OGX

Ár:   £6.99   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Dominika28, Módosítva: 2017. február 3.

Ár:   £6.99
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Kókuszolajat, keratin proteineket, avokádóolajat és kakaóvajat tartalmazó sampon, mely erősíti, valamint lágyabbá és csillogóvá teszi a hajat.

gumibogyo11

2020. július 14.

Keratinos egyenesites utan szereztem be, ez allitolag nem oldja le az anyagot es hasonloak az osszetevoi.
Nekem sajnos rettenetesen elzsirositja a hajam. Ezt azt jelenti hogy mosas utan masnap mar zsiros a tove, szarazsampon nelkul eselytelen lenne nalam. Mindenkepp erdemes higitva csak a habbal mosni - de meg igy sem jobb merfoldekkel. Ezenkivul szo se rola szep, puha es egyenes hajat varazsol.

Update:
Kb két éve vehettem, amikor brazil egyensítést csináltattam és a fodrászom mesélte, hogy egy másik vendége ezt használja és ezáltal tovább tart az egyenesítés hatása is. Akkor megvettem, de csodát nem okozott, és nagyon zsíros volt a hajam tőle. Most már több mint másfél éve nem volt egyenesítésem (az utolsó után soha többet), visszatértek a göndör fürtjeim is. Múlt héten elővettem a megmaradt sampont, mert a lushos Jason annyira szétszárította a hajam, hogy szinte raszta lettem. Meglepően tapasztaltam az eredményt, a hajam sima, puha, nagyon könnyű volt egyenesre szárítani és ami még érdekesség, hogy egyenes is maradt a következő mosásig. Tényleg ég és föld eredményt kaptam a két sampon használata után. Ja és a zsírosodás sem téma, fél-1 nappal tovább is bírja mint a szokott. Egyedül az illata nem tetszik, de ez főleg a brazilozós múlt miatt, azt is nagyon rühelltem. Szerencsére ez mosás után nem nagyon érződik, a balzsam elnyomja, úgyhogy emiatt nem húzom le.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 14.

Update:

Jucccc

2020. március 26.

Nem értem, mi történt, ritkán tapasztalok ilyet, de ez a sampon az első néhány használat során gyakorlatilag csúcsszuper csodaszernek tűnt, többen annyira szépnek látták a hajamat, hogy meg is dicsérték, illetve azt hitték, fodrásznál voltam. Simított, puhított, egyfolytában simogattam a hajam, olyan kellemesen csúszós, egészséges, egyenes lett tőle a hajam.
Majd elmentem fodrászhoz, frissíttetni a melírozást, és innentől kezdve hirtelen szörnyen nem tett jót a hajamnak... Emiatt egyelőre nem is tudom elhasználni az egész flakonnal. (A melírozás után még 2,5 hónapig próbálkoztam vele, tehát nem hamarkodtam el a véleményezést). Rettenetesen kiszárította a hajamat, szinte képtelenség volt kifésülni még Tangle Teezerrel is (Originallal és vizes hajra valóval is próbáltam), pedig pakolást és kifésülő spray-t is használok minden hajmosásnál. Most félre tettem ezt a sampont - bőven van még benne, pedig nagyon hosszú hajam van -, valószínűleg el fogom tudni használni később, ha rendbe teszem a hajamat egy másik samponnal. Érdekes egyébként, hogy rendkívül ritkán tudok egymás után kétszer elhasználni ugyanolyabból a samponból többet, mindig váltogatnom kell őket, de vissza-vissza tudok térni a jól beváltakhoz - az viszont ritka, hogy el sem tudom használni egyben az egész flakont. Jártam mondjuk így már korábban is egy samponnal, aminek a használatát szintén abba kellett hagynom, mert azt jelezte a hajam, hogy ez neki most nem jó (de hülyén hangzik ez, pedig igaz), aztán később meg mégis jó volt.
Összességében nem tudom teljesen lehúzni, mert az összetevői szépek, az ár-érték arány a mennyiséget is tekintve nagyon jó, jól habzik, keveset kell használni belőle, úgyhogy gazdaságos is, valóban szépen simítja a hajat - és az elején tényleg nagyon szép lett tőle a hajam. Valószínűleg update-elek pár hónap (év?) múlva, ha rendbe jött a hajam, és el tudom használni.
Addig viszont nem tudnám nyugodt szívvel ajánlani szőkített hajra, szerintem inkább azok próbálkozzanak vele, akiknek amúgy is egészséges a sörénye.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

duchess_g

2020. január 17.

