OGX

Ár:   3500 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Scara, Módosítva: 2021. május 3.

Lelőhely:   Müller
Kategória:   Samponok

Hidratáló sampon barna hajra UVA / UVB szűrővel. Élénkíti a tónusokat és a színeket. Revitalizáló sampon, gyengéd összetételű, hidratálja és élénkíti a barna hajszínt. Fokozza a karamell és a mahagóni árnyalatait, és védelmet nyújt az UV-károsodások ellen, napvédő krémmel, bambusz kivonattal és mandulaolajjal.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Scara

2021. július 26.

2021.július. Már 2x újravettem és be is táraztam belőle. Ilyen még nem fordult elő a történelemben. :) Azt vettem észre, hogy gyorsabban nő tőle a hajam, jó a tartása és a szülés utáni (3.hónap) hajhullást is kordában tartja (egyelőre legalábbis).
En csak webshopban találtam meg, drogériákban szerintem nem tartják.

2021.április. Nagyon jó sampon. Igaz, eddig még csak 3x-4x használtam, de eddig tetszik. Kellemes illata van (igazából nehéz meghatározni, talán kólás-gyümölcsös?), de nem túl erős és nem is marad meg a hajban sokáig. Annak ellenére, hogy szulfámentes, kellően habzik és könnyen kiöblíthető a hajból.
A hozzá való kondícionálóval használom, a hajam nagyon szép fényes, dús és kiemeli a világos bronzbarna színét. Valóban hidratál, mert az utóbbi időben ez az egyetlen, amitől nem száll a hajam.
Az egyetlen ami zavar benne, az a sűrű, darabos, zselé-szerű állaga, ami miatt alig tudom kinyomni a flakonból.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 26.

En csak webshopban találtam meg, drogériákban szerintem nem tartják.

Hidratálók: Methyl Gluceth-10, Propylene Glycol

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.