OGX

Ár:   £6.99   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2017. február 3.

Ár:   £6.99
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Kókuszolajat, keratin proteineket, avokádóolajat és kakaóvajat tartalmazó sampon, mely erősíti, valamint lágyabbá és csillogóvá teszi a hajat.

duchess_g

2020. január 17.

Szilikonmentes sampont keresve választottam az OGX samponokat. Az illata jó, de sajnos teljesen elzsírosította a hajamat és korpát okozott nálam, ami sosem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Picur0731

2020. január 12.

Köszönöm annak aki megalkotta ezt a sampont! Az én fejbőröm nagyon problémás, a hajam gyenge, fénytelen és olyan esetlen volt. Már az első használat után láttam hogy ez a sampon az amit évek óta keresek. A hajam csillog puha jó illatú, ugyanakkor nem nehezíti el. Nekem teljesen megéri az árát !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Morgiana

2019. december 11.

Nagyon puhává varázsolja a hajam, szépen tisztít. Végre alkohol és szulfátmentes sampon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Clementine

2019. március 5.

Lassan két hónapja használom de bármennyire is szerettem volna szeretni nem működünk jól együtt. Semmi extrát nem csinál a hajammal azon kívül hogy két naponta mosni kéne mert annyira bezsírosítja. Nem lesz tőle se fényes se selymes sajnos. Szerintem nagyon drága és nagyon lassan fogy🙄 El fogom azért használni de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

BlindedByLipstick

2019. január 5.

A piros flakonos keratinos sampon valamiért eltűnt a debreceni Müllerből, így ezt vettem meg. Anya használja, és nagyon szereti, kivéve az illatát. :D Neki rövid, száraz, festett haja van, viszonylag sok, és csak az OGX samponoktól van tartása. Neki egy flakon 1 évre elég, tehát árban is jó.
Nekem nincsenek jó tapasztalataim ezekkel a samponokkal, a kókuszosat és a keratinosat használtam, mindkettőtől iszonyatosan viszketett a fejbőrőm, szállt a hajam, vagy éppen szénakazallá lett szárítva, hogy 1 nap után a töve már vállalhatatlanul zsíros legyen. Mindezek ellenére, én tegnap ezzel mostam hajat, mert miért ne. :'D Nem viszket a fejbőröm, nem száll a hajam, a tövek rendben vannak, és sokkal könnyebb volt kivasalni reggel. De nem ringatom magam hamis álomba, egy hajmosásos kaland marad a miénk. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Selma

2018. november 5.

I absolutely love the effect on my hair : soft silky and shiny . But my hair greases faster with this shampoo so i guess its for very dry hair.
The smell of this shampoo lasted 4 days on my hair and its delicious.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

The smell of this shampoo lasted 4 days on my hair and its delicious.

KarolinaLina

2018. október 7.

Az itt olvasottak alapján vettem meg, de valami nem kompatibilis az én hajammal. Ugyan azt az ígéretet beváltja, hogy egyenes lesz a haj, de a hajtövem gyakorlatilag a mosás napján elnehezül és zsíros hatású lesz. Elhasználom valahogy, de csodaszernek semmiképpen se mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

vivieenszabo

2018. augusztus 30.

Szeretem az OGX samponokat, így kötelező volt ezt is kipróbálnom. Igazából azt a hatást hozza (persze kondícionálóval együtt), amit ígér. A hajam fényes lesz tőle és puha, illetve egyenessé is varázsolja a hajszálaimat. Az illata nagyon finom, a sampon állaga sűrű, így kevés is elegendő belőle a haj mosásakor.

Nem ajánlom: akinek kevés a hajmennyisége, ugyanis ettől mégjobban "összeesik" a haj mennyisége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

xxs

2018. július 29.

Az ára jó - sokkal nagyobb ÉS sokkal sűrűbb, mint egy normál flakon sampon, kb ezer évre elég, keveset kell használni belőle. Hátulütője, hogy szulfátmentes ÉS szilikonos a termék. A második flakon közepe felé kezdett visszájára fordulni (addig nagyon élveztem), fénytelen, nehezen kezelhető lett a hajam. Másik márkát keresek, mert az ogx-nél a szilikon része a termékfilozófiának.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 29.

Zsolt8912

2018. május 12.

Sok ismerősöm ajánlotta nekem ezt a terméket és egyszer a müllerben járva be is ruháztam a brazilian keratin samponra. Imádom! Bár megvallom, kicsit féltem tőle, hogy túl van értékelve a termék és itt is vegyes a vélemény, nekem abszolúte pozitív csalódás volt. Állagra érdekesnek tűnik, nekem kicsit zselé szerű volt, de a nedves hajon könnyen habzik, illata isteni és szuper hosszan tart. Nem lesz gubancos a hajam, könnyen fésülhető és tényleg a végei ápoltabbak, nem zsírosít. Vastagszálú, göndör hajamnak csodát hozott ez a termék és biztos nem ez az első flakon :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 12.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Panthenol, Dimethicone, Glycol Stearate
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Glycol Stearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Fényvédők: Polyquaternium-6
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Isethionate, PPG-2 Hydroxyethyl Coco/ Isostearamide, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Glycol Stearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum / Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.