NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

Ár: 3000 , Eladó: zsanettt26
Állapot: Új , Helyszín: Budapest, fizetés: Előreutalás utan postán maradò,foxpost,személyes
*PRAGUE* NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 1700Ft postával együtt (ajánlott, postán maradó) , Eladó: anett8820
Állapot: Bontatlan, fóliás, Helyszín: Debrecen, fizetés: Előre utalalás után postázom vagy Debrecenben személyesen Délibáb áruház környékén

evasimonyi

2020. május 18.

ajandekba kaptam, nagyon szep a szine, es tartos, szeretem hasznalni
annyi az egyetlen problemam vele, hogy miutan felteszem, es zsepivel kicsit felitatnam, majdnem az egesz lejon, nem ugy, mint mas ruzsoknal, igy ezt nem tehetem meg, szoval kicsit sok ido mire megszarad

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. május 18.

ajandekba kaptam, nagyon szep a szine, es tartos, szeretem hasznalni

Black Fairy

2020. május 15.

Nekem a Budapest van meg, mert kinéztem vagy 8 különböző árnyalatot, és mivel jön a tavasz, úgy döntöttem, hogy egy visszafogottat választok...

Az aplikátort én nem szeretem, kicsi, de olyan fura formája van, nem igazán tudom kényelmesen használni...
Viszont a termék remek: intenzív, egy rétegben is tökéletesen, egyenletes az eredmény, az állaga mintha picit "habos" lenne, nem az a sűrű krém állag, illetve nem is az a híg tipikus folyékony rúzs állag, a száradási ideje teljesen rendben van, imádom! Az illata elég erős, műillat, nem zavaró, nem kellemetlen, de meglennék nélküle is...
Szárítani nem szárít, rajtam kilenc órát volt egyhuzamban, közben ettem, ittam, sőt még öblögettem is (bementem egy Lush boltba, és kipróbáltam a szájtablettájukat xD) és bár kilenc óra után már beleült a redőkbe, nem kezdett el leperegni. Többnyire fogott viszont, mikor megtöröltem kaja után a számat, színes lett a szalvéta tőle...
Leszedni nagyon egyszerű volt itthon - micellás vízzel - viszont viszonylag nehezen javítható felkenésnél (mivel dörzsöléssel nem lehet leszedni).

Tartóssági referencia: ajakpatkóm van, amit mindig kifordítok, hogy ki tudjam egyenletesen rúzsozni az ajkaimat, így minden rúzsnak minimum azt ki kell bírnia elkenődés nélkül, hogy átfordítom rajta a patkót...Ez nem maszatolódott el, tökéletesen ott maradt, nem kenődött le az ajkam alá - mint más rúzsok szoktak...A másik probléma, ami mindig fellép a piercingemmel (többek között a Sleek Matte me folyékony rúzsán is kifogott), hogy az ékszer szára folyamatosan érintkezik az ajkammal (mivel tökéletesen ráfekszik az ajkamra), és általában csíkban az ékszer alatt ledörzsölődnek a termékek...Ez a termék nem tűnt el csíkban, nem kaparta fel, nem morzsolódott mellette le a termék...

Engem meggyőzött, meg fogom venni az összes kinézett színt. :)
(Egyébként én 2390 forintért vettem februárban a márkaboltban.)

UPDATE!
Abu Dhabit kaptam. Először túl meleg tónusúnak tűnt a bőrömhöz, és továbbra sem különösebben kedvelem magamon - azért sem, mert nude, meg azért se, mert meleg árnyalat - de egészen használható sötét ajakkontúrral. Leszámítva, hogy továbbra sem az én stílusom, azt hiszem, el fogom tudni használni unalmas napjaimon (mármint, amikor valami unalmasat akarok csak magamra kenni). Az elmúlt évek alatt volt időm kitanulni az aplikátor titkát, szóval most már nagyon kényelmes vele dolgozni (nem írom át a korábbi részt, nem lenne fair), a termék egy rétegben is gyönyörűen fed, nagyon szépen, egyenletesen terül. Nem szárad teljesen mattra, nem ül bele a redőkbe. 11 órát volt rajtam, ennyi idő alatt feltűnés nélkül kopott le, mivel közel áll az ajkam színéhez, amúgy se lett volna látványos, de ahogy néztem, nagyon szépen, egyenletesen tűnt el ez idő alatt, nem "keretesen". Nem szárított (ami meglepett, mert nem hidratáltam előtte), és nem mászott el, bár megfogta a poharat, meg az evőeszközöket. Marad az öt csillag (és az ajakpatkóm is megvan még, szóval kiállta a piercingpróbát).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 15.

