NYX Professional Makeup

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   márkaboltok, drogériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   márkaboltok, drogériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

A Suede Matte Lip Liner ihlette rúzs. Teljesen új formula, szuper lágy és könnyű. Púderes matt színt ad.

24 árnyalatban kapható

Ár: 2000 ft , Eladó: Dortya
Állapot: 1 alkalommal használt, Helyszín: Jászberény, fizetés: Posta / FoxPost

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Hortenzis

2023. január 25.

Kell alá hidratálni,hogy szépen mutasson, de nagyon szeretem. Kellemes púderes állaga van, szép színekben kapható. Nekem kicsit több idő míg "bemattul" , viszonylag tartós is. Negatívuma,hogy amíg szárad,könnyen össze lehet vele kenni mindent.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2023. január 25.

jud1t

2023. január 8.

A színét nagyon szeretem, mert elég erős, viszont sajna nem túl tartós és drágább is, mint a nyx folyékony rúzsai, amik sokkal tartósabbak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2023. január 8.

Doraver

2022. augusztus 25.

Elégedett vagyok vele, pigmentál, tartós, jó színek vannak. Venném újra, negatív nem jut eszembe

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. augusztus 25.

Lina14

2021. december 8.

Nekem a Life's a beach árnyalat van meg, ami egy vibráló korall szín, kicsit neonos beütéssel. Nekem nem tetszett anniyra amikor először felvittem, az ajakápolómon csúszott és csíkos-foltos lett az eredmény. Másodszorra már felitattam a balzsamot és úgy már egyenletes volt az eredmény. Nekem nem teljesen matt, nem szárad le annyira, mint a Liquid Suede-nél. Tartósnak tartós, kevődik más felületre, ennek ellenére nagyon pigmentált, egy húzással is be lehet fedni az ajkakat, nekem egyedül a színe nem az igazi, az én fehér bőrömön nagyon rikító, de nyilván ez ízlés és adottság kérdése.

update: lavender and lace jött velem haza, szürkés-lila szín, nagyon tetszik mmagamon és a formula, jó, ugyanazz, mint az előzőnél

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 8.

ronivarga2001

2021. szeptember 20.

Erősen pigmentált, nagyon tartós, jól fedő rúzs, mely egyáltalán nem hangsúlyozza az ajkakon lévő ráncokat/repedéseket (ACE színben van meg).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 20.

Black Fairy

2021. július 20.

Három színt használok belőle (egyelőre): Soft spoken (nude), Spicy (piros), Shake that money (zöld). Az állaga mindháromnak nagyon kényelmes, kellemesen siklik az ajkakon, engem egyáltalán nem szárítanak. A termékek végig fognak az ajkakon, de a tartósságuk árnyalatonként eltér. Ajakkontúr nélkül használtam őket, a Catrice lip primeren.

A Soft spoken a legtartósabb, ez 8 órát kibír az ajkakon, egyszer kellett csak igazítani (az se feltétlen volt szükséges, mert elképesztően szépen kopott még egy nagy adag sült krumpli, és fagyikanalazás ÉS szalvétás szájtörlés után is), a fedése teljesen egyenletes.
A Spicy, bár szépen kopik, nem annyira tartós, illetve foltosan fed, építgetni kell, ezt nagyjából 4 órán keresztül tudtam csak viselni vállalhatóan és még csak nem is ettem vele.
A Shake that money egyenletesen fed, ivással szintén kibír négy órát az ajkakon, azonban iszonyatosan ocsmányul, foltosan kopik.

Összességében teljesen elégedett vayok velük, nagyon szép, nagy választék van színekben, kényelmesek és elég jó minőségűek "sima" rúzshoz mérten szerintem. Még biztosan szerzek többet is belőlük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 20.

LadyDeath

2021. április 27.

Egyelőre egy árnyalatban (Cannes) van meg, de nem ez lesz az utolsó. Valóban szárítja egy kicsit a számat, és nem is ez a legkényelmesebb rúzsom. Viszont cserébe tartós, még a maszk alatt sem mászkál el és szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

Dorcikahh

2020. december 25.

Cyberpop tulajdonosa voltam először, de már az Electroshock, Munchies, Subversive Socialite és a Life's a Beach árnyalatokat is megvettem, mindet a saját ceruzájával, következő ami ki van nézve az az Ex's Tears, és a Sweet tooth.
Nagyon púderes, könnyen kenhető, nem foltos a sötétlila sem, ami most a kedvenc rúzsom is egyébként. Nagyon tartósak, és szépen kopnak. Az összes közül, amit valaha próbáltam, ez és a Liquid Suede az abszolút kedvenc formulám! Hibátlan mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 25.

euphorya8

2020. december 18.

Az itteni és youtube vélemények alapján vásároltam meg nagy reményekkel, azonban nagy csalódás volt számomra. :(
A finishe nem igazán matt inkább enyhe dewy, az ajkakra nem szárad rá -bizonyos idő után sem- ebből kifolyólag nem annyira szárit, viszont a tartóssága nulla. Poharakon nyomot hagy, étkezés után szinte semmi nem marad a számon (Danity Daze)
A Rimmel long lasting sokkal tovább tart, hiába nem matt rúzs.
Az árnyalatok abszolút nem egyeznek meg azzal ami neten látható...megvettem a Danity Daze árnyalatot, képek alapján barackosabb színre számítottam, na ez inkább barnás. Illetve a Free Spirit árnyalatot is megvásároltam, az pedig kb tégla színű...
Abszolút nem venném újra egyik színét sem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

A Rimmel long lasting sokkal tovább tart, hiába nem matt rúzs.
Abszolút nem venném újra egyik színét sem :(

Etes

2020. augusztus 17.

Cannes árnyalatban van meg. A színe szép, tetszik, viszont sajnos ugyanúgy, mint az összes többi NYX rúzs, kiszárítja a szám akármivel hidratálom alá. Körülbelül 2 óráig szép a számon, utána eszméletlenül csúnya lesz, darabokban hámlik tőle a bőröm. Hamar le is szoktam mosni pont emiatt. Amúgy felkenéskor tetszik az állaga, csak hát a későbbiekben ez módosul. Ha hosszabb időre lépek ki itthonról, akkor nem, viszont, ha csak pár órára megyek el, akkor felkenem - arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.