NYX Professional Makeup

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet feltöltötte: Oswin Oswald, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 2.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Pórusfeltöltő sminkalap. Talkum- és olajmentes formula, E-vitaminnal.

Ár: 1200 Ft / megegyezés szerint , Eladó: smurfette
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest / Szeged, fizetés: személyes átvétel / előre utalás után csomag vagy posta

Chyly

2020. január 16.

Nagyon tágak a pórusaim. Csodát nem tesz, de valamennyire elfedi a pórusokat, főleg az orromon működik jól. Viszont csak kevés kell belőle, különben morzsolódik.
Nagyon fontos az alapos lemosás! Egy éjszaka sminkben aludtam, másnap reggelre kipattogtam tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 16.

ZsofiaLoren

2019. május 31.

A mini változatot vettem meg, mert sokalltam 5000 Ft-ot egy primerért amit még nem próbáltam. Sajnos elsőre nem tetszik az eredmény. Tágak a pórusaim és ez a termék nem javított rajta. Az alapozót rákenve nem lett szép az eredmény, Más primerrel sokkal egységesebb képet kapok. Plusz nagyon zsírosodott tőle a bőröm így talán a téli időszakban elhasználom, amikor szárazabb a bőröm. Az ára és az eredmény miatt csak 1 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 31.

mattmania

2018. december 13.

Jo kis termek én hidrataltnak érzem tőke a bőröm ami fontos hosszabitja a smink életet viszont a porusaimat nem fedi el 100%ban

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. december 13.

Rekazs

2018. december 9.

A mini változatát vettem meg. Őszintén szólva lehet èn kenek belőle sokat de ha az alapozómat ecsettel viszem fel utána katasztrófa törtènik túrósodik vagy olyan mintha leégett volna az arcom és hámlana. Maximum az orromon kevésbé láthatóak utána a mitesszereim de a többi területen semmit nem csinál a pórus eltüntetésével. A bőröm hamarabb is átzsírosodik ha viselem.
El fogom használni ha már megvettem de nekem sajnos nem jött be. Lehet egy kevésbé problémás bőrünek jó választás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 9.

pszabina

2018. július 1.

Az eddigi legjobb, amit kipróbáltam, teljesen feltölti a pórusokat, mattít és egységes lesz a bőrfelszín. Az állagával szerintem semmi gond, de ez a fajta tubusos kiszerelés nem passzol hozzá. Tényleg elég drága,de külföldről akár harmadáért be lehet szerezni, így abszolút megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 1.

katalara

2018. április 24.

Életem első primere, így hasonlítási alapom nincsen. Az alapozó sokkal szebben mutat az arcomon vele, viszont sok kell belőle és drága ezért csak 4*.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 24.

fblnk

2018. április 18.

Elég tágak a pórusaim, ezért mindenképp ki szerettem volna próbálni, az ára ellenére is. Nos a pórusfinomító funkcióját többé-kevésbé jól elvégezte, viszont egyszerűen az arcom többi területére nem tudtam felvinni, annyira sűrű és zsíros az állaga. Tehát primerként zsírosodásra hajlamos bőrű embereknek nem ajánlom. Így viszont nagyon nem éri meg az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 18.

lakkomlakkom

2017. július 5.

Több primert próbáltam már, de nekem messze ez vált be a legjobban, simán lekörözi az Benefit Porefessionalt is. A homlokomon és az orrom mellett nagyobbak a pórusaim, mint szeretném, rajtuk rengeteget segít, nagyon látványos a hatása. Emellett szépen mattít és napközben is jól tartja magát, nem fényesedik át rajtam még melegben sem.
Az állaga ijesztően sűrű, de nem tömítette el a pórusokat szerencsére, és nem lettek tőle pattanásaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 5.

Juuice

2017. június 26.

Nagyon örülök, higy megvettem! Amikor felkenem, az egy dolog, hogy szépen lemattít, és egységet képez, de a miteszereimet is kihozta, ami azért jo, mert így láttam, hogy hol vannak, ki tudtam tisztítani a borom rendesen. Nagyok az orromon a pórusaim, és ez sem húzza össze teljesen, valamint egy ido után atfenylik. Sok mindent próbáltam már de messze ez a legjobb. Még egy kicsit probalgatom, hogy mivel tudnám az orrom at mattitani, de szerintem azt még nem találták fel :)
Az ára nem a legbarátibb, de mivel nekem csak az orromra kell, sokáig eleg lesz, nagyon kicsike elég belőle.
Csak azért nem max pont mert átfénylik egy pár óra után, ha kibírná délutánig, max pontos lenne.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 26.

Buttercupcosplay

2017. május 20.

Nagyon kellemes, nem fénylik át tőle az arcom, pedig zsíros a bőröm. Viszont nagyon drága...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 20.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.