NYX Professional Makeup

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vízálló- és vízlepergető szemhéj-alapozó.

Felkenve, vékony rétegben eloszlatva a smink alatt réteget képez, amely vízlepergető hatású.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

luna.nova

2022. április 13.

Szerintem nagyon szépen teszi a dolgát, felkenem, várok egy picit, és már mehet is rá a következő lépés, a szemhéjfesték nagyon szép pigmentált lesz felette, sőt, én még a glitteremet is ezzel viszem fel, és nagyon szépen tapad rá.:) Nekem teljesen megérte az árát, örülök, hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

Saranhuone

2021. július 11.

Ez fekete mágia. Felkenem, várok pár percet és olyan, mintha ott se lenne. A szemhéjpúderek színét viszont felerősíti és a helyén tartja egész nap, pedig 2-3 órás edzéseim is vannak ahova munkából megyek, tehát van rajtam smink. Meg se látszik, pedig izzadok mit a ló. Revolution palettákkal használom, de tervezem kipróbálni azokkal a Rival loves me palettákkal is, amiket a tartósságuk (vagyis azok hiánya) miatt nem merek házon kívüli programra felkenni. ráadásul tök régóta megvan, pedig szinte minden nap használom. Lehet hogy rúzs alá is kipróbálom. Az ziher, hogy amíg van, venni fogom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 11.

Manna_87

2021. július 8.

Sajnos nagy csalódás ez a termék. Szeretem a nyx márkát, de ez nem jött be. Az applikátor szuper és könnyű vele dolgozni. Nekem sajnos rejtett szemhéjam van, és ez a primer nem segített abban, hogy ne mosódjon el a felvitt szemhéjfesték. Szavatossági idő fél év felbontás után, ez konkrétan napra pontosan igaz, mert utána szó szerint tönkremegy a termék és használhatatlan. Fél éve után egy nappal (nem vicc) gumiszerűvé vált az anyaga és nem bírtam felvinni, pedig még volt benne, mivel alapvetően keveset vittem fel belőle a szemhéjamra. Szóval ár és minőség szempontjából nálam megbukott és nem veszem meg többet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 8.

kissagi19

2021. április 7.

Első szemhéjalapom. Minőségi termékkel akartam kezdeni, és rá esett a választásom. Enyhe opálos fénye van felkenéskor, behunyt szemmel várok amíg kb megszárad, majd a szemhéjpúdert felviszem. Szépen megmarad estig a szemsminkem, elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. április 7.

Honeyhair

2020. december 13.

Én azokhoz csatlakozom, akik számára ez a termék az ámulatba ejtés kategóriájába tartozik. Kora reggel sminkelek és olyan irreális elvárásaim sosem voltak, hogy a sminkem egy hosszú munkanap végén is pont ugyanúgy virítson, de ezzel ez történik! Fantasztikus, hogy milyen tartós a szemsminkem vele, este minden árnyalat pontosan ugyanúgy, ugyanott van, ahová reggel felvittem. Lehet, hogy ebben az is közrejátszik, hogy a bőröm száraz, és bár nyilván felviszek alá szemápoló termékeket, de nem zsírosodik át napközben. Felvitelkor néhány perc alatt meg is szárad, utána nyugodtan színezhetek, satírozhatok, nem tapad, és mintha még a színeket is kifejezőbbé tenné. Nagyon örülök, hogy rátaláltam!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. december 13.

Anheszenamon

2020. december 12.

