NYX Professional Makeup

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kimi, Módosítva: 2019. június 12.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Csillámos szemhéjtus, tartós formulával. Nem potyog, önmagában és más termékekkel együtt is használható.

6 árnyalatban kapható

Ár: 2000 Ft+küldés , Eladó: rita1025
Állapot: Kézfejen egyszer próbált., Helyszín: Szeged, fizetés: Előre utalás után bármivel tudom küldeni.

pomme

2022. május 18.

A Stage Trooper-t vettem meg, nekem eszembe sem jutott, hogy fekete tusvonal nélkül próbálkozzak vele. A 'színösszeállítás' nagyon tetszik, sajnos tényleg picit pereg, meg lemosás helyett inkább leszedem körömmel, úgy kevésbé karcolnak a csillámok, de sokkal több a pozitívum, mint a negatív, szóval nekem újravevős. Jó kis day to night tus, egy laza nappali cicaszem-tusra felkenem, és tökéletes esti, bulis sminkem lesz. Annyira nobrainer amúgy ez a tusra csillámot megoldás, lustáknak meg pláne jó. Vicces, hogy mennyi "elámulást" kaptam az ilyen "fél perc és mehetünk tovább, csak csinálok egy esti sminket" mondásaimra, még olyan lányoktól is, akik amúgy tesznek a sminkelésre.
Beszereztem az arany, az ezüst és a rózsaszín (quartzy) verzióban is. Meglepően jól fednek, van bennük anyag. Nekem az is meglepetés volt, hogy a rózsaszín nem egyszínű, hanem szivárványos csillámok is vannak benne. Először kicsit fura, de nem rossz, egyetlen "igazi" bajom vele, hogy nem áttetsző alapja van, hanem rózsaszín, ami nagyon durván fog, szóval csak úgy egyből bőrre kenni nem ajánlom. Szerencsére már kézfejen próbálva kiderült, hogy a színezése a lip tintekkel vetekszik, úgyhogy valószínűleg ezt is csak tusvonalra fogom kenni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 18.

hgabriella97

2021. március 9.

Olyan jól fel tudja dobni a legegyszerűbb hétköznapi sminkem is. Látványos és tartós és nagyon szeretem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

doraorsolya

2021. február 8.

Egy kis kísérletezés a komfortzónámon kívül. Az ezüst szín nagyon szép, nagyon tartós, és szerintem igazán jól feldobja a mindennapokat. Amint lehet menni szórakozóhelyre, fel is fogom avatni nagyobb közönség előtt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Vikktoria

2020. április 15.

Ha fel akarom dobni valamivel a fekete tus vonalamat, akkor mindig ezt használom! Gyönyörű!!! *-* Extra tartós és nagyon látványos.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

JSzandii

2020. április 13.

Imádom. Gyönyörűen csillog, nagyon tartós. Én fekete tus alá szoktam használni. Egész nap fent marad, nagyon feldobja a sminket.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 13.

Kiscsibe99

2020. január 5.

A Quartzy 03 és a Crystal Ball 04 árnyalatok vannak meg, az előbbit már újra is vettem. Az nagyon szépen mutat, önmagában, tus mellett és tus felett is, mutatós, kreatív sminkeket lehet vele készíteni. Jól tartja magát, csak minimálisan pereg, viszont ahogy kezd kifogyni eléggé leül a tégely aljára, és nehéz onnan kihalászni. Ennek ellenére nagyon szeretem, és hát itthoni viszonylatban nem is nagyon tudok más márkát aminek lenne ilyen formulája. A Crystall Ball árnyalatot nemrég szereztem be, így arról még nem nagyon tudok nyílatkozni, bár annyit mindenképpen, hogy kicsit nehezebben tapadnak a glitterek az ecsetre mint a Quartzynál, de nem vészes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 5.

Vjudit10

2020. január 1.

Csalódás. Önmagában elég nehéz ezt a terméket használni. Nagyon szép színnek tűnt a fekete szemhéjtus a glitterekkel ( Stage Trooper), viszont felkenve szinte alig látszik.
Sőt felvinni is művészet, mert az ecsete tényleg kesze- kusza.
A szememen így nem sikerült, de a kezemen kipróbáltam.. onnan száradás után lepergett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 1.

Sőt felvinni is művészet, mert az ecsete tényleg kesze- kusza.

Kimi

2019. december 29.

Egy NYX-es képen keltette fel az érdeklődésem a Stage Troopers árnyalat és szaladtam is az üzletbe megvásárolni. Először önmagában használtam, de nem igazán tetszett a végeredmény mivel áttetsző enyhén feketés színt kaptam csillámokkal és nem egészen erre vágytam. Első próbálkozásomból okulva másodszor fekete tusra vittem fel és így már álomszép lett. Amit nem szeretek benne az az, hogy kemény, darabosra szárad és lemosásánál karcolja a bőrt. Minimálisan pereg a nap folyamán, anyukámnak például állandóan, nekem csak azóta mióta kezd kissé beszáradni. Hatalmas negatívum az ecsete aminek szálai borzasztóan kesze-kuszák és ez a használattól csak egyre rosszabb lesz így nehéz precízen dolgozni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 29.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.