NYX Professional Makeup

Ár:   2100 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: AkInImOd, Módosítva: 2018. február 22.

Lelőhely:   NYX márkaboltok, Douglas

9 élénken vibráló színváltozatban kapható szemhéjtus.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Sjulia88

2020. április 23.

Kék árnyalatban jutottam hozzá, de már szemezek a többivel is. Lerobbanthatlan. Zseniális!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

hgabriella97

2020. március 20.

A sárga van meg belőle (nemrég szerettem volna egy világos zöldet venni, de már nem találtam sehol) Nagyon szép élénk pasztell színe van. Egyszerű használni, jó folyékony és tartós. Nekem nem száradt be és az ecsete is rendben maradt. (nyár óta van meg)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 20.

EroBatto

2020. március 7.

A piros szín van meg már lassan egy éve és nekem egyáltalán nem száradt be. Iszonyatosan tartós és élénk. Persze elég furán néznek rám az emberek vidéken mikor felkennem de ez nem a termék hibája 😅 azért vonok le egy 🌟t mert inkább rózsaszínes, pinkkes mintsem piros. Hiába a neve fire nem hozza a tűzpiros színt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 7.

Estiee

2020. február 1.

Én használtam/használom rózsaszín, sárga és zöld árnyalatokban. (Azért négy *, mert a zöldnek kicsit fura szaga van :D).
Egyébként nálam 15 órát is kibírtak, repedezés nélkül, izzadós edzéssel is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 1.

Egyébként nálam 15 órát is kibírtak, repedezés nélkül, izzadós edzéssel is.

vivienlovesit

2020. január 18.

A Vivid Blossom (pasztell lila) és a Vivid Fire (vörös) árnyalatokat használtam.
Könnyű használni, tartós, nagyon pigmentált! ♡ Nagyon jó termék. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

Könnyű használni, tartós, nagyon pigmentált! ♡ Nagyon jó termék. 5*

szzh01

2019. június 4.

A lila van meg, hatalmas előnye, hogy nem irritálja a szememet, ellentétben sok más lila tussal, szemceruzával és spirállal.
Mivel zöld a szemem, évek óta vadászok lilára, azonban nagyon sokszor befürödtem már, mert a lila színezékek között van valamilyen anyag, amire allergiás vagyok. Így nagy öröm, hogy ez a tus semmilyen galibát nem okoz.

Őszintén szólva nekem egy kicsit túl világos és harsány az árnyalat, egy sötétebb, padlizsánosabb színnek jobban örültem volna, de tudom, nem szólhatok egy szót sem, hisz így is kiemelkedő a színválaszték ebből a tusból. Elhordom így is, bár kacérkodom a gondolattal, hogy valahogyan összekeverjem egy fekete tusommal, hogy sötétebbé tegyem - bár ez nyilván elég kockázatos és még nem sikerült a kivitelezését sem kigondolnom...

Ami pedig a tartósságát illeti, nálam eddig első osztályú. Nemcsak reggeltől estig bírja megmoccanás nélkül, de izzadós edzésen is helytállt már. Nyári melegben még nem próbáltam, de szerintem nem lesz vele gond akkor sem.

Számomra az ecsete is nagyon könnyen kezelhető, pillanatok alatt pontosan ki tudom festeni magam, pedig alapvetően ügyetlen sminkelő vagyok. Észrevettem, hogy ha a szempillámra is jut belőle, azt nagyon megkeményíti, megnehezíti utána a spirálozást is, tehát érdemes rögtön letörölni róla az esetleg rákerülő festéket.

UPDATE:
El kell vegyek tőle 2 csillagot. Iszonyú hamar beszáradt, a festék 80%-a még biztosan benne volt a flakonban. Nagyon bosszantó! Mivel spéci szín, nyilván nem naponta nyúl érte az ember, így összességében alig párszor tudtam vele kihúzni a szememet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 4.

UPDATE:

Dortya

2019. február 18.

Nekem a piros van meg, ami igazából nem piros de ez már részletkérdés. Maga a termék formulája kifogástalan, bár az akinek rejtett szemhéja van az figyeljen rá mivel erre a tus "allergiás" :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 18.

Timcsi23

2019. február 6.

Nagyon tetszik! :)) Nekem van piros, lila, rózsaszín. Mióta divat a dupla tusvonal, azóta bátran kombinálom, nagyon jól mutatnak együtt a színek!:)
Különleges sminkekhez tökéletes választás. Egy dologra érdemes odafigyelni, ha vastagon, rétegezve kened fel, akkor hajlamos berepedezni. Viszont ha vékony rétegben viszed fel, nagyon szép lesz. Viszonylag tartós, egy 8 órás munkanapot simán kibír.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

marysidehouse95

2018. november 12.

Jó kis termék.
Még nekem is könnyű vele dolgozni, aki korábban nagyon utálta a folyékony tusokat. Ráadásul nagyon szép, viszonylag tartós színei vannak.
Nekem a kék és sötétlila árnyalatban van meg, de a jövőben tervezem beszerezni a zöldet és rózsaszínt is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 12.

Jó kis termék.

lexyweaver

2018. október 20.

Párszor használtam, tetszett. De! Nagyon mérges vagyok amiatt, hogy tönkement az ecsete. Szétállnak a szálai, ugyanúgy, mint az Epic Ink-nek... Így már használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 20.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate
Hidratálók: Propylene Glycol

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.