NYX Professional Makeup

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 1.

Kiszerelés:   5,2 g
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

Hosszan tartó, intenzív pigmenteket tartalmazó pirosító. Selymes textúrája diszkrét fénnyel vonja be az arcbőrt.

Mica Talc 1 0Zinc Stearate sz 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Paraffinum Liquidum/Mineral Oil eo 1 0BHT a I ta Methylparaben i I ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0

Szixooo

2015. október 9.

Nem rossz, de picit tobbet vartam tole. Taupe-ot vettem meg kontoruzashoz, de szerintem kisse gyengen muzsikal - termeszetes konturnak rendben van, de jelentosebb 'alakitast' nem lehet vele vegezni. Ami hatarozottan zavar benne, hogy filmreteg kepzodik rajta, amitol az ecset mar nem vesz fel termeket. Persze ezt ragaszto szalaggal le lehet szedegedni, es hasznalni tovabb a termeket, de eleg sok megy igy karba belole.
Sokat vadasztam ra, igy kisse csalodott vagyok :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Sokat vadasztam ra, igy kisse csalodott vagyok :(

Sofi

2015. szeptember 15.

Sikerült megszerezni a beszerezhetetlen Taupe árnyalatot, mivel az ebayes eladóknál már újra van készleten!

Tényleg tökéletesen eltalált árnyalat, nagyon természetes hatása van a világosabb bőrön. Nagyon szépen el lehet dolgozni, a tartóssága is remek, remélem sose fogy el:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 15.

Blueberry

2015. május 22.

Több árnyalatom van belőle, szerintem ár-érték arányban a legjobb pirosító a piacon. Pigmentált, nagyon tartós, szépen satírozhatóak a színek.
A beszerezhetetlen Taupe árnyalatot pedig nem rég rendeltem meg a Rúzs és Púder webshopjából, nem tudom, hogy kapható-e még, de én is csak véletlenül akadtam rá, mert még külföldi oldalakon is elérhetetlen néha. Próba-szerencse! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 22.

Eroff

2015. május 2.

Itteni vélemények miatt szereztem be. Az Angel árnyalat valahogy nem a legtutibb szerintem. Az ecseten egy fél mozdulat után is látom, de aztán az arcomon nehéz észrevenni. Építve azért szép tud lenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 2.

Makkancs

2015. április 24.

Taupe! Végre!!!! Valami eszméletlenül jó :) Mintha nem is lenne rajtam bronzosító, csak egy nagyon természetes, finoman ragyogó, laza nyári barnaság. Életre kel az arcom tőle. Az összes többi narancssárga vackot most dobom a kukába csont nélkül... (bár szívem szerint levonnék egy pontot amiért ilyen nehéz beszerezni)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 24.

mariib

2015. március 31.

Szeretem! A dusty rose van meg, ez egy matt pink árnyalat, szerintem ez az a szín, amivel nehéz mellélőni, mert nagyon természetes. Kevés kell belőle, könnyen felveszi az ecset, nem úgy mint pl. a Bourjois pirosítót, amit kapargatni kell egy idő után. Nekem sokkal jobban bejön, mint a baked vagy a stiftes pirosítók. Nem véletlen a felhajtás körülötte, alapdarab!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 31.

Mesi

2015. március 21.

Taupe. :) Nem is kell többet mondani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 21.

Taupe. :) Nem is kell többet mondani.

szog

2015. március 21.

Teljesen odavagyok a Taupe-ért én is!!!! Szerintem ennél tökéletesebb kontúrszín nem létezik. Nincsenek rá szavak, gyönyörű.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 21.

2015. február 18.

Taupe színben van meg. Számomra ez a tökéletes kontúrszín. Semmi narancsos, barnás, sárgás vagy hasonló árnyalata nincs, nagyon természetesnek hat. Könnyű vele dolgozni, jól építhető is, és tartós. A Sleek Antique pirosítójának a csillámmentes változatát kerestem, és ebben a színben nagyjából meg is találtam, a Taupe ugyan kicsit szürkésebb, hamvasabb, de nem baj, így is tökéletes. Nem tudom tovább ragozni, must have darab mindenkinek. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. február 18.

ceanne

2015. február 12.

Mostmár én is nagy kedvvel fogok a kontúrozáshoz, hogy megkaparintottam a Taupe-ot, de az Angel is nagyon szép, annak ellenére, hogy először kicsit megijedtem, amikor láttam, barackos, de tényleg nagyon szép, visszafogott, üde kinézetet lehet vele elérni. Sajnos, mikor leejtettem őket, elég könnyen kiestek a tartójukból, egyel azért lehetnének masszívabbak. :( De nem vonok le pontot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 12.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0