A rengeteg jó vélemény miatt vettem meg. Sokat gondolkodtam miután elfogyott a Too Faced primerem, hogy ez, vagy a 3x ennyibe kerülő Mac szemhéjalapot vegyem. Sajnos emellett döntöttem. Kezdjük a pozitívummal: szeretem az applikátoros megoldást. Sokkal kényelmesebb a használata mint a tubusos verzióknak. Amikor már kevés a bennük található termék, kínszenvedés kinyomni. Kb ennyi a jó amit el tudok mondani. Meg az ára. Felvitelkor egy ragacsos alapot képez, amiről azt gondolnám, hogy beletapad a festék és onnan aztán nem mozdul. Igen ám, de ha nem fixálom akkor a ragacsosság miatt nem tudok szépen satírozni, ráadásul foltos is lesz rajta a festék. Mindegy mivel sminkelek, nap folyamán durván megkopik rajtam a legdrágább festék is. Ráadásul nem is beül a ráncokba, hanem egyszerüen eltűnik a mélyítővonalamból egy csíkban. Megvettem Pat Mcgrath Midnight Sun (Mothership VI.) palettáját és az első használat után majdnem sírva fakadtam. A 8 órás munkaidőm vègére nyomokban volt csak festék a szemhéjamon, azt is nehezen állapítottam meg, milyen színeket használtam. Sajnos nem működünk mi jól együtt ezzel a NYX primerrel. Ami nálam eddig viszi a prímet: Too Faced, Mac Paint Pot és a Pupa szemhéj stick. Ezek lerobbanthatatlanok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 12.

Bocse

2020. október 29.

Na jó. Szóval ez TÉNYLEG egy csodaszer! A színeket felerősíti és konkrétan lerobbanhatatlanná teszi. Három sírógörcs után se mozdult meg a szemsminkem ( nekem spirálnak a clinique high impact waterproof mascara nagyon bevált), az ára pedig verhetetlen. Egyszer kentem az ajkamra is, mert elfogyott a primerem és elképesztően jól működött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 29.

Szekiaaa

2020. október 6.

Nagyon jó termék tényleg. Ár érték arányban verhetetlen és tényleg fent tartja a sminket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 6.

Kamea

2020. október 6.

Könnyezésre hajlamos, érzékeny szemeim vannak. Elég nekik, ha megsüti a nap, vagy megfújja őket a szél. Ezért gondoltam, hogy ezt a vízálló verziót veszem meg, hátha így nehezebben könnyezem le a szemfestéket.
Bár a könnyezéssel a belső szemzugban nem mindig tud megbirkózni, de nagyon szépen kitölti az én már petyhüdt szemhéjam apró ráncait, redőit, így biztosítva egy aránylag egyenletes alapot a festéknek. Az eldolgozással nem árt igyekezni, mert elég gyorsan köt, mintegy kifeszítve a szemhéj bőrét. A felkenés után pedig kb. 1 percet szoktam még várni, csak azután viszem fel rá az első réteg szemhéjpúdert. Ilyenkor még nincs teljesen megszáradva a szemhéjalap, még ragad kicsit és így a por szinte beletapad. Én mindig lealapozom a szemhéjprimert egy világos csont-, vagy barackszínnel, mert az a tapasztalatom, hogy a többi színt így már sokkal könnyebb eldolgozni, illetve élénkíti a felvitt színeket és ezáltal a tekintetet is.
A csontszínt tehát ezután követheti a többi szín és ezzel a módszerrel a szemsmink akár 12 órán át is vállalható módon marad fenn.
Kiadós mennyiség, egész nyáron használtam, és úgy érzékelem, hogy az applikátorra még mindig bőven jut anyag.
Szerintem, megérdemli az 5 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. október 6.

Szerintem, megérdemli az 5 csillagot.

Jucccc

2020. szeptember 23.

Gyakorlatilag amióta sminkelek, kizárólag az Artdeco eyeshadow base-t használtam, minden más hasonló célú termékben csalódtam eddig. Legutóbb épp nem volt a Douglas-ban, amikor kerestem, nekem meg már nagyon kellett egy új szemhéjalapozó, és az eladó leányzó ezt ajánlotta nekem helyette. Irtó szkeptikus voltam, de megvettem. Jelentem, EZ az új kedvenc, innentől biztosan nem veszek mást. Megfelelő technikával kell felvinni, és akkor lerobbanthatatlan. Ha túlságosan elkenem, és nem várok a felvitel után 10-15 másodpercet, amíg már ragadós, akkor nem tartja meg a sminket. Ha kivárom, amíg ragad, akkor tuti tart egész nap - teszteltem már sok-sok sírós, de uszodázós napon is. 10 csillagot is megérdemelne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 23.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag