Odin New York

Ár:   39 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Creme Brulee, az összetevőket feltöltötte: a12smuk, Módosítva: 2019. február 22.

Ár:   39 000 Ft
Lelőhely:   Le Parfum

Megjelenés: 2012

"A déli, mediterrán vidék életérzésébe szippanthatunk bele, tengerparti kertek és üde gyümölcsösök által. Könnyedén megérinti orrunkat a bimbózó körtevirág, az őszibarack és a mézes narancsvirág. A füstös bourbon wisky, a csillag jázmin, Perique dohány és egy csokor lila írisz teszi izgalmassá."

Alkotó: Delphine Jelk

Odin New York 09 Posala EDP FÚJÓS
Ár: lásd a leírásban , Eladó: galagonyanya
Állapot: 5 ml fújós vagy 10 ml fújós üveg parfümszóróban, Helyszín: Pécs, fizetés: banki utalás után küldöm postán maradóra vagy Foxposttal

auberginecat

2018. február 7.

2018.02.07.: Bár az illatjegyei alapján azt gondoltam, hogy a meleg idő lesz a barátja, kipróbáltam így télvíz idején, és a hatás valami frenetikus, magam is megdöbbentem rajta, hogy milyen pazar és izgalmas ez az illat. Édes, olyan konyakosan, amit finom virágos akkordok és némi játékos barackos felhang színez meg. Extra puha, bújós, igazi süppedős meleg, de nem álmosít, hanem inkább felizgatja az ember fantáziáját. Délután gyalog és metróval kellett mennem, és folyamatosan szaglásztam, hogy kinek-minek van ilyen eszméletlen illata, aztán rájöttem, hogy nekem. :D
2017.10.14.: Sokkal erőteljesebb, mint amire az illatjegyek alapján számítottam, kissé meghökkentő, de mindenképpen kellemes meglepetés. Attól függetlenül, hogy elég harsányan indul, inkább a gyümölcsösen édes vonalat képviseli, talán a körtevirág a legszembetűnőbb az elején. Körülbelül fél óra elteltével csillapodik kicsit ez az energikus vibrálás, utána már sokkal szelídebb, virágosabb, mellette viszont a dohány karcos füstössége fenntartja az illatot, hogy ne halványodjon egy unalmas, megszokott, felejthető virágcsokorrá. Érződik a bourbon vanília, szerintem kifejezetten jól illik a nehezebb, keserédes dohányhoz, és egészen mesteri és izgalmas harmóniába kerülnek ezek a jegyek a gyümölcsös és virágos felhangokkal, valamint az animális borostyánkő meleg fűszerességével.
Számomra inkább alkalmi, de még tesztelgetem, aztán meglátjuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 7.

Számomra inkább alkalmi, de még tesztelgetem, aztán meglátjuk.

Coromandel

2017. október 16.

Igazi, friss, lédús körte legszebb folyékony formájában. A nehezebb jegyek elképesztően szépen asszisztálnak a gyümölcsöknek, valódi gyümölcsös kerttel van dolgunk. Mondanám, hogy édes, de nem tudom eldönteni igazán.... inkább úgy fejezném ki magam: "hozzáadott cukrot nem tartalmaz" :) az írisz itt valami hihetetlen támogatással tartja/támasztja az összes jegyet: a gyümölcsöt és annak levét megzabolázza, a nehezebb, füstösjegyeket pedig gyönyörű puhává teszi! Mestermunka.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. október 16.

aidanne

2017. augusztus 24.

Update: Próbáltam lehiggadni vele kapcsolatban és olyan kritikát-véleményt megfogalmazni ami kicsit reális, és nem az én szivrohamom hozadéka lesz, amit írtam/írok.
Lássuk csak: gyümölcsösen indít a körtevirágos fejillat gyönyörű és puha, nagyon lágy de nem visszafogottan. Na jó! Hagyjuk a fenébe is az illatjegyeket 😄 Inkább mesélek arról mi jutott eszembe, aztán folytatom a jegyekkel, így teljesebb lesz a kép.
Egy olyan lány van a lelki szemeim előtt aki fehér póló és farmer kombóban jàr, természetes szépség, kedves és valóban gyönyörű. Kék a szeme. És mikor találkozol vele, mindíg a gyümölcsös hajának illata csap meg, a természetes bőre illatával és a frissen mosott ruha érzésével. Hát ilyen ez az illat az elejétől a közepéig. Nyoma sincs nehéz illatnak, akkordnak, vagy nevezzük bárminek is. A leszáradása: a leggyönyörűbb puha írisz amit csak megalkotott a parfümvilág. Hát lányok fiúk. Ez az illat valami csodálatos. Számomra nagyon jó minősége van, tartós( jelenleg a 6-ik óránàl tartok) tényleg eredeti szépség.
Hogy valami rosszat is mondjak: nem tetszik az uvege :/
De kit erdekel 😄

Muszáj csak annyit írnom, hogy tátogok mint hal a szatyorban.... Ez az illat .... na, majd kesőbb jövök kifejteni! Most nem tudok róla beszélni... igen! Azért mert annyira.... jövök update-elni ígérem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Hogy valami rosszat is mondjak: nem tetszik az uvege :/
De kit erdekel 😄

Villango

2015. november 25.

Nekem kicsit túl kemény, mindenképpen idősebbeknek való, 34 évesen fiatalnak tartom magam hozzá.
Valami fanyart keresek, de ő inkább édes nekem, szőrmebundás kalapos vörös rúzsos nőnek való színházba egy nehéz anyagú estélyi alá. Kááár :( Persze ettől még csodás, és 5-ös!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 25.

Antioxidánsok: BHT

Színezék. Lilás piros.