NYX Professional Makeup

Ár:   4200 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   6,5 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vivih, Módosítva: 2021. március 24.

Kiszerelés:   6,5 ml
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Gazdagon pigmentált színek elképesztő kényelemmel párosítva, tartóssága pedig magabiztosságot ad az egész nap során hiszen nem kenődik el a maszk alatt sem.

24 árnyalatban kapható

Ár: 3.000 , Eladó: Yvette
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Szeged, fizetés: Utalás, Posta, Fox, MPL
NYX Professional Makeup Shine Loud High Shine Lip Color "Goal Gettem"
Ár: Ajánlott postán maradó levélként vagy Foxpost automatába szállítással 3.500,-Ft , Eladó: Kata791
Állapot: Egyszer próbáltam, Helyszín: Taksony, fizetés: OTP-s számlára utalást/befizetést követően ajánlott postán maradó levélként illetve Foxpost automatába küldöm

Andi8911

2022. június 19.

Egyszerűen borzalmas...ragad,tapad csúnyán kopik , rettentő nehéz érzés az szájon,korrigálni nem lehet mert látszani fog a rétegezés,ami nem szép..Csak egy felesleges pénzkidobás volt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 19.

Myachi

2022. május 6.

Imádom, ez volt az első drágább kategóriás tartós rúzsom.Szerelem volt első használatra. Tényleg tartós, szépen kopik, egyedül az olajos kaját nem bírja. A fény, hamar lekopik, így azt újra kell aplikálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 6.

random

2022. május 2.

Nekem a goal getter van meg, ez egy hűvös bogyósabb szín, de nem sokkal sötétebb mint a szám. Meg vagyok győződve, hogy az efféle folyékony tartós rúzsok vékony rétegben jobban tartanak, így szokás szerint alaposan lehúzogatom a felesleget az applikátorról, aztán nyitott szájjal hagyom hogy megszáradjon. Ezen a ponton nem különösebben kellemes érzés, de száradás után a szájfénnyel abszolút semmi diszkomfort nincs. És bombabiztosan tartja magát egész nap, még a maszk alatt is (ezért vettem meg végül, annak ellenére hogy a movie maker árnyalatra hajtottam, de az nem volt). Én a szájfényből egy keveset időnként újrakenek a nap folyamán, de nem kopik tőle jobban. Egyébként ez sem tökéletes, a belső peremen szokás szerint nem bírja egész nap, de a szám nagy részén igen, és összességében jobban tart és kényelmesebb is mint pl. a l'oreal csokis/macaronos vonal, vagy a maybelline matt folyékony rúzsa amiven befürödtem. A lemosás viszont tényleg elég nehéz, de sokat segít ha egy órával előtte valami más szájfényt viszek fel, nem a sajátját, az felpuhítja. De a kategóriájában ennél jobbat még nem találtam, így egye kánya, elnézem neki...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 2.

Cosette

2021. december 28.

A lengyel rossmannban az összes nyxes ajaktermék fél áron volt, így ezt is beszereztem, mert izgatta a fantáziámat, de közben készültem a csalódásra a kommentek miatt. Két hete várta a nagy próbát, ami ma eljött, sajnos elég rossz álapotú, száraz ajakakra. Felkentem és én is a ragadós, tapadós kellemetlen érzéssel találkoztam, ment rá a szájfény, az javított rajta. Aztán letöröltem, azt hittem ennyi volt, de nem! A szín megmaradt, teljesen csókálló lett, nem ragadt. Kentem rá bőven ajakápolót, de így se mozdult meg. Úgy érzem, hogy hosszú távon jól ki fogom tudni használni, csak rá kell jönnöm, hogy hogy szedem le. (Árnyalat: Ambition Statement)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 28.

bbiua

2021. szeptember 22.

Nekem nagy kedvenc lett ez a rúzs! Egy napot képes kibírni kopás nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 22.

