NYX Professional Makeup

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A Suede Matte Lip Liner ihlette rúzs. Teljesen új formula, szuper lágy és könnyű. Púderes matt színt ad.

24 árnyalatban kapható

Lina14

2019. augusztus 5.

Nekem a Life's a beach árnyalat van meg, ami egy vibráló korall szín, kicsit neonos beütéssel. Nekem nem tetszett anniyra amikor először felvittem, az ajakápolómon csúszott és csíkos-foltos lett az eredmény. Másodszorra már felitattam a balzsamot és úgy már egyenletes volt az eredmény. Nekem nem teljesen matt, nem szárad le annyira, mint a Liquid Suede-nél. Tartósnak tartós, kevődik más felületre, ennek ellenére nagyon pigmentált, egy húzással is be lehet fedni az ajkakat, nekem egyedül a színe nem az igazi, az én fehér bőrömön nagyon rikító, de nyilván ez ízlés és adottság kérdése.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

darbarad

2019. április 9.

Karácsonyi húzásra megvettem a STFU árnyalatot egy munkatársamnak, de féltem, hogy túl durva lesz a szín és nem fog tetszeni a leányzónak, ezért más ajándék után néztem, nekem pedig megmaradt ez a kis csodarúzs. (Esküszöm nem magamnak akartam!) A pigmentáltsága valami elképesztő, én nagyon meg vagyok elégedve, gyönyörű, erős színe van, matt mint a fene, nem szárítja darabosra a számat és még talán az ára sem egy horror összeg. Ha teltebb ajkaim lennének és/vagy gyakrabban használnék rúzst, biztos beszereznék még pár árnyalatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 9.

nemethreni

2019. március 23.

Egy sötétebb árnyalatban van meg, nagyon szép, nem foltos, és valóban matt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 23.

Egy sötétebb árnyalatban van meg, nagyon szép, nem foltos, és valóban matt.

DiamondStoni

2018. november 18.

Nemrég teszteltem ezt a rúzst, nagyon szép színei vannak. Krémes, nem szárít, de teljesen matt. Szépen kopik, úgyhogy én nyugodt szívvel ajánlom. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. november 18.

Zsofi0417

2018. szeptember 25.

Szépen pigmentált, élénk színű. Ajándékba kaptam 2 árnyalatban. Sajnos az egyik nem illett a bőrömhöz de a másikat azóta is naponta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 25.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.