Oceanwell

Ár:   €48   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   15 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ftbnny, Módosítva: 2020. február 27.

Ár:   €48
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Az érett bőrre ideális, óceáni kollagénben és tengeri ásványokban különösen gazdag sejtépítő elixír szinte súlytalan, puha, finom gyapjúkendőként vonja be az arcot, hosszú időn keresztül biztosítva nagyon intenzív hidratáltságot, ezzel feszesítve a bőrt, és mérsékelve a bőrszárazság okozta finom ráncok megjelenését.

Hidratálók: Soluble Collagen, Maris Aqua