NYX Professional Makeup

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Lidu, Módosítva: 2013. július 19.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

TRLinda

2018. január 14.

10 éve még próbálgattam drága 15000-es krémeket,de ez jobb,pedig én is 1000.- alatt vettem leértékelve. 45 vagyok, nem ráncosít,hanem kisimítja a bőrt,nem sárgít, szép színt ad és jó,olyan bőrszerű az állaga.Szeretek próbálkozni mással most is,de ez marad.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. január 14.

papupanni

2013. augusztus 7.

Egyszerűen imádom! Furcsa is, hogy én vagyok az első véleményező, azt hittem sok rajongója lesz. :D
Az árára sajnos nem emlékszem, de mintha leértékelve vettem volna olyan 800 Ft körüli áron.
Fantasztikus termék, mindenkinek ajánlom. Nagyon könnyű, szinte észrevehetetlen az arcon. A fedése nagyon jó, eltakarja az összes bőrhibámat.
Kicsit fényes a hatása, de egy púderrel nagyon szép bőrt eredményez.
Hatalmas kedvencem, 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 7.

Kicsit fényes a hatása, de egy púderrel nagyon szép bőrt eredményez.
Hatalmas kedvencem, 5*!

Hidratálók: Butylene Glycol, Cyclomethicone

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

A sztearinsav alumínium sója, melyet emulzió stabilizáló, sűrűségszabályozó és csomósodást megakadályozó segédanyagként használnak a kozmetikumokban.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Kaolin 0 0