Best of Beauty 2019

NYX Professional Makeup

Ár:   2790 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: letta, az összetevőket feltöltötte: eeraa, Módosítva: 2018. június 27.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

Nem rúzs és nem szájfény, ez egy matt finishű színezett krém. Applikátora olyan mint a szájfényeknek.  A krém felvitel után néhány percen belül mattá válik. Tartós, hidratál.

11 színben kapható.

NYX Soft Matte Lip Cream + Intense Butter Gloss
Ár: 2500 Ft/ 4 db , Eladó: Macskapofa
Állapot: két db bontatlan, másik kettő 1-szer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: személyesen vagy előreutalást követően posta
Ár: 1600 , Eladó: vdora
Állapot: egyszer használt, Helyszín: Budapest/Dabas, fizetés: személyes átvétel Budapesten vagy Dabason
Madi

2019. június 7.

Athens - A szín szép, a formula folyékonynak nem nevezhető, krémes, de nem a megszokott módon, inkább olyan, mint valami sűrű tejszínhab. Nagyon szokatlan. Két rétegben már csúnya, egy rétegen viszont nem fed rendesen és csíkoz is. Tartóssága röhej, száradás után megrepedezik, ahogy mosolyog az ember, 10 perc elteltével is nyomot hagy, valamint attól is kopik, hogy ránézel. Viselni sem kényelmes, nagyon száraz érzetet (és látványt) ad, hiába hidratálok alá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 7.

Meaa

2019. június 1.

Könnyű felvinni, kitart egész nap. Nagyon örültem, hogy végre találtam egy olyan matt rúzst, amitől nincs rossz érzésem napközben, mert nem szárítja a számat! Rengeteg színben elérhető, szerintem az egyik legjobb rúzs.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

k0alaa

2019. június 1.

Több színben is megvettem, néha tetszik, néha nem. Könnyű használni,szépek a színek, de a tartóssága lehetne jobb. Nagyon kiszárítja a számat, ezért hidratálót érdemes előtte használni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 1.

manobeka

2019. május 31.

Érdekes, nekem annyira nem jött be ez az applikátor, de minden más igen. Habkönnyű állag, szép színek, tartós, szépen kopik.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. május 31.

Bettii98

2019. május 23.

A metallic-os formulából a Milan árnyalat van meg, a sima soft matte-ból pedig a São Paolo árnyalat. Mindkettőnek szép a színe, viszont a tartósságuk 0.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 23.

zsofi7707

2019. május 11.

Nagyon szárít, az applikátor is béna, de viszonylag tartós és kb egyenletesen kopik

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 11.

dunaimano

2019. május 8.

El sem hiszem, hogy ez milyen zseniális már! Nagyon megszerettem. Kényelmes viselet, nem érzem, hogy valami lenne raktam. Egyenletesen, szépen kopik, sajnos ez sem levakarhatatlan. Az applikátora könnyen használható, ez a krémes állag meg valami álom. Kell szerezzek még néhány színt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Dea

2019. május 6.

Update2: Sajnos eléggé kenődik, emiatt és a parfüm miatt nem venném újra :(

Update: A helyzet az,hogy nagyon beleszerettem a Budapest árnyalatban :D Nagyon praktikus,mert fel lehet vinni erősen ,és szolidan is, ezért nagyon jól ki tudom használni, és nagyon jól áll rajtam ez a szín,ezt az árnyalatot újravenném,de a többi szín nem érdekel :)

Budapest árnyalat
Pozitívumok:
-Nem kell belőle sok
-Nem jár le hamar(18 hónapig jó felbontás után)
-Építhető(lehet vékonyan felvinni,lehet erősebben)
-Könnyű felvinni

Negatívumok:
-Rajtam nem túl tartós
-Szárítja a számat
-Nekem drága

Összeségében: Szeretem ezt a színt,de a negatívumok miatt nem venném meg újra,más színben sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 6.

Update2: Sajnos eléggé kenődik, emiatt és a parfüm miatt nem venném újra :(

Budapest árnyalat
Pozitívumok:
-Nem kell belőle sok
-Nem jár le hamar(18 hónapig jó felbontás után)
-Építhető(lehet vékonyan felvinni,lehet erősebben)
-Könnyű felvinni

Negatívumok:
-Rajtam nem túl tartós
-Szárítja a számat
-Nekem drága

Frani10

2019. május 4.

Egyszerűen imádom! Tudom, tudom létezik ennél ezerszer jobb rúzs is, de nekem ez a kedvenc. Nem túl tartós, de nekem megéri, hogy nincs a nap végére teljesen kiszáradva a szám. Rengeteg árnyalatban elérhető, ami szintén egy pozitívum. :) Az én kedvenc árnyalataim a Cannes. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 4.

vknynelli

2019. május 2.

Régebben nagyon szerettem, de az tény és való, hogy vannak nála fényévekkel jobbak. Az applikátora nem a kedvencem, valamint a tartóssága sem annyira jó. Ha már ebben gondolkodnál akkor ajánlom a Sephora Lip Staint, én most azt használom ezek helyett és na az tényleg tart!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 2.

Emolliensek: Pentaerythrityl Tetraisostearate, Dimethicone, Cera Alba / Cera Flava / Beeswax, Glyceryl Behenate/Eicosadioate, Isohexadecane
Emulgeálószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Szilikonok: Dimethicone
Tisztítószerek: Pentaerythrityl Tetraisostearate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Titanium Dioxide / CI 77891, Red 6 / CI 15850, Red 6 / CI 15850, Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, Red 28 / CI 45410, CI 77491, CI 77492, CI 77499, Manganese Violet / CI 77742, Titanium Dioxide / CI 77891
Tartósítószerek: Phenoxyethanol

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Színezék. Piros.

Színezék. Piros.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.