminket akarok nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 11.

Nagyon pigmentált pirosító,így télre-őszre semmiképp nem ajánlom.
De én nyárra,bulizni vagy ha erősebb sminket akarok nagyon szeretem :)

pacsirszkyh

2018. május 26.

Ez egy olyan termék, ami annyira pigmentált, hogy már hátrányként említhető, ha éppen csak hozzárintem az ecsetet, már bohóc leszek tőle. Az Insta flame árnyalat élénk pink színe egyébként csodaszép!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

nikkike

2017. augusztus 14.

A Nude to me árnyalat van meg. Brutál pigmentált, úgyhogy óvatosan kell vele bánni, de az eredmény nagyon jól mutat így nyáron!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 14.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.