NYX Professional Makeup

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   3,5 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: javi, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Kiszerelés:   3,5 g
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas
Kategória:   Sminkek szájra

A Suede Matte Lip Liner ihlette rúzs. Teljesen új formula, szuper lágy és könnyű. Púderes matt színt ad.

24 árnyalatban kapható

NYX Suede Matte Lipstick és szájceruza
Ár: 3000 , Eladó: maksakat
Állapot: egyszer próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: 3000
Dior + NYX + SEPHORA
Ár: leírásban , Eladó: Adrienna
Állapot: leírásban, Helyszín: --, fizetés: Jelenleg postán maradó ajánlott levélként/Foxpost-tal tudom küldeni.

LadyDeath

2021. április 27.

Egyelőre egy árnyalatban (Cannes) van meg, de nem ez lesz az utolsó. Valóban szárítja egy kicsit a számat, és nem is ez a legkényelmesebb rúzsom. Viszont cserébe tartós, még a maszk alatt sem mászkál el és szépen kopik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 27.

Dorcikahh

Korcsoport: < 18
2020. december 25.

Cyberpop tulajdonosa voltam először, de már az Electroshock, Munchies, Subversive Socialite és a Life's a Beach árnyalatokat is megvettem, mindet a saját ceruzájával, következő ami ki van nézve az az Ex's Tears, és a Sweet tooth.
Nagyon púderes, könnyen kenhető, nem foltos a sötétlila sem, ami most a kedvenc rúzsom is egyébként. Nagyon tartósak, és szépen kopnak. Az összes közül, amit valaha próbáltam, ez és a Liquid Suede az abszolút kedvenc formulám! Hibátlan mindkettő.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2020. december 25.

euphorya8

2020. december 18.

Az itteni és youtube vélemények alapján vásároltam meg nagy reményekkel, azonban nagy csalódás volt számomra. :(
A finishe nem igazán matt inkább enyhe dewy, az ajkakra nem szárad rá -bizonyos idő után sem- ebből kifolyólag nem annyira szárit, viszont a tartóssága nulla. Poharakon nyomot hagy, étkezés után szinte semmi nem marad a számon (Danity Daze)
A Rimmel long lasting sokkal tovább tart, hiába nem matt rúzs.
Az árnyalatok abszolút nem egyeznek meg azzal ami neten látható...megvettem a Danity Daze árnyalatot, képek alapján barackosabb színre számítottam, na ez inkább barnás. Illetve a Free Spirit árnyalatot is megvásároltam, az pedig kb tégla színű...
Abszolút nem venném újra egyik színét sem :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 18.

A Rimmel long lasting sokkal tovább tart, hiába nem matt rúzs.
Abszolút nem venném újra egyik színét sem :(

Etes

2020. augusztus 17.

Cannes árnyalatban van meg. A színe szép, tetszik, viszont sajnos ugyanúgy, mint az összes többi NYX rúzs, kiszárítja a szám akármivel hidratálom alá. Körülbelül 2 óráig szép a számon, utána eszméletlenül csúnya lesz, darabokban hámlik tőle a bőröm. Hamar le is szoktam mosni pont emiatt. Amúgy felkenéskor tetszik az állaga, csak hát a későbbiekben ez módosul. Ha hosszabb időre lépek ki itthonról, akkor nem, viszont, ha csak pár órára megyek el, akkor felkenem - arra jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

dlrexqs

2020. június 25.

Peach Don't Kill My Vibe -
Rajongásom legújabb tárgya ő. Csodaszép barackos-narancsos szín, amiről azt hittem, nem fog passzolni hozzám, de kellemesen csalódtam, azóta pedig nem is használok mást rajta kívül. A nyári időszakban egyébként is a világosabb, vidámabb színeket preferálom. Különleges, légiesen könnyed textúrája van, észrevétlenül simul az ajkaimra. A kiadós ebédet és azt azt követő szörpszürcsölgetést is kibírja, persze azért imitt-amott nem árt rajta javítani, csak hogy eltűnjenek az esetleges kopásból származó foltok. A csomagolása pedig mindig felvidít. Biztos vagyok benne, hogy amint lesz lehetőségem, beszerzek még néhány árnyalatot a Suede rúzsból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 25.

Peach Don't Kill My Vibe -

Vikktoria

2020. április 16.

Nekem a Girl Bye árnyalat van meg a hozzá passzoló ceruzával. Matt mégis krémes, imádom a cuki csomagolását, a cukros illatát. Nekem nagyon száraz a szám ezért használok alá ajakápolót.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 16.

JSzandii

2020. április 6.

Nagyon kellemes viselni ezt a matt rúzst, nem szárítja az ajkakat és ha használom a színben hozzá passzoló szájceruzát még tartósabb lesz. Nagyon krémes és nagyon szép fedést ad, mivel nagyon pigmentált. Könnyű felvinni az ajkakra.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 6.

bernadettu

2020. március 28.

Naptárban volt a Fetish árnyalat, nagyon világos nude, olyan mintha korrektort kentem volna a számra.
Nem tudom hogy csak ez a szín ilyen, de ha nem hidratalok előtte akkor beleül a kis barázdakba a számon.
Számomra kellemetlen érzés ez a puderes matt formula így rakenek egy nude Essence rúzst.
Magában csak itthon kentem fel, viszonylag egyenletesen kopik de kétszer háromszor át kell mennem az ajkaimon hogy teljesen fedjen. A hozzá illő ajakkontur ceruza is elég száraz, még azt se tudom vele csinálni hogy azzal töltöm ki az ajkaimat, mert nem marad meg a felszínén.
Inkább maradok a megszokott drogérias ruzsaimnal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 28.

Inkább maradok a megszokott drogérias ruzsaimnal.

rosiecheecks

2020. február 21.

Soft spoken tulajdonosa vagyok. A szin a minden napokra tokeletes nude-os arnyalat. Ajkakat nem szaritja kellemes erzes hordani.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 21.

fruzskai

2020. február 4.

2019 kedvenc terméke számomra. Copenhagen és Ace árnyalatban szereztem be, de garantáltan haza jön még velem jópár szín. Ez a tökéletes matt rúzs. Könnyű felvinni, nem szárít túlzottan, a színek elképesztően pigmentáltak, szépen kopik és a javítás is egyszerű, nem lesz utána foltos vagy eltérő árnyalatú a szín. Evés/ivás után érdemes igazítani, de sokszor egy száj-összedörzsöléssel is javítható.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 4.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Aluminum Hydroxide, Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Kaolin 0 0

Színezék. Piros.