NYX Professional Makeup

Ár:   1899 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   1,2 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: czetterjuli, Módosítva: 2016. október 24.

Kiszerelés:   1,2 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Bársonyos fényes-metálos szemhéjfesték.

hgabriella97

2020. március 20.

Két zöldes színt vettem: venom (élénk fűzöld) és glass slipper (csodás gyönyörű ezüstös zöldes varázslat). Nagyon gyönyörűen mutatnak, tartósak, jól eldolgozhatók. Glass slipper lett a kedvencem, mert feldobja a hétköznapi sminkem is, de mégsem olyan kirívó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

TamaraS

2020. január 16.

A 2 arany színű árnyalatot vettem meg, nagyon pigmentált, könnyű vele sminkelni és nagyon szépen megmarad a fénye is a nap folyamán

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 16.

MaDalma

2019. április 1.

Nagyon szépek, pigmentáltak, könnyen eldolgozhatóak. Több árnyalat is megvan, rendszeresen használom, illetve szeretem, és ajánlom őket mindenkinek, aki szemez velük!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 1.

Reni39946

2018. augusztus 14.

Először a Mermaid nevű árnyalatot vásároltam meg, bár nem azért mert annyira vágytam rá, csupán próbára, mivel épp le volt árazva. Aztán azt vettem észre, hogy állandóan olyan sminket szeretnék készíteni, amiben használni tudom a kis drágát, így eldöntöttem, hogy beszerzek még legalább egyet. Másodjára a Frostbite nevűre esett a választás, de már a bevásárlólistámra került azóta több másik árnyalat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

lolliheya

2018. július 16.

A Mermaid árnyalat büszke tulajdonosa vagyok, és egyszerűen gyönyörű....be kell szereznem még párat belőle, elképesztő a csillogása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 16.

AlexandraJ

2017. november 19.

‘Dark Swan’ árnyalat....annyira gyönyörű és annyira pigmentált....szerelem volt első látásra!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 19.

kato17

2017. november 12.

Aki nem szereti a Sleek paletták metálos színeinek textúráját, de szeretne már-már krémes textúrájú, erősen pigmentált, fémesen csillogó színeket használni, amikkel könnyű dolgozni, az adjon egy esélyt a NYX prismatic szemhéjpúdereinek, szerintem nem fogja megbánni. :) Nekem két színben van meg, az egyik a Punk heart, ami egy vagány, hideg fényű sötétlila, a másik pedig a Girl talk, ami egy barackos-rózsaszínes-bézses, metálosan fénylő, bájos árnyalat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 12.

draculina

2017. október 14.

Az aranyszínű van meg belőle és imádom :) Gyönyörű színe van még szemhéjalap nélkül is és elég tartós, selymes a textúrája, ecsettel és kézzel is fel lehet vinni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. október 14.

Amarcordia

2017. szeptember 16.

Én a Bewitched árnyalatot vettem meg elsőre. Olíva zöld arany fénnyel és hát sejtettem, hogy a barna szememhez jól fog állni, de felkenve minden várakozásomat felülmúlta. Elképesztően gyönyörű és különleges árnyalat. Csak az ujjamat használtam, mert jó volt érezni a finom textúráját és annyira könnyű volt eldolgozni. Ezzel az egy színnel és az ujjammal olyan sminket dobtam össze, mintha egy jól megkomponált őszi arany sminket készítettem volna hosszas melóval.
Egészen biztosan fogok még több árnyalatot is vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 16.

Egészen biztosan fogok még több árnyalatot is vásárolni.

Lina14

2017. június 28.

én is refillert vettem, és egy vékony fém ceruzatokba raktam őket a többi single szemhéjpúdereimmel. megvn a fireball( pirosas réz), a voodoo(meleg barnás alapban türkiz fény) és a glass slipper(zöld fény). nagyon kevés is elég egyszerre, szépen terül, nem foltos, nem kell építgetni, tartósak és könnyen el lehet őket dolgozni. fantasztikusak! és olyan színekre lehet bukkanni, hogy csak na!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Hidratálók: Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.