Szilikonmentes sampont keresve választottam az OGX samponokat. Az illata jó, de sajnos teljesen elzsírosította a hajamat és korpát okozott nálam, ami sosem volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 17.

Picur0731

2020. január 12.

Köszönöm annak aki megalkotta ezt a sampont! Az én fejbőröm nagyon problémás, a hajam gyenge, fénytelen és olyan esetlen volt. Már az első használat után láttam hogy ez a sampon az amit évek óta keresek. A hajam csillog puha jó illatú, ugyanakkor nem nehezíti el. Nekem teljesen megéri az árát !

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 12.

Morgiana

2019. december 11.

Nagyon puhává varázsolja a hajam, szépen tisztít. Végre alkohol és szulfátmentes sampon!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Clementine

2019. március 5.

Lassan két hónapja használom de bármennyire is szerettem volna szeretni nem működünk jól együtt. Semmi extrát nem csinál a hajammal azon kívül hogy két naponta mosni kéne mert annyira bezsírosítja. Nem lesz tőle se fényes se selymes sajnos. Szerintem nagyon drága és nagyon lassan fogy🙄 El fogom azért használni de újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 5.

BlindedByLipstick

2019. január 5.

A piros flakonos keratinos sampon valamiért eltűnt a debreceni Müllerből, így ezt vettem meg. Anya használja, és nagyon szereti, kivéve az illatát. :D Neki rövid, száraz, festett haja van, viszonylag sok, és csak az OGX samponoktól van tartása. Neki egy flakon 1 évre elég, tehát árban is jó.
Nekem nincsenek jó tapasztalataim ezekkel a samponokkal, a kókuszosat és a keratinosat használtam, mindkettőtől iszonyatosan viszketett a fejbőrőm, szállt a hajam, vagy éppen szénakazallá lett szárítva, hogy 1 nap után a töve már vállalhatatlanul zsíros legyen. Mindezek ellenére, én tegnap ezzel mostam hajat, mert miért ne. :'D Nem viszket a fejbőröm, nem száll a hajam, a tövek rendben vannak, és sokkal könnyebb volt kivasalni reggel. De nem ringatom magam hamis álomba, egy hajmosásos kaland marad a miénk. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 5.

Selma

2018. november 5.

I absolutely love the effect on my hair : soft silky and shiny . But my hair greases faster with this shampoo so i guess its for very dry hair.
The smell of this shampoo lasted 4 days on my hair and its delicious.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 5.

The smell of this shampoo lasted 4 days on my hair and its delicious.

KarolinaLina

2018. október 7.

Az itt olvasottak alapján vettem meg, de valami nem kompatibilis az én hajammal. Ugyan azt az ígéretet beváltja, hogy egyenes lesz a haj, de a hajtövem gyakorlatilag a mosás napján elnehezül és zsíros hatású lesz. Elhasználom valahogy, de csodaszernek semmiképpen se mondanám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

vivieenszabo

2018. augusztus 30.

Szeretem az OGX samponokat, így kötelező volt ezt is kipróbálnom. Igazából azt a hatást hozza (persze kondícionálóval együtt), amit ígér. A hajam fényes lesz tőle és puha, illetve egyenessé is varázsolja a hajszálaimat. Az illata nagyon finom, a sampon állaga sűrű, így kevés is elegendő belőle a haj mosásakor.

Nem ajánlom: akinek kevés a hajmennyisége, ugyanis ettől mégjobban "összeesik" a haj mennyisége.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 30.

Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Persea Gratissima (Avocado) Oil
Vitaminok: Panthenol

Emolliensek: Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Theobroma Cacao (Cacao) Seed Butter, Panthenol, Dimethicone, Glycol Stearate
Emulgeálószerek: Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Glycol Stearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Fényvédők: Polyquaternium-6
Szilikonok: Dimethicone, Amodimethicone
Tisztítószerek: Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Hydroxysultaine, Sodium Cocoyl Isethionate, PPG-2 Hydroxyethyl Coco/ Isostearamide, Cocamidopropyl Betaine, Cetrimonium Chloride, Trideceth-12, Glycol Stearate, PEG-120 Methyl Glucose Dioleate, Laureth-4, Laureth-23
Illatanyagok: Parfum/Fragrance
Színezékek: Yellow 5 Lake / CI 19140, Yellow 6 Lake / CI 15985, CI 42090
Tartósítószerek: Cetrimonium Chloride, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.