NYX Professional Makeup

Ár:   3490 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   5,3 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kremcica, Módosítva: 2021. augusztus 17.

Kiszerelés:   5,3 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Gondosan válogatott színekben elérhető, mikrogyöngyöket tartalmazó korrektor, amely passzol a Born to Glow Naturally Radiant Foundation árnyalatokhoz, és nemcsak csökkenti a bőrhibák láthatóságát, de növeli a bőr ragyogását, ezzel pedig azonnal fényt ad az arcnak.

24 árnyalatban kaprható

xyz1xyz

2021. július 21.

Mivel ritkán sminkelek, és akkor is minimálisan, így olyan korrektort kerestem, aminek inkább könnyedebb, nem túl erőteljes a fedése. Számomra nagyon nehéz megtalálni a megfelelő színt a bőrtónusomhoz, így nagyon nagy pozitívum, hogy ennek a terméknek az esetében ez elsőre sikerült. Az én esetemben a célnak tökéletesen megfelel, a szemem alatti kisebb sötét karikákat pont annyira fedi el, hogy még természetes maradjon az összkép.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 21.

Boudica

2021. március 7.

Egy könnyű korrektort kerestem, ami nem szárítja ki a szemem alatti részt. Hát elég nagy csalódás lett. Könnyűnek könnyű, nincs is túl nagy fedése, ellenben tele van csillámokkal, aminek egy korrektor esetében nem igazán látom létjogosultságát. Emiatt kizárólag a szemem alá tudom használni, de oda se sokat, különben furán néz ki a csillogás, és több rétegben hajlamos beleülni a ráncokba. Ahogy előttem is tették, a fejét pár használat után én is leszettem, mert rengeteg termék maradt benne és száradt bele, ami utána rákerült a bőrömre és nem volt túl szép hatása. Általában akkor használom, ha egy könnyebb, természetesebb sminket rakok fel, ahhoz megjárja.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 7.

Lina14

2021. február 11.

Nekem a kinyomós, kis szőrös feje annyira nem a kedvencem, ugyanis nem túl higiénikus.
A színválaszték elég széles, nekem is simán lehetett találni színt, pedig én a nagyon fehér kategóriába tartozom.
A fedése inkabb könnyebb-közepes, matt, nem a kedvencem, akármennyi púdert rakok rá, mindig osszegyűlik, és a szempillaspirálom is rákenődik. Nem tartós.
Nem igazán fedi el a piros foltokat, én kifejezetten szem alá szoktam használni. Nem hiszem, hogy újraveszem.

Update: "Kis" kihagyás után elővettem azzal az indokkal, hogy vagy elhasználom, vagy ha nagyon nem tetszik, akkor kidobom. Sajnos mivel egy darabig nem használtam, összeállt a feje, és szúr amikor felviszem, mintha dörzsivel mennék neki az arcomnak. Ki kellene takarítani, de őszintén szólva annyira nem szeretem a formuláját, hogy ezzel időt töltsek. KUKA

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 11.

Kremcica

2020. december 8.

Update: Rájöttem a titkára! A Glow-t úgy kell értelmezni, hogy matt, kissé temperaszerű állag közepes fedéssel amiben mikrocsillámok vannak. Emiatt pattanásra nem alkalmas csakis szem alá.

Én is tavasszal rendeltem, de a nyári meleg miatt félretettem. Szép dolgokat ígér, de sajnos nem váltja be. A színválaszték szuper, a márka saját oldalán egyértelműen írják melyik milyen tónusú árnyalat és így sikerült is jól kiválasztanom a színemet. Az applikátorát nem tartottam higiénikusnak így az első használat után leszedtem róla, nem is volt túlzottan praktikus. Ahhoz képest hogy fényes/glowy finisht ígér, sokkal inkább természetes félmatt mintsem fényes. Építhető, de még így sem egy magas fedésű korrektor. Pluszpont hogy nem szárít és nincs illatosítva vagy alkohollal telenyomva. Ha csak ennyi lenne akkor azt mondanám hogy ha nem is a világ legjobbra, de korrekt. Viszont sajnos akármilyen technikával viszem fel, eszközzel, mennyiségben, minden esetben beleáll az amúgy minimális szemráncaimba és csíkozódik púderrel és púder nélkül is. Alapozóvilágosításra illetve az arcomon highlighter-szerű kiemelésre fogom elhasználni BB krémszerűen, de eredeti funkciójában a szemem alá sajnos nem vált be. Így még drágállom is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 8.

orchidea8627

2020. november 11.

Szerintem ez egy tök jó szem alá való korrektor. Sajnos elsőre túl világos árnyalatot sikerült vennem, ezt és a csomagolását leszmítva nekem tökéletes.
Közepes fedésű, természetes finsihű, se nem matt, se nem fényes, abszolút természetes és bőrszerű a hatása.
Nem áll össze, nem csomósodik, nincs benne illatanyag, árban is tök jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

Nem áll össze, nem csomósodik, nincs benne illatanyag, árban is tök jó.

Biancah

2020. június 16.

Karanténos unalmamban rendeltem, és nagyon zátonyra futott az el sem kezdődött kapcsolatunk. Nincsenek bődületes bőrhibáim, de ami van, azt sem fedi el. Csíkoz, beleül a ráncokba, plusz egyáltalán nem tartós. Fogalmam sincs, mire fogom elhasználni, és még másnak sem adnám nyugodt szívvel. Nem ajánlom egyáltalán.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycereth-26, Glycerin, Propylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Magnesium Stearate, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Tocopheryl Acetate

Bőrpuhító (emollient) és sűrűség szabályozó  anyag.

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.