NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2022. március 24.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

• lenyűgöző matt hatás az ajkakon
  • dörzsölésálló és nem kenődik el
  • kellemesen puhává teszi az ajkakat
  • könnyed, bársonyosan krémes-púderes textúra
  • kellemes, édes illattal

30 árnyalatban kapható

NYX Soft Matte Lip Cream
Ár: 2500 , Eladó: Lilc
Állapot: Párszor használt, Helyszín: Budapest, Békéscsaba , fizetés: Személyes átvétel, posta
Ár: 1600 Ft , Eladó: meaviolet
Állapot: egyszer próbált kézfejen, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, Foxpost

vidazs93

2022. június 22.

Imádom! Az első olyan matt rúzsom, ami nem szárítja cserepesre a számat, plusz tartós (napközben eszem-iszom, akár még fogat is mosok, és fenn marad...!), könnyű felvinni és nagyon szép színek vannak! Én eddig 3 árnyalatban vettem meg, de azt gyanítom, hogy lesz még több is... :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 22.

Fanni26

2021. november 27.

Nagyon sajnálom, hogy ilyen picike tubust ilyen áron adnak, mert már egy használat után szerelmes lettem a formulába és a színbe. Könnyű felvinni, jó viselni, egyszerű lemosni, egyik kedvenc mindennapi rúzsom lett.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 27.

aloha1234

2021. november 26.

Ez a formula tökéletes. Nem tipikus folyékony rúzsként kell rá tekinteni, hanem egy kényelmes matt de krémes rúzsként.Amennyire egy rúzs szerintem komfortosan tartós lehet na pont annyira az. Nem szárad betonkeményre amitől amúgy rosszul vagyok, hanem lemattul és ennyi. Evést nem bírja annyira de nem kenődik, nincs rúzsnyom a fogamon. Nagyon szép árnyalatok vannak, szerintem mindenki tud találni magának valót. Nekem a Stockholm van meg én ennél szebb nude -ot el sem tudok képzelni magamon :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

BRebi

2021. november 22.

Könnyű felvinni, nem érzem, hogy a számon bármit is viselnék.
Számomra ez a tökéletes formula, mindig ezekért a rúzsaimért nyúlok.
Az ára miatt vonok csak le egy csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. november 22.

Könnyű felvinni, nem érzem, hogy a számon bármit is viselnék.
Számomra ez a tökéletes formula, mindig ezekért a rúzsaimért nyúlok.
Az ára miatt vonok csak le egy csillagot.

rosiecheecks

2021. november 11.

nekem a Budapest arnyalatban van meg, kenyelmes viselet, nem szaritja az ajkakat DE: azert konnyen is kopik a maszkon meglatszik

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 11.

Klajdi

2021. szeptember 23.

Félúton van a matt és a krémes rúzsok közt. Amikor kipróbáltam, nagyon csalódott voltam aztán azt vettem észre h nap mint nap utána nyúlok. Nagyon kellemes illatú, könnyű felvinni és jó viselni. A tartóssága felemás: jobb, mint a krémes rúzsoké, de közel se olyan, mint a mattoké. Folyamatosan kopik, de nem látványosan és újrakenni, javítani is könnyű. Kinézetre egyértelműen matt, de nem a rászáradós vakolat hangulatú. London árnyalatban szereztem be, mindennapokra tényleg tökéletes számomra. Tervezek még pár árnyalatot venni a hasonló világos-barnás-nude vonalon. Sötétebb színeknél zavaró lehet hogy kenődik és nem tartós. Furcsa vele a viszonyom, de összességében nagyon megszerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 23.

sstunde

2021. szeptember 21.

Több árnyalatban is használtam, mindig adtam neki új esélyt, de sajnos nem igazán vált be. Nekem nagyon szárítja az ajkam, de viszonylag tartós, bár egy egész estés kimozdulást nem bír ki, evésnél szinte teljesen lejött. Az árnyalatok szépek, de nekem összességében sajnos nem vált be, nem ez lett a kedvenc folyékony rúzsom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 21.

ronivarga2001

2021. szeptember 20.

Los Angeles színben használom már min. 4 éve, a kedvenc folyékony rúzsom. Szépen fed, nem szárít, tartós.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

katinka.nb

2021. augusztus 6.

Minden márkában a nude színeket vadászom, és itt meg is találtam a tökéleteset: Stockholm. Picit meleg, természetesnek ható nude, nagyon szép szerintem. Csak hát igazgatni kell nagyon gyakran sajnos, annak ellenére, hogy matt, nem hozta a várt tartósságot. Nekem nem hogy étkezést nem bír ki, de szimpla létezés közben is kopik, sima víz ivásánál a pohár szélén a rúzs nyoma, kávéról már ne is beszéljünk.
Így számomra sajnos nem gyakran használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 6.

Így számomra sajnos nem gyakran használható.

bernadettu

2021. július 20.

Coppenhagen mini és a Milan van meg.
A színek szépek, de azt vettem észre, hogy az ajkak közepén mindkettő hamar megkopik.
Számomra különösebben nem volt kellemes viselet, de nekem hajlamos kiszáradni a szám, így lehet egyszerűen nem vagyok kompatibilis velük.
Adventi naptárban jutottam hozzájuk, így akkora csapás nem ért amiatt hogy nem váltak be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

Coppenhagen mini és a Milan van meg.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.