Odol-med 3

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   250 ml vagy 500 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   külföld   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kklaram, Módosítva: 2015. május 12.

Kiszerelés:   250 ml vagy 500 ml
Lelőhely:   külföld
Kategória:   Fog- és szájápolók

Kriszta72

2017. január 5.

Mindig szeretem használni a leheletem friss lesz tőle. Tetszik. hogy nincs benne alkohol, nem szeretem az alkoholos száj vagy arcvizeket!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. január 5.

Panni21

2016. február 2.

Jobban szeretem az ínyproblémák elleni verzióját, de ha az nincs a boltban, akkor ezt veszem. Kellemes ízű, alkoholmentes,és hatékony.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 2.

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.

Patent blau V vagy acid blue 3 néven is ismert sötét kék színű por.