NYX Professional Makeup

Ár:   2690 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: csill87, az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2017. július 1.

Kiszerelés:   5,2 g
Lelőhely:   márkaboltok, Rossmann, online

Hosszan tartó, intenzív pigmenteket tartalmazó pirosító. Selymes textúrája diszkrét fénnyel vonja be az arcbőrt.

Mica Talc 1 0Zinc Stearate sz 0 0Ethylhexyl Palmitate eo I i 4 0Paraffinum Liquidum/Mineral Oil eo 1 0BHT a I ta Methylparaben i I ta I par 0 0Propylparaben ta I par 0 0

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

szpirita

2015. január 16.

A Taupe árnyalat van meg és beváltotta a hozzá fűzött reményeket! Nagyon pigmentált, alig kell az ecsetet hozzá érinteni és szépen lehet vele kontúrozni, ha az ember nem kíván narancsos, bronzos hatást az arcon. Pl. az orr kontúrozására ideális, mert észrevétlen marad.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 16.

titatrilla

2014. november 20.

Espresso árnyalatban vettem meg, ami egy rozsdás-barna szerű szín. Nem gondoltam volna, hogy ennyire szeretni fogom, néha pirosítóként, néha kontúrként használom. Matt, amit nagyon szeretek benne. Építhető színe van. Biztosan fogok még venni, például a Taupe árnyalatot! :)

Megvettem a Taupe árnyalatot és imádom! Ő lett az ideális kontúr színem, igazán enyhe szín amit én nagyon szeretek mert nem szúrom el a sminkem azzal, hogy túl erős lesz. Nagyon jól építhető satírozható szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 20.

meaviolet

2014. november 10.

Angel és Natural árnyalat birtokosa vagyok, mindkettőt imádom! Jól pigmentáltak, selymesek és tartósak.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 10.

senethiel

2014. szeptember 15.

THE BEST! Mondjuk én nem szeretem a pirosítókat, de a Taupe árnyalat, az valami fantázia. Kifejezetten kontúrozásra vettem, és egyszerűen gyönyörű. Imádom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 15.

CocoSunrise

2014. augusztus 19.

UPDATE - Már a Taupe árnyalatú is az enyém, pont kontúrozásra vettem és tökéletes. Olyan semmilyen a szín élőben, aztán arcon meg gyönyörű sokkal jobb mintha bronzosítót használnék, főleg télre amikor picit világosabb lesz az arcom. De most is jó :) Könnyű túlzásba vinni, óvatosabban kell használni mint a bronzosítót... de szerintem 1-2 hét múlva már profi leszek.

Pinched árnyalatban van meg. Imádom.... annyira szép, kicsit csillámos de bőrön ez nem látszik. Feldobja az arcom... egyébként a szín nagyon hajaz a Nars Orgasm nevű pirosítójára csak kicsit rózsaszínűbb. Tartós, pigmentált, az ára is remek.
Nem tudom itt miért árulják több mint kétezerért, én az enyémet Újvidéken vettem forintba átszámolva kb 1200 -at fizettem érte. Nagyon megszerettem az NYX termékeket olcsón remek minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 19.

laraworld

2014. augusztus 11.

A Taupe árnyalat a legnépszerűbb kontúr színek között van világszerte (még ha nem is erre készült). Kezdőknek vagy visszafogottabb hatást keresőknek tökéletes.

A kontúrozásról Karima-nak, egy ausztrál vidám beauty bloggernek egy klassz videója itt tekinthető meg:

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 11.

claudia.nyilas

2014. július 4.

Elég sok szín megvan belőle, és csak jókat tudok róla mondani. Szép színek, tartósak, bár némelyik egy kissé hajlamos porolni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 4.

Nagy Dóri

2014. május 18.

Nekem a peach árnyalat van meg. Egy szép mindennapi szín nagyon szeretem. Szinte mindennap ezt használom. Szerintem elég sokáig fent is marad :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 18.

CherryBlossom

2014. május 16.

Nagyon pigmentált, gyönyörű színek. Öröm használni.
Nekem most Mocha árnyalatban van meg. Blogos swatchok alapján rendeltem meg. Őszintén szólva, kicsit világosabbra, rózsásabbra számítottam, ezt inkább mély rózsaszínnek nevezném. Akit érdekel, talán ez a kép adja legjobban vissza:

Ha a mennyiséget jól eltalálja az ember, akkor szuper. Tervezem más szín beszerzését is. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. május 16.

Nagyon pigmentált, gyönyörű színek. Öröm használni.

hermelinke

2014. április 28.

Nekem is az Angel árnyalat van meg, nagyon világos bőröm van. Nem gondoltam volna, hogy a Sleek Golden Rose után fogok még másik pirosítót is ennyire szeretni, de igen! Gyönyörű, erősen pigmentált és nagyon tartós is. Ez a szín pedig pont annyira selyemfényű, hogy highlighter nélkül is adjon egy kis ragyogást az arcnak (:

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 28.

Antioxidánsok: BHT

A CosIng hivatalos besorolása szerint csomósodást megakadályozó, színező és sűrűség szabályozó összetevő. Leggyakrabban por állagú sminktermékekben találkozhatunk vele, melyeknek nagyon jó tapadást biztosít.

Pálmaolajból származó bőrpuhító, emolleins összetevő, melyet gyakran használnak natúrkozmetikumokban a szilikonok természetes alternatívájaként.  A komedogén indexe 5-ből 4-es, így pattanásokra hajlamos bőrrel érdemes óvatosnak lenni az összetevővel.

Methylparaben i I ta I par 0 0