Nekem nagy kedvenc lett ez a rúzs! Egy napot képes kibírni kopás nélkül.

pacsirszkyh

2021. szeptember 4.

Jajj, de sajnálom..:( Annyira tetszett a videókon, hogy elkapott a hév és beszereztem. Kár volt..A rebel in red árnyalatot vettem meg, csodaszép színe van, de kb. ennyi a termék előnye..
A felkenésnél a színes réteg nagyon ragacsos, a második, fény réteg felkenése után jobb lesz a helyzet, de ilyen nagyon fura, fullasztó érzetet ad (ilyet még egy rúzsnál-szájfénynél sem tapasztaltam, pedig nagy “fogyasztójuk” vagyok). Sajnálom, hogy az alap színt önmagában nem lehet használni, vagy külön a fény réteget, (persze ha normális állaguk lenne). A másik és szerintem legnagyobb problémám a termékkel kapcsolatban a kopása. Egyszer csak a száj belső feléről eltűnik, de teljesen, kívül pedig betonkeményen ott marad. Újra kenni szépen lehetetlen, lemosni pedig alig lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 4.

Black Fairy

2021. július 16.

Remélem, ehető - ízük nincs, de sokkal többet nyeltem le belőle, mint amennyit valaha akartam...Ez a termék egy katasztrófa, az egy dolog, hogy csíkosan fed (nagyon szépen rétegezhető amúgy, csak türelmesnek kell lenni), egy csomó idő valamennyire egyenletesen elsimogatni, a nagy része befolyik a számba mindig, hiába húzom le a terméket, hogy ne vigyen fel túl sokat, a másik része az ajkaim köré folyik...Viszonylag lassan szárad, viszont már amikor felkentem, utána is ragaszkodik a bőrhöz (nem lehet javítani se), a tartóssága borzasztóan jó, de végig enyhén ragacsos maradt. Szó szerint levakarhatatlan...Egyébként maga a termék kényelmetlen, száraz, szárít, és körömmel kellett lekaparásznom az ajkaimról - miután olajos kétfázisú szemfesték lemosóval "beáztattam" az ajkamon lévő terméket.
A szájfény kellemetlen plusz rétegként megül az ajkakon kicsit sem teszi kényelmesebbé a viseletét, nehézkes, és asszem nem írhatom le, hogy mire hasonlít az állaga.
A rúzs illata jó, az aplikátora nekem nem jön be, de nem vészes, a szájfény aplikátora sem jön be, de nem vészes.

Összességében: a tartóssága tökéletes, de minden más szempontból egy kényelmetlen, pocsék termék. (Pedig nagyon vágytam már egy tartós zöld rúzsra.)
Lehet kipróbálok egy másik árnyalatot is (a tartóssága miatt, hátha a többi szín jobban kezelhető), egyelőre egy csillag, én meg megpróbálom ezt a sebes, száraz valamit újra szájjá varázsolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Leulajomo

2021. július 11.

Nagyon vártam, hogy megvehessem. Szinte bárhova néztem ennek a rúzsnak a videói jöttek velem szembe. Tudtam, hogy megkell vennem. Matt rúzs fan vagyok, de ez számomra nagy csalódás. Darabokban potyog lefelé, néhány óra után. A maradékot pedig alig lehet lesikálni. Többszöri próbálkozás után is ez az eredmény. Maradok inkább a Maybellinel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Dya

2021. április 10.

Összességében elègedett vagyok,tartós és fényes.
Három színt rendeltem eddig összesen belőle, Another Level ,World Shaper,Lead Everything.
Egyedül az Another Level-nél vettem észre,hogy a többihez képest gyorsabban kopik.
Értèkelèsben 4 csillag,mert hamar kiszàrad tőle a szàm,viszont legalább nem fogja össze a maszkot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 10.

Összességében elègedett vagyok,tartós és fényes.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Sodium Hyaluronate, Aluminum Hydroxide
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.