Engem meggyőzött, meg fogom venni az összes kinézett színt. :)
(Egyébként én 2390 forintért vettem februárban a márkaboltban.)

UPDATE!

SzkcsB

2020. május 11.

Nagy reményeket fűztem hozzá, de elég hamar lekopott és lemosás után látszott, hogy megszínezte az ajkakat is.
Pozitív azonban a kellemes illata és a rengeteg szín és finish választék, szóval kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 11.

Angelless

2020. május 9.

Szép árnyalatai vannak, viszont nagyon foltos. Utána meg elkezd szétfolyni az ajakredőkben, át a bőrre. Aztán iszol, és a fele már le is kopott.
Az illatát meg az árnyalatokat tényleg szeretem, de alig nyúlok hozzá, mióta megvan. Nem erre számítottam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 9.

Fanni97

2020. május 9.

A Cannes és a Sao Paulo árnyalatok tulajdonosa vagyok. Gyönyörű, pigmentált színek, kényelmes viselet az ajkakon. Viszont ez tényleg egy krém, evést- ivást nem bír sajnos. Ettől függetlenül imádom, és szívesen viselem. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 9.

pankalany

2020. május 6.

Netről rendeltem és jól benéztem a színét, kékespiros árnyalatot vártam de erős lilás-pirosas málnarózsaszín érkezett a Monte Carlo árnyalatban. Ez legyen az én bajom, az értékelésnél ezt a bakit nem veszem figyelembe. Az applikátor tetszik, viszonylag gyorsan szárad, tartósság tekintetében nem egy lerobbanthatatlan de nem is a pillanatok alatt eltűnő fajta. Olajos lemosó ajánlott az eltávolításához és egy icipicit szárít is úgyhogy aláhidratálni ajánlatos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 6.

Etta22

2020. április 29.

Itteni jó vélemények alapján vettem, de borzasztóan megbántam. Berlin árnyalat van meg. Na most oké hogy lipcream, de annyira gyér a fedése, hogy majdnem elröhögtem magam. Ráadásul olyan foltos, hogy ezt szépen felvinni nem lehet. 2 rétegben egészen elviselhető lenne, de mivel krém, csúsznak egymáson a rétegek, és még foltosabb. Az applikátora is kis szerencsétlen, trükközni kellett, hogy felvigyem rendesen.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 29.

norasmith

2020. április 20.

A Milan és a Zürich árnyalat van meg, imádom őket!
Tartós, matt finish, alig érzem hogy rajta van az ajkamon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. április 20.

A Milan és a Zürich árnyalat van meg, imádom őket!
Tartós, matt finish, alig érzem hogy rajta van az ajkamon.

Cathi

2020. március 29.

Nagyon meg vagyok lepödve, hogy en ehhez meg nem irtam velemenyt, nem is ertem... mar vagy 6 eve hasznalom öket, es nagyon szeretem.
Nude szineim vannak.
En teljesen elegedett vagyok velük.
Könnyü felvitel, szep szinek, jo az illata, es tartos is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 29.

Nude szineim vannak.
En teljesen elegedett vagyok velük.
Könnyü felvitel, szep szinek, jo az illata, es tartos is.

hgabriella97

2020. március 20.

Ennek a rúzsnak szeretem a formuláját a legjobban. Jó krémes, hamar megszárad, nagyon szép a finishe és nem érzem, hogy ott van. Nem annyira tartós (főleg ha aláhidratálok) de legalább egyenletesen kopik és nem szárítja az ajkam. Annak ellenére hogy többször kell újrakenni egy nap, megkapja az 5*-ot mert az összes folyékony rúzsom közül mégis ehhez nyúlok a legtöbbször és legszívesebben. Több színem van, de a London a kedvencem, ez a legjobb mindennapi színem, ami mégis nagyon széppé teszi az ajkam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.