NYX Professional Makeup

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: vkata96, Módosítva: 2019. április 9.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

10 csillámot tartalmazó paletta, használatukhoz nem szükséges csillámragasztó.

Vikktoria

2020. április 15.

Mivel nem vagyok nagyon extrém ezért ezt a palettát a sminkek kiegészítésére használom, hogy legyen bennük valami extra csillogás. Kell hozzá a glitter primer, nekem azzal egész nap fennmarad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 14.

Nagyon szép paletta. Mivel a csillámok már össze vannak keverve a ragasztóval, így nem olyan szükséges primert használni. Egy sima sminket nagyon fel tud dobni, gyönyörű színek vannak benne. Jobban megéri mint egyesével megvenni a glittereket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 14.

Blackey

2020. március 30.

Nekem nagyon bejött!
A NYX glitter primerrel betonbiztos!Ugyan ezt használom a sima glitterek alá is és a pigment alá.
Használom a sima glittert is és ebben a verzióban kevesebb a potyogásra az esély.Ki kell tapasztalni, mert nekem alig potyog pl.
Most nézegettem az itthoni árakat és uh...még jó, hogy Ausztriában vettem meg, mert iszonyat drága 1-2 helyen... :/
(kint kb 5500 ért vettem meg akkori árfolyammal számolva, itthon most notino: 9950.- pinkpanda: 7990.-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 30.

Nekem nagyon bejött!

random

2019. november 30.

Szerintem kell hozzá ragasztó vagy legalább valami alap, mert anélkül, önmagában pár órán belül pereg. De a fekete és az alsó sor középső sárga színe valami eszméletlen gyönyörű, így nem tudtam otthagyni... nem hiszem hogy gyakran fogom használni, de ettől még jó vétel volt - akciósan a black friday-en.
Up.: amúgy tervezem kivenni belőle a nem használt színeket (az ezüstöt pl biztosan nem fogom használni, hisz ki választana ilyen holo helyett) , és feltölteni más glitterekkel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 30.

Vjudit10

2019. november 24.

Ma jött meg a paletta, gyorsan kis is próbáltam.
Mint ahogy a neve is mutatja “glitter”, hétköznapi sminkhez teljesen alkalmatlan. Viszont partyra, vagy valami feltűnő sminkhez szuper.
Ecsettel tényleg nehéz felvinni, külföldi fórumokon tájékozódtam, mindenki az ujjára szavaz. Azzal tényleg működik. :-)
Viszont kicsit pereg a glitter, “sepergetem” a szemem körül.

Update: 4-5 óra után már csillogott a glittertől az egész arcom, inkább beszerzek egy csillám ragasztót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 24.

Ma jött meg a paletta, gyorsan kis is próbáltam.
Viszont kicsit pereg a glitter, “sepergetem” a szemem körül.

fancsy666

2019. április 13.

A Glamour napok keretén belül vásároltam meg a terméket. Sajnos míg külföldön 25 euró, addig nálunk 9990,-Ft, legalábbis a Glamour napok alatt ennyi volt, de elképzelhető, hogy a 30%-os kupon miatt vitték fel így az árát erre a pár napra... Végül így, 30% kedvezménnyel vásároltam meg 6990,-Ft-ért. Egyelőre nem tudom hova fogom hordani, mivel nagyon pigmentált - ami alapvetően jó hír. Fesztivál sminkként, vagy alkalmakra szerintem tökéletes lesz. Az összes színt biztosan nem fogom tudni kihasználni, például a kékes árnyalat és a lilás messze áll tőlem, de az ezüst, fekete, rosegold, arany árnyalatok csodásak.
A felvitelét megpróbáltam ecsettel és ujjal is, utóbbi jobban működik és sokkal hamarabb érhető el erősen pigmentált hatás.
Összességében megvagyok a termékkel elégedve, bár szerintem 5-6000 Ft-nál nem ér többet, de hát ilyen ha az ember beleszeret valamibe... :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 13.

Hidratálók: Caprylyl Glycol