OGX

Ár:   1.990.-Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Müller   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: marryjane, Módosítva: 2018. június 8.

Ár:   1.990.-Ft
Lelőhely:   Müller
Kategória:   Hajápolók

A természet csodája? Egy ősi hawaii titok? Ez mindkettő közül egy kevés. Ez az keverék a kukui és a dió-olaj segít  a hajfürtjeidnek megadni egy hihetetlenül a fényes és simatapintást.

Kedi81

2017. augusztus 30.

Múlt héten szereztem a samponjával együtt,ott már leírtam a véleményemet a kettő összhatásáról,nagyon szuper termék,teljesen elégedett vagyok vele,igaz még csak egyszer használtam,de teljesen levett a lábamról,nagyon szép,fényes,selymes és nagyon puha lett tőle a hajam,anélkül,hogy zsírosította vagy elnehezítette volna,kifésülni is baromi könnyű volt hajmosás után a hajamat,pedig eddig erre nagyon sok terméket próbáltam már bevetni,kisebb-nagyobb sikerrel,mert ez mindig sok bosszúságot okozott....ezután már nem lesz többé ilyen gondom:-)))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Angera

2017. augusztus 6.

A samponjával ellentétben nagyon szeretem a balzsamot. Babahajat csinál :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

A samponjával ellentétben nagyon szeretem a balzsamot. Babahajat csinál :)

Hidratálók: Glycerin, Dimethiconol

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3