NYX Professional Makeup

Ár:   5990 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   márkaboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2019. március 5.

Lelőhely:   márkaboltok, drogériák, online

7 féle highlightert tartalmazó paletta.

Ár: 6000 , Eladó: seen
Állapot: Parszor használt , Helyszín: Budapest 12.ker, fizetés: Elore utalas utan +posta, vagy szemelyes atvet 12.kerulet

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

seen

2022. november 17.

Nagyon jól kihasználható paletta, gyönyörű színekkel. A kedvencem a lilás árnyalat, ami halványan használva éterivé varázsolja a sminket. Nem pereg, tartós, a vékony - sejtelmestől a fémes csillogásig építhető. Nem csillámporos hatas (ami sok highlightert elront), hanem fémes egybefüggő fényt ad. Ár/érték aranyban a legjobb amivel találkoztam, sőt jobban teljesít, mint pár jóval drágább high-end termék (van tapasztalat).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. november 17.

Dudoka77

2021. március 5.

Csak erősíteni tudom az itt megfogalmazott véleményeket. Egy jó highlighter palettával sokoldalúan feldobható a sminkünk, ez a termék pedig maximálisan rendelkezik azokkal a tulajdonságokkal, amelyeket kihasználva ragyogóbbá tehetjük a megjelenésünket. Tartós, természetes fényt adó színek, jó felhordhatóság jellemzi ezt a palettát. Igény szerint készíthető vele figyelemfelkeltő és szolid hatású smink is. A bőrrel egylényegűvé válik, nem képez poros, természetellenesen kirívó réteget. Én nagyon szeretem, noha - mivel friss szerzemény - ki sem használtam még a benne rejlő lehetőségeket. Remek darab, bátran ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. március 5.

Eryca21

2018. október 31.

Szeretem mert több árnyal is van benne így alkalomhoz és a sminkhez legideálisabbat tudom használni. Jól építhető, természetes hatást is el lehet vele érni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

zsoltisanta

2017. augusztus 4.

abszolút kedvenc! csodás színek vannak benne és a megfelelő applikáció esetén gyönyörű hatást lehet vele elérni, bátran ajánlom mindenkinek! A különböző színek miatt, minden bőrszínre van benne megfelelő szín.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Gpatricia

2017. július 31.

Nagyon szép árnyalatok vannak benne, szerintem megéri az árát, mert elég sokáig elég és minden árnyalat használható belőle, mindemellett elég tartós is és intenzív

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 31.

Buttercupcosplay

2017. április 15.

Egyszerűen imádom! Nagyon sok szép szín van benne, a textúra pedig mesés! Elég tartós, szépen csillog, de nem érzem tőle úgy, hogy egy diszkógömb a fejem. A különböző árnyalatokat szemhéjpúderként is szoktam használni, nagyon szép fényt ad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 15.

Hidratálók: Magnesium Stearate

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.