NYX Professional Makeup

Ár:   2299 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Oraculum, Módosítva: 2017. június 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

Vízálló- és vízlepergető szemhéj-alapozó.

Felkenve, vékony rétegben eloszlatva a smink alatt réteget képez, amely vízlepergető hatású.

Panda

2019. szeptember 22.

Költség hatékony de nem túl drága szemhéj alapot kerestem és megtaláltam.
NYX-ben azt javasolták, hogy ne korrektorozzak alá, hanem csak önmagában használjam- elég szkeptikus voltam, hogy a világos színek, mennyire fognak takarni- de nagyon klassz!
Amit reggel megcsináltam az 10 óra mulva is pontosan ugyanúfy néz ki + nem irritálja a kontaklecsés szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 22.

Költség hatékony de nem túl drága szemhéj alapot kerestem és megtaláltam.

Spiritcat78

2019. július 29.

Az egyik legjobb és szuper olcsó! Esküszöm, ha egy marék koszt raknék a szememre, ezzel a szemhéjfesték bázissal az is rajta maradna. Kis kiszerelése ne tévesszen meg senkit, én több, mint egy évig használtam. Figyelni kell, hogy a szempillákra ne kenődjön rá, mert eléggé összeragasztja őket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 29.

pankalany

2019. március 26.

Eddig az Artdeco krémes szemhéjbázisát használtam és nagyon szerettem, viszont nem tudom annyiszor használni hogy a vége ne száradjon be, és sajnáltam a végét kidobni, ezért próbáltam ki ezt. Ez az első olyan bázisom ami applikátoros, nagyjából ezzel viszem fel a terméket de utána egyből késztetést érzek hogy az ujjammal még kiigazítsam (Artdecos berögződés?!) de amúgy könnyen eloszlatható. Elsőre meglepődtem hogy ennyire "híg" , de végülis tetszik az állaga, és az a könnyű fedés is amit eredményez, a smink is tartós vele, nap végére sem csomósodik, csíkosodik be. Kíváncsi vagyok a tubus végén is hozza-e ezt, vagy kénytelen leszek visszatérni az Artdecohoz és a maradékot újra-és újra beáldozni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Colette221

2019. február 15.

Nagyon szerettem volna szeretni, de sajnos nekem nem vált be. Évekig az olcsóbb RDL young szemhéjpúder alapozóját használtam, ami sokkal jobb, mint ez. A tegnapi nap folyamán 7 órát volt rajtam a smink, a végére nagyon lekopott, pedig ugyanazokat a minőséginek mondható szemhéjpúdereket használtam. Azért ez a Waterproof megnevezés vicces. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 15.

my89nicky

2019. január 31.

Első szemhéj bázisom, de nem szeretném lecserélni. Amit én várok tőle azt tökéletesen hozza és az ára is jó. Tuti újravevős

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Livi87

2019. január 19.

Nekem nagyon bevált,már többször újra vettem,elég sokáig kitart.A vége fele azért szokott kukacoskodni..Akkor már azt veszem észre hogy nem tartja szepen a termékeket,de általában akkor már veszek egy újat.De ettől nem vonok le csillagot mert nekem sokáig elég.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 19.

kriszticsoh

2018. december 8.

Az első szemhéj primerem, de ha elfogy tuti újra veszem!!! Nagyon szép matt és nagyon jól tartja a sminkem. Kicsit drága a kiszerelés méretét tekintve de abszolút megéri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 8.

Eryca21

2018. október 31.

Szeretem, mert szebben lehet vele sminkelni. Egyenletessé és simává teszi a szemhéjat. Sminkesként folyamatosan használom, nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

galambi

2018. június 17.

Igazán tartós lesz tőle a sminkem, az egész napot kibírja, én úgy vettem észre, hogy még pigmentáltabbnak is hat a smink.
Szerintem megéri az árát, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 17.

Szerintem megéri az árát, én nagyon szeretem.

Jeanette

2018. február 27.

Régóta kerestem egy jó primert. Eleinte imádtam, nagyon tartóssá tette a sminkemet, és olyan beton biztossá,hogy sima micellás vízzel nem is tudtam lemosni, csak a 2 fázisúval. Ha elmentem bulizni estétől,reggelig is simán fent maradt. Szerintem abszolút hozza azt amit ígér, "vízálló". Viszont. Most már közel 2 hónapos használat után elkezdett megülni a ráncokban. Ezt az elején nem tapasztaltam vele...Elhasználom, de az utóbbi miatt,hogy megül a ráncokban, számomra ez elég nagy hiba,nem fogom újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 